ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 19:36

Stuhia/ Japonia u kërkon 300 000 personave të evakuohen

Stuhia/ Japonia u kërkon 300 000 personave të evakuohen
Japonia ka këshilluar më shumë se 300,000 persona që të largohen nga shtëpitë e tyre të mërkurën, derisa kompanitë ajrore kanë anuluar qindra fluturime, për shkak stuhisë tropikale Krosa, që është nisur në këtë zonë. ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 17:22
Japonia ka këshilluar më shumë se 300,000 persona që të largohen nga shtëpitë e tyre të mërkurën, derisa kompanitë ajrore kanë anuluar qindra fluturime, për shkak stuhisë tropikale Krosa, që është nisur në këtë zonë. ...

Japonia kërkon evakuimin e 300,000 personave
Stuhisë tropikale Krosa, ka bërë që autoritetet japonezë të kërkojnë që rreth 300 000 persona të largohen nga shtëpitë e tyre dhe derisa kompanitë ajrore kanë anuluar qindra fluturime. Informacionet bëjnë me dije se ...
VizionPlus | 14-Aug-2019 17:28
Stuhisë tropikale Krosa, ka bërë që autoritetet japonezë të kërkojnë që rreth 300 000 persona të largohen nga shtëpitë e tyre dhe derisa kompanitë ajrore kanë anuluar qindra fluturime. Informacionet bëjnë me dije se ...

Japoni: Evakuohen 300.000 njerëz për shkak të stuhisë
Japonia ka këshilluar që më shumë se 300.000 njerëz të evakuohen nga shtëpitë e tyre në ishullin Shikoku dhe qindra fluturime u anuluan për shkak të stuhisë tropikale Kros që po i afrohet arkipelagut. Një stuhi ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 18:52
Japonia ka këshilluar që më shumë se 300.000 njerëz të evakuohen nga shtëpitë e tyre në ishullin Shikoku dhe qindra fluturime u anuluan për shkak të stuhisë tropikale Kros që po i afrohet arkipelagut. Një stuhi ...

Për shkak të stuhisë, evakuim i 300 mijë njerëzve në Japoni
Tokio, 14 gusht – Autoritetet japoneze kanë kërkuar 310.000 njerëz të evakuohen nga shtëpitë e tyre në ishullin Shikoku, më i vogli nga katër ishujt kryesorë japonezë, ndërsa rreth 350 fluturime janë anuluar për shkak ...
Koha.mk | 14-Aug-2019 18:35
Tokio, 14 gusht – Autoritetet japoneze kanë kërkuar 310.000 njerëz të evakuohen nga shtëpitë e tyre në ishullin Shikoku, më i vogli nga katër ishujt kryesorë japonezë, ndërsa rreth 350 fluturime janë anuluar për shkak ...

Japonia u kërkon 300 000 personave të evakuohen
Japonia ka këshilluar më shumë se 300,000 persona që të largohen nga shtëpitë e tyre të mërkurën, derisa kompanitë ajrore kanë anuluar qindra fluturime, për shkak stuhisë tropikale Krosa, që është nisur në këtë zonë. ...
Lajminet | 14-Aug-2019 18:05
Japonia ka këshilluar më shumë se 300,000 persona që të largohen nga shtëpitë e tyre të mërkurën, derisa kompanitë ajrore kanë anuluar qindra fluturime, për shkak stuhisë tropikale Krosa, që është nisur në këtë zonë. ...

Japoni: Evakuohen 300.000 njerëz për shkak të stuhisë
Japonia ka këshilluar që më shumë se 300.000 njerëz të evakuohen nga shtëpitë e tyre në ishullin Shikoku dhe qindra fluturime u anuluan për shkak të stuhisë tropikale Kros që po i afrohet arkipelagut.
Kosova Press | 14-Aug-2019 17:10
Japonia ka këshilluar që më shumë se 300.000 njerëz të evakuohen nga shtëpitë e tyre në ishullin Shikoku dhe qindra fluturime u anuluan për shkak të stuhisë tropikale Kros që po i afrohet arkipelagut.

Japonia u kërkon 300,000 personave të evakuohen
Japonia ka këshilluar më shumë se 300,000 persona që të largohen nga shtëpitë e tyre të mërkurën, derisa kompanitë ajrore kanë anuluar qindra fluturime, për shkak stuhisë tropikale Krosa, që është nisur në këtë zonë. ...
EkonomiaOnline | 14-Aug-2019 17:01
Japonia ka këshilluar më shumë se 300,000 persona që të largohen nga shtëpitë e tyre të mërkurën, derisa kompanitë ajrore kanë anuluar qindra fluturime, për shkak stuhisë tropikale Krosa, që është nisur në këtë zonë. ...

Japonia u kërkon 300,000 personave të evakuohen
Japonia ka këshilluar më shumë se 300,000 persona që të largohen nga shtëpitë e tyre të mërkurën, derisa kompanitë ajrore kanë anuluar qindra fluturime, për shkak stuhisë tropikale Krosa, që është nisur në këtë zonë. ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 16:59
Japonia ka këshilluar më shumë se 300,000 persona që të largohen nga shtëpitë e tyre të mërkurën, derisa kompanitë ajrore kanë anuluar qindra fluturime, për shkak stuhisë tropikale Krosa, që është nisur në këtë zonë. ...

Japoni, kërkohet evakuimi i 300.000 personave
Japonia ka këshilluar më shumë se 300,000 persona që të largohen nga shtëpitë e tyre të mërkurën, derisa kompanitë ajrore kanë anuluar qindra fluturime, për shkak stuhisë tropikale Krosa, që është nisur në këtë zonë. ...
Alsat-M | 14-Aug-2019 16:42
Japonia ka këshilluar më shumë se 300,000 persona që të largohen nga shtëpitë e tyre të mërkurën, derisa kompanitë ajrore kanë anuluar qindra fluturime, për shkak stuhisë tropikale Krosa, që është nisur në këtë zonë. ...

Japonia u kërkon 300,000 personave të evakuohen
Japonia ka këshilluar më shumë se 300,000 persona që të largohen nga shtëpitë e tyre të mërkurën, derisa kompanitë ajrore kanë anuluar qindra fluturime, për shkak stuhisë tropikale Krosa, që është nisur në këtë zonë. ...
Radio Evropa e Lire | 14-Aug-2019 16:35
Japonia ka këshilluar më shumë se 300,000 persona që të largohen nga shtëpitë e tyre të mërkurën, derisa kompanitë ajrore kanë anuluar qindra fluturime, për shkak stuhisë tropikale Krosa, që është nisur në këtë zonë. ...

Zaev: Do ta bëjmë Maqedoninë një vend më të mirë për të jetuar
Qeveria e Maqedonisë është duke ndërtuar infrastrukturë kualitative në tërë shtetin, qëllimi i së cilës është qarkullimi i shpejtë i njerëzve, mallrave dhe shërbimeve. Kështu ka thënë sot kryeministri Zoran Zaev në ...
Gazeta Observer | 12-Aug-2019 12:54
Qeveria e Maqedonisë është duke ndërtuar infrastrukturë kualitative në tërë shtetin, qëllimi i së cilës është qarkullimi i shpejtë i njerëzve, mallrave dhe shërbimeve. Kështu ka thënë sot kryeministri Zoran Zaev në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved