ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 23:55

“Jam arbër dhe arbri është gjithmonë i lashtë dhe i ri”

“Jam arbër dhe arbri është gjithmonë i lashtë dhe i ri”
Alfred Papuçiu U mbushën 113 vjet nga lindja e njërit prej korifenjve të letërsisë shqipe, shkrimtarit Nonda Bulka. Kushdo që ka pasur fatin të bisedojë me të, të dëgjojë fjalët e tij, të shohë fytyrën e tij të vrarë ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 13:22
Alfred Papuçiu U mbushën 113 vjet nga lindja e njërit prej korifenjve të letërsisë shqipe, shkrimtarit Nonda Bulka. Kushdo që ka pasur fatin të bisedojë me të, të dëgjojë fjalët e tij, të shohë fytyrën e tij të vrarë ...

“Jam arbër dhe arbri është gjithmonë i lashtë dhe i ri”
Alfred Papuçiu U mbushën 113 vjet nga lindja e njërit prej korifenjve të letërsisë shqipe, shkrimtarit Nonda Bulka. Kushdo që ka pasur fatin të bisedojë me të, të dëgjojë fjalët e tij, të shohë fytyrën e tij të vrarë ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 13:16
Alfred Papuçiu U mbushën 113 vjet nga lindja e njërit prej korifenjve të letërsisë shqipe, shkrimtarit Nonda Bulka. Kushdo që ka pasur fatin të bisedojë me të, të dëgjojë fjalët e tij, të shohë fytyrën e tij të vrarë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved