ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/12/2019 16:27

“Kauboji” i Prizrenit sillej në qytet me dy armë në brez, i konfiskohen nga policia

“Kauboji” i Prizrenit sillej në qytet me dy armë në brez, i konfiskohen nga policia
Përmes një komunikate për media, Policia e Kosovës ka bërë të ditur se rasti ka ndodhur dje rreth mesditës në lagjen “Ortakoll”, shkruan . Policia pas pranimit të informacionit ka dalur në vendin e ngjarjes dhe tek i ...
Lajminet | 14-Aug-2019 10:49
Përmes një komunikate për media, Policia e Kosovës ka bërë të ditur se rasti ka ndodhur dje rreth mesditës në lagjen “Ortakoll”, shkruan . Policia pas pranimit të informacionit ka dalur në vendin e ngjarjes dhe tek i ...

“Kauboji” i Prizrenit sillej në qytet me dy armë në brez, i konfiskohen nga policia
Një qytetari në Prizren, policia e Kosovës të martën ia ka konfiskuar dy revole. Përmes një komunikate për media, Policia e Kosovës ka bërë të ditur se rasti ka ndodhur dje rreth mesditës në lagjen “Ortakoll”. Policia ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 10:44
Një qytetari në Prizren, policia e Kosovës të martën ia ka konfiskuar dy revole. Përmes një komunikate për media, Policia e Kosovës ka bërë të ditur se rasti ka ndodhur dje rreth mesditës në lagjen “Ortakoll”. Policia ...

Arrestohet një 22 -vjeçar i armatosur, në Prizren
Me 13 gusht 2019, rreth orës 13:45 është pranuar një informacion se ne lagjen “Ortokoll” të Prizrenit, është vërejtur një person me armë në brez. Policia sapo ka pranuar informacionin menjëherë ka dalë në vendin e ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 10:31
Me 13 gusht 2019, rreth orës 13:45 është pranuar një informacion se ne lagjen “Ortokoll” të Prizrenit, është vërejtur një person me armë në brez. Policia sapo ka pranuar informacionin menjëherë ka dalë në vendin e ...

22-vjeçari në Prizren rrugëve me armë në brez, policia ia sekuestron dy revole
Drejtoria Rajonale e Policisë në Prizren përmes një komunikate për media ka njoftuar se dje rreth mesditës në lagjen “Ortakoll” në Prizren një 22-vjeçar është vërejtur me armë në brez. Policia pas pranimit të ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 10:26
Drejtoria Rajonale e Policisë në Prizren përmes një komunikate për media ka njoftuar se dje rreth mesditës në lagjen “Ortakoll” në Prizren një 22-vjeçar është vërejtur me armë në brez. Policia pas pranimit të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved