ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 04:37

Katër tentativat e PS për të zbutur skandalin “Pjetri”. Rama “i lexueshëm”

Katër tentativat e PS për të zbutur skandalin “Pjetri”. Rama “i lexueshëm”
Në Partinë Socialiste kanë nisur tentativat për të zbutur sadopak në opinionin publik efektet e skandalit të Valdin Pjetrit. Mazhoranca duket e gatshme të artikuloje teza të ndryshme, vetëm që të mos pranojë ...
Politiko | 14-Aug-2019 19:47
Në Partinë Socialiste kanë nisur tentativat për të zbutur sadopak në opinionin publik efektet e skandalit të Valdin Pjetrit. Mazhoranca duket e gatshme të artikuloje teza të ndryshme, vetëm që të mos pranojë ...

“Kundër uzurpimit nga trafikantët e drogës”,  Shkodra sot në protestë
Partia Demokratike në Shkodër, përmes një njoftimi për mediat thotë se do të organizojë një protestë në orën 19:30. Në njoftim thuhet se do të protestohet kundër uzurpimit nga trafikantët e drogës. Kjo protestë vjen pas ...
Politiko | 14-Aug-2019 19:45
Partia Demokratike në Shkodër, përmes një njoftimi për mediat thotë se do të organizojë një protestë në orën 19:30. Në njoftim thuhet se do të protestohet kundër uzurpimit nga trafikantët e drogës. Kjo protestë vjen pas ...

Akuzat për Valdrin Pjetrin/ PD letër Prokurorisë: Pse po vonohet verifikimi
Partia Demokratike i ka dërguar prokurorisë të dhënat konkrete që ajo publikoi një ditë më parë për Valdrin Pjetrin në Itali, i cili sipas saj rezulton i dënuar për trafik droge. Sekretari i Përgjithshëm, Gazment ...
VizionPlus | 14-Aug-2019 19:43
Partia Demokratike i ka dërguar prokurorisë të dhënat konkrete që ajo publikoi një ditë më parë për Valdrin Pjetrin në Itali, i cili sipas saj rezulton i dënuar për trafik droge. Sekretari i Përgjithshëm, Gazment ...

Prokuroria kërkon shenjat e gishtave të Valdrin Pjetrit
Partia Demokratike i dërgoi prokurorisë të dhënat konkrete që ajo publikoi një ditë më parë për dënimin e Valdrin Pjetrit për trafik droge në Itali. Në një letër të Sekretarit të Përgjithshëm, Gazment Bardhi, vihet në ...
Lajmi i Fundit | 14-Aug-2019 19:16
Partia Demokratike i dërgoi prokurorisë të dhënat konkrete që ajo publikoi një ditë më parë për dënimin e Valdrin Pjetrit për trafik droge në Itali. Në një letër të Sekretarit të Përgjithshëm, Gazment Bardhi, vihet në ...

Nëse vërtetohen akuzat e PD, sa vite burg rrezikon Pjetri
Nëse vërtetohen akuzat e Partisë Demokratike, kryebashkiaku në pritje i PS, Valdrin Pjetri rrezikon 6 deri në 4 vite burg, pasi ka gënjyer në formularin e vetëdeklarimit. Në dokumentet e bërë publik nga Sekretari i ...
Politiko | 14-Aug-2019 19:14
Nëse vërtetohen akuzat e Partisë Demokratike, kryebashkiaku në pritje i PS, Valdrin Pjetri rrezikon 6 deri në 4 vite burg, pasi ka gënjyer në formularin e vetëdeklarimit. Në dokumentet e bërë publik nga Sekretari i ...

A do ta shpërndajë Presidenti-Parlamentin? Mehmetaj: Është detyra e tij
Ish-deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj ka deklaruar në studion e lajmeve në Fax News se nuk ka asnjë përçarje në kampin opozitar, duke argumentuar se pavarësisht rrugëve të ndryshme opozita është e fokusuar në të ...
Lajmi i Fundit | 14-Aug-2019 19:14
Ish-deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj ka deklaruar në studion e lajmeve në Fax News se nuk ka asnjë përçarje në kampin opozitar, duke argumentuar se pavarësisht rrugëve të ndryshme opozita është e fokusuar në të ...

PD i dërgon prokurorisë të dhënat për Valdrin Pjetrin
Partia Demokratike i ka dërguar prokurorisë të dhënat që ajo publikoi një ditë më parë për dënimin e Valdrin Pjetrit për trafik droge në Itali.
Top Channel | 14-Aug-2019 18:47
Partia Demokratike i ka dërguar prokurorisë të dhënat që ajo publikoi një ditë më parë për dënimin e Valdrin Pjetrit për trafik droge në Itali.

‘Banda’ e kryeministrit Rama/ Shkodra në protestë kundër uzurpimit nga trafikantët e drogës…
Pas publikimit të dokumenteve nga ana e Partisë Demokratike, të cilat vërtetonin dënimin në Itali të Valdrin Pjetrit, sot në Shkodër organizohet një protestë kundër uzurpimit të Bashkisë SKodër nga ‘banda’ e ...
Standard | 14-Aug-2019 19:07
Pas publikimit të dokumenteve nga ana e Partisë Demokratike, të cilat vërtetonin dënimin në Itali të Valdrin Pjetrit, sot në Shkodër organizohet një protestë kundër uzurpimit të Bashkisë SKodër nga ‘banda’ e ...

Kërkesa/Akuzat për Valdrin Pjetrin, PD i drejtohet Prokurorisë
Partia Demokratike i ka dërguar prokurorisë të dhënat konkrete që ajo publikoi një ditë më parë për Valdrin Pjetrin në Itali, i cili sipas saj rezulton i dënuar për trafik droge. Në një letër të Sekretarit të ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 18:36
Partia Demokratike i ka dërguar prokurorisë të dhënat konkrete që ajo publikoi një ditë më parë për Valdrin Pjetrin në Itali, i cili sipas saj rezulton i dënuar për trafik droge. Në një letër të Sekretarit të ...

Rasti i Valdrinit, një mallkim për Ramën dhe Bashën por jo për Shkodrën
Nga Mero Baze Problemi i krijuar nga e shkuara e Valdrin Pjetrit, është një sprovë e re për Edi Ramën dhe Lulzim Bashën. Me sa duket, mallkimi i 30 qershorit ka vendosur t’i ndjekë deri në fund. Ky rast nuk është tani ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 18:36
Nga Mero Baze Problemi i krijuar nga e shkuara e Valdrin Pjetrit, është një sprovë e re për Edi Ramën dhe Lulzim Bashën. Me sa duket, mallkimi i 30 qershorit ka vendosur t’i ndjekë deri në fund. Ky rast nuk është tani ...

Valdrin Pjetri/ Pritet verifikimi i shenjave të gishtave, kërkesë Europolit…
Pretendenti i Ramës në Shkodër, Valdrin Pjetri, tashmë pas publikimit të kartelës penale në Itali nga Partia Demokratike, do të duhet të përballet edhe me drejtësinë. Prokuroria e Përgjithshme është duke përgatitur ...
Standard | 14-Aug-2019 19:07
Pretendenti i Ramës në Shkodër, Valdrin Pjetri, tashmë pas publikimit të kartelës penale në Itali nga Partia Demokratike, do të duhet të përballet edhe me drejtësinë. Prokuroria e Përgjithshme është duke përgatitur ...

Akuzat për Pjetrin, Çlirim Gjata: Voltana Ademi ngelet në detyrë
Sekretari për çështjet ligjore në PD, Çlirim Gjata deklaron se Voltana Ademi kryetarja e Bashkisë Shkodër do të mbetet në detyrë deri në ardhjen e kryetarit të ri të Bashkisë. Ky përfundim sipas tij, vjen pas situatës ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 15:23
Sekretari për çështjet ligjore në PD, Çlirim Gjata deklaron se Voltana Ademi kryetarja e Bashkisë Shkodër do të mbetet në detyrë deri në ardhjen e kryetarit të ri të Bashkisë. Ky përfundim sipas tij, vjen pas situatës ...

Skenarët e Shkodrës: Ç’do bëjë PD dhe a do dekretojë Meta një datë të re?
Shkodra, bastion i demokratëve u thye pa shumë mund nga Valdrin Pjetri, pa rival përballë. Por, fitorja e kandidatit socialist për drejtimin e Bashkisë Shkodër duket se është e lidhur pashmangshmërisht me fundin e tij ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 17:08
Shkodra, bastion i demokratëve u thye pa shumë mund nga Valdrin Pjetri, pa rival përballë. Por, fitorja e kandidatit socialist për drejtimin e Bashkisë Shkodër duket se është e lidhur pashmangshmërisht me fundin e tij ...

Skenarët e Shkodrës/ Ç’do bëjë PD dhe a do dekretojë Meta një datë të re?
Shkodra bastion i demokratëve u thye pa shumë mund nga Valdrin Pjetri pa rival përballë. Por, fitorja e kandidatit socialist për drejtimin e Bashkisë Shkodër duket se është e lidhur pashmangshmërisht me fundin e tij ...
Top Channel | 14-Aug-2019 15:04
Shkodra bastion i demokratëve u thye pa shumë mund nga Valdrin Pjetri pa rival përballë. Por, fitorja e kandidatit socialist për drejtimin e Bashkisë Shkodër duket se është e lidhur pashmangshmërisht me fundin e tij ...

Çështja “Valdrin Pjetri”, Prokuroria e Përgjithshme kërkon ballafaqimin e shenjave të gishtave
Sektori i dekriminalizimit në Prokurorinë e Përgjithshme i ka dërguar një letër-porosi zyrës së Interpolit në Itali, ku kërkon informacion lidhur me figurën e Valdrin Pjetrit, ku mes të tjerash kërkohen edhe shenjat e ...
RTSH | 14-Aug-2019 19:07
Sektori i dekriminalizimit në Prokurorinë e Përgjithshme i ka dërguar një letër-porosi zyrës së Interpolit në Itali, ku kërkon informacion lidhur me figurën e Valdrin Pjetrit, ku mes të tjerash kërkohen edhe shenjat e ...

Lista e zezë e Bashës/ 17 kryebashkiakët dhe deputetët e Ramës të lidhur me krimin
Paraditen e sotme, gjatë fjalës së tij, lideri i PD, Lulzim Basha nxori emrat e 17 kryebashkiakëve dhe deputetëve të Edi Ramës, sipas tij të lidhur me krimin. Në listën e zezë u përfshi edhe Olsi Rama me akuzën për ...
Top Channel | 14-Aug-2019 14:05
Paraditen e sotme, gjatë fjalës së tij, lideri i PD, Lulzim Basha nxori emrat e 17 kryebashkiakëve dhe deputetëve të Edi Ramës, sipas tij të lidhur me krimin. Në listën e zezë u përfshi edhe Olsi Rama me akuzën për ...

Basha: Si po përpiqet të lajë duart Rama me Valdrin Pjetrin
TIRANË Kryedemokrati Lulzim Basha ka dalë sot para mediave ku ka folur sërish për Valdrin Pjetrin i dalë fitues në 30 qershor për të drejtuar bashkinë e Shkodrës duke akuzuar kryeministrin Edi Rama se donte të bënte ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 13:43
TIRANË Kryedemokrati Lulzim Basha ka dalë sot para mediave ku ka folur sërish për Valdrin Pjetrin i dalë fitues në 30 qershor për të drejtuar bashkinë e Shkodrës duke akuzuar kryeministrin Edi Rama se donte të bënte ...

Basha akuza Ramës: Pjetrin e doje në Shkodër për të garantuar rrugët e trafikut
Kryeopozitari Lulzim Basha shprehet i bindur se kryeministri Edi Rama ishte tërësisht në dijeni të dënimit të Valdrin Pjetrit në Itali, por sërish e dërgoi në Shkodër për ta zgjedhur kryebashkiak. Sipas Bashës, një nga ...
Top Channel | 14-Aug-2019 13:36
Kryeopozitari Lulzim Basha shprehet i bindur se kryeministri Edi Rama ishte tërësisht në dijeni të dënimit të Valdrin Pjetrit në Itali, por sërish e dërgoi në Shkodër për ta zgjedhur kryebashkiak. Sipas Bashës, një nga ...

‘Po vonohet qëllimisht procedimi’/ PD letër Prokurorisë, kërkojmë informacione për hetimin e Valdrinit…
PD i dërgon prokurorisë të dhënat për Valdrin Pjetrin. “Kërkojmë informacion për procedurat që po ndiqen dhe po vonojnë verifikimin”. Partia Demokratike i dërgoi prokurorisë të dhënat konkrete që ajo publikoi një ditë ...
Standard | 14-Aug-2019 19:07
PD i dërgon prokurorisë të dhënat për Valdrin Pjetrin. “Kërkojmë informacion për procedurat që po ndiqen dhe po vonojnë verifikimin”. Partia Demokratike i dërgoi prokurorisë të dhënat konkrete që ajo publikoi një ditë ...

Kundër uzurpimit nga trafikantët e drogës/ Sot Shkodra në protestë
Pas publikimit të dokumenteve nga ana e Partisë Demokratike, të cilat vërtetonin dënimin në Itali të Valdrin Pjetrit, sot në Shkodër organizohet një protestë kundër uzurpimit të Bashkisë SKodër nga ‘banda’ e ...
Telegraf | 14-Aug-2019 17:58
Pas publikimit të dokumenteve nga ana e Partisë Demokratike, të cilat vërtetonin dënimin në Itali të Valdrin Pjetrit, sot në Shkodër organizohet një protestë kundër uzurpimit të Bashkisë SKodër nga ‘banda’ e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved