ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 23:55

Ja vdekja që na shesin kompanitë e karburanteve (në vend të një letre për kryeministrin Rama)

Ja vdekja që na shesin kompanitë e karburanteve (në vend të një letre për kryeministrin Rama)
Nga Mentor Kikia Kësaj makine sapo i janë zbërthyer mushkëritë në një ofiçinë në Tiranë. Blozë dhe baltë të zezë, që ka ardhur si pasojë e karburantit skandaloz që kompanitë na shesin çdo ditë. Një litër nga kjo gjëja, ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 09:05
Nga Mentor Kikia Kësaj makine sapo i janë zbërthyer mushkëritë në një ofiçinë në Tiranë. Blozë dhe baltë të zezë, që ka ardhur si pasojë e karburantit skandaloz që kompanitë na shesin çdo ditë. Një litër nga kjo gjëja, ...

Alarmi i gazetarit: Ja vdekja që na shesin kompanitë e karburanteve!
Gazetari Mentor Kikia ka publikuar disa foto të rënda dhe ka ngritur alarmin e naftës jocilësore në Shqipëri. Në fotot e publikuara në Facebook, shihet blozë dhe baltë e zezë që është nxjerrë nga saboratori i një makine ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 08:54
Gazetari Mentor Kikia ka publikuar disa foto të rënda dhe ka ngritur alarmin e naftës jocilësore në Shqipëri. Në fotot e publikuara në Facebook, shihet blozë dhe baltë e zezë që është nxjerrë nga saboratori i një makine ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved