ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 12:08

PD-ja e Shkodrës: Topalli vendosi Valdrin Pjetrin në poste drejtuese

PD-ja e Shkodrës: Topalli vendosi Valdrin Pjetrin në poste drejtuese
mapo.al Jozefina Topalli sulmoi sot sërish Lulzim Bashën pikërisht në kohën kur PD-ja zbuloi të shkuarën kriminale të kandidatit të PS në Shkodër Valdrin Pjetri. Sakaq, ka reaguar dega e Partisë Demokratike në Shkodër, ...
Mapo | 14-Aug-2019 15:51
mapo.al Jozefina Topalli sulmoi sot sërish Lulzim Bashën pikërisht në kohën kur PD-ja zbuloi të shkuarën kriminale të kandidatit të PS në Shkodër Valdrin Pjetri. Sakaq, ka reaguar dega e Partisë Demokratike në Shkodër, ...

Jozefina Topalli: Lulzim Basha nuk ekziston më për demokratët
Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, ka bërë sot një deklaratë të ashpër ankundër kreut të PD, Lulzim Basha, ku liston një sërë kritikash dhe akuzash ndaj këtij të fundit. Duke marrë shkas nga çështja e ...
RTSH | 14-Aug-2019 16:52
Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, ka bërë sot një deklaratë të ashpër ankundër kreut të PD, Lulzim Basha, ku liston një sërë kritikash dhe akuzash ndaj këtij të fundit. Duke marrë shkas nga çështja e ...

Dega e PD Shkodër-Topallit: Promovove Valdrinin në poste drejtuese
Dega e Partisë Demokratike në Shkodër ka reaguar pas deklaratave të bëra nga ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli në drejtim të liderit demokrat Lulzim Basha në lidhje me çështjen e Valdrin Pjetrit. Në një ...
VizionPlus | 14-Aug-2019 15:42
Dega e Partisë Demokratike në Shkodër ka reaguar pas deklaratave të bëra nga ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli në drejtim të liderit demokrat Lulzim Basha në lidhje me çështjen e Valdrin Pjetrit. Në një ...

Topalli: Rama dhe Basha mbajnë njëri tjetrin e ndajnë interesa të mëdha mes tyre
Këtë të martë, ish kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli, ka reaguar në lidhje me rastin e Valdrin Pjetrit. Pjetri, i cili u zgjodh kryetar bashkie në Shkodër më 30 qershor, sipas disa dokumentave të ...
Gazeta Dita | 14-Aug-2019 16:47
Këtë të martë, ish kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli, ka reaguar në lidhje me rastin e Valdrin Pjetrit. Pjetri, i cili u zgjodh kryetar bashkie në Shkodër më 30 qershor, sipas disa dokumentave të ...

PD e Shkodrës: Valdrinin në politikë e promovoi Jozefina Topalli
SHKODER Partia Demokratike Dega Shkodër ka reaguar në lidhje me figurën e kryebashkiakut të zgjedhur të qytetit verior Valdrin Pjetri. PD e kryeqendrës së veriut bën me dije se Vladrin Pjetrin në politikë e ka promovuar ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 15:30
SHKODER Partia Demokratike Dega Shkodër ka reaguar në lidhje me figurën e kryebashkiakut të zgjedhur të qytetit verior Valdrin Pjetri. PD e kryeqendrës së veriut bën me dije se Vladrin Pjetrin në politikë e ka promovuar ...

PD i përgjigjet Topallit: Asnjë fjalë për Valdrinin se e ke promovuar për hatër të babait, edhe pse…
Pa kaluar më shumë se një orë nga deklarata e ish-kryeparlmentares, Jozefina Topalli, e cila akuzoi kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Bashën, se po mban në pushtet kryeministrin Edi Rama, ka ardhur reagimi nga dega e ...
Lapsi | 14-Aug-2019 16:07
Pa kaluar më shumë se një orë nga deklarata e ish-kryeparlmentares, Jozefina Topalli, e cila akuzoi kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Bashën, se po mban në pushtet kryeministrin Edi Rama, ka ardhur reagimi nga dega e ...

PD e Shkodrës sulmon ashpër Jozefina Topallin: Ti e promovove në politikë Valdrin Pjetrin
Pas një sulmi që Jozefina Topalli i bëri Bashës këtë të mërkurë, ka reaguar dega e PD-së Shkodër e cila pretendon se kryebashkiakun e zgjedhur Valdrin Pjetri, e ka promovuar në politikë pikërisht ish- kryetarja e ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 16:45
Pas një sulmi që Jozefina Topalli i bëri Bashës këtë të mërkurë, ka reaguar dega e PD-së Shkodër e cila pretendon se kryebashkiakun e zgjedhur Valdrin Pjetri, e ka promovuar në politikë pikërisht ish- kryetarja e ...

Rasti “Valdrin Pjetri”, Topalli ia numëron Bashës: po të mos ishe ti LB…
Ish-numri 2 i PD-së, Jozefina Topalli, ish-simboli politik i Shkodrës në radhët e demokratëve, ka reaguar ashpër për rastin e Valdrin Pjetrit, jo duke sulmuar Ramën por Bashën. Sipas saj, nëse nuk do qenë Basha dhe ...
Tesheshi | 14-Aug-2019 16:20
Ish-numri 2 i PD-së, Jozefina Topalli, ish-simboli politik i Shkodrës në radhët e demokratëve, ka reaguar ashpër për rastin e Valdrin Pjetrit, jo duke sulmuar Ramën por Bashën. Sipas saj, nëse nuk do qenë Basha dhe ...

“Pjetri”/ “Shpërthen” Topalli: Rama-Basha ndajnë interesa të mëdha
Ish-deputetja demokrate, Jozefina Topalli, ka shpërthyer me akuza të forta ndaj kryeministrit Edi Rama dhe kryedemokratit Lulzim Basha, duke thënë se ata po mbrojnë njëri-tjetrin. Duke u ndalur te rasti më i fundit i ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 14:59
Ish-deputetja demokrate, Jozefina Topalli, ka shpërthyer me akuza të forta ndaj kryeministrit Edi Rama dhe kryedemokratit Lulzim Basha, duke thënë se ata po mbrojnë njëri-tjetrin. Duke u ndalur te rasti më i fundit i ...

PD e Shkodrës i përgjigjet Topallit: Ti ndihmon Ramën në vështirësi, dikur ke promovuar Valdrinin
Partia Demokratike në Shkodër ka reaguar pas akuzave të një prej figurave më të njohura të këtij subjekti politik, Jozefina Topallit, e cila akuzoi Lulzim Bashën se ndan interesa të mëdha me kryeministrin Edi Rama dhe ...
Politiko | 14-Aug-2019 15:39
Partia Demokratike në Shkodër ka reaguar pas akuzave të një prej figurave më të njohura të këtij subjekti politik, Jozefina Topallit, e cila akuzoi Lulzim Bashën se ndan interesa të mëdha me kryeministrin Edi Rama dhe ...

Topalli: Basha një lider i dështuar, po ndan interesa të mëdha me Ramën
Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ka hedhur akuza në drejtim të kreut demokrat Lulzim Basha dhe kryeministrit Edi Rama se po mbajnë reciprokisht njëri-tjetrin duke ndarë interesa të mëdha mes tyre. Në një ...
VizionPlus | 14-Aug-2019 14:58
Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ka hedhur akuza në drejtim të kreut demokrat Lulzim Basha dhe kryeministrit Edi Rama se po mbajnë reciprokisht njëri-tjetrin duke ndarë interesa të mëdha mes tyre. Në një ...

Jozefina Topalli-Bashës: Ti ia dhe Bashkinë e Shkodrës, Valdrin Pjetrit!
Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli, ka sulmuar së fundmi liderin e opozitës, Lulzim Basha. Topalli shprehet se, Edi Rama dhe Lulzim Basha mbajnë reciprokisht njëri-tjetrin, dhe ndajnë interesa të mëdha mes tyre. ...
Dritare | 14-Aug-2019 15:04
Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli, ka sulmuar së fundmi liderin e opozitës, Lulzim Basha. Topalli shprehet se, Edi Rama dhe Lulzim Basha mbajnë reciprokisht njëri-tjetrin, dhe ndajnë interesa të mëdha mes tyre. ...

“Katër vetë po mbajnë peng vendin”. Kujt po i bie Topalli?
mapo.al Jozefina Topalli u shfaq sot me një status në facebook duke sulmuar Lulzim Bashën, pikërisht në ditën kur PD-ja triumfoi duke zbuluar të shkuarën kriminale të kandidatit të PS-së në Shkodër, Valdrin Pjetri. ...
Mapo | 14-Aug-2019 14:57
mapo.al Jozefina Topalli u shfaq sot me një status në facebook duke sulmuar Lulzim Bashën, pikërisht në ditën kur PD-ja triumfoi duke zbuluar të shkuarën kriminale të kandidatit të PS-së në Shkodër, Valdrin Pjetri. ...

Topalli akuza të ashpra Bashës: Ke interesa të mëdha me Ramën, ti ia dhe mandatin Valdrin Pjetrit
Një nga figurat më me peshë të Partisë Demokratike, Jozefina Topalli, ka akuzuar kreun aktual të saj, Lulzim Bashën se ai ndan me Edi Ramën interesa të mëdha. “Koha vetëm po konfirmon atë që unë besoj dhe kam përsëritur ...
Politiko | 14-Aug-2019 14:57
Një nga figurat më me peshë të Partisë Demokratike, Jozefina Topalli, ka akuzuar kreun aktual të saj, Lulzim Bashën se ai ndan me Edi Ramën interesa të mëdha. “Koha vetëm po konfirmon atë që unë besoj dhe kam përsëritur ...

Topalli “shpërthen” ndaj Bashës: Pjetrin e solli Rama në Shkodër, ti e bëre kryetar bashkie
Në lidhje me rastin e Valdrin Pjetrit në Shkodër ka reaguar edhe ish-nënkryetarja e Partisë Demokratike Jozefina Topalli. Pjetri, kryetari i sapozgjedhur i bashkisë së Shkodrës nga radhët e PD-së, sipas dokumenteve të ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 14:39
Në lidhje me rastin e Valdrin Pjetrit në Shkodër ka reaguar edhe ish-nënkryetarja e Partisë Demokratike Jozefina Topalli. Pjetri, kryetari i sapozgjedhur i bashkisë së Shkodrës nga radhët e PD-së, sipas dokumenteve të ...

Jozefina Topalli “godet”, Lulzim Bashën: Luli nuk ekziston më për demokratet, shpartalloi PD. Falsifikoi votat për veten si kryetar, është i rremë. Ai është një rrezik i madh për vendin
Nga Jozefina Topalli “Cdo fjale ka konseguenca. Cdo heshtje po ashtu.” Jean – Paul Sartre Koha vetem po konfirmon ate qe une besoj dhe kam perseritur vazhdimisht, se Edi Rama dhe Lulzim Basha mbajne reciprokisht njeri ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 14:16
Nga Jozefina Topalli “Cdo fjale ka konseguenca. Cdo heshtje po ashtu.” Jean – Paul Sartre Koha vetem po konfirmon ate qe une besoj dhe kam perseritur vazhdimisht, se Edi Rama dhe Lulzim Basha mbajne reciprokisht njeri ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved