ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 09:15

Jari propozon fillimin e lëvizjes “Jozi ik”

Jari propozon fillimin e lëvizjes “Jozi ik”
Pas zhvillimeve të shpejta në Shkodër dhe problemit të krijuar nga Valdrini, Jari mendon, se tani për demokratët problemi kryesor mbetet Jozefina, dhe jo Valdrini: “Të dashur demokratë, Jari ju sqaron! Problemi i ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 19:00
Pas zhvillimeve të shpejta në Shkodër dhe problemit të krijuar nga Valdrini, Jari mendon, se tani për demokratët problemi kryesor mbetet Jozefina, dhe jo Valdrini: “Të dashur demokratë, Jari ju sqaron! Problemi i ...

Jari bën skenarin e zgjedhjeve të reja në Shkodër
Pas ngrirjes së Valdrinit në Shkodër, Jari vendosi të bëjë disa skenarë, se si mund ta menaxhojë Luli çështjen e Bashkisë në Shkodër: “Të dashur demokratë, Jari ju sqaron! Pas ngrirjes së Valdrinit në Shkodër, Luli ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 20:40
Pas ngrirjes së Valdrinit në Shkodër, Jari vendosi të bëjë disa skenarë, se si mund ta menaxhojë Luli çështjen e Bashkisë në Shkodër: “Të dashur demokratë, Jari ju sqaron! Pas ngrirjes së Valdrinit në Shkodër, Luli ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved