ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 02:15

Instalacioni Tango Down 2 prezantohet në Bunk’art

Instalacioni Tango Down 2 prezantohet në Bunk’art
Instalacioni titullohet me “Tango Down 2” dhe kryetari i bashkise se Tiranes, Erion Veliaj, e cilesoi ate si nje veper tjeter qe i jep jete kryeqytetit. Deshira e artistit te arteve pamore Helidon Gjergji eshte te ...
ikub.al | 14-Aug-2019 21:43
Instalacioni titullohet me “Tango Down 2” dhe kryetari i bashkise se Tiranes, Erion Veliaj, e cilesoi ate si nje veper tjeter qe i jep jete kryeqytetit. Deshira e artistit te arteve pamore Helidon Gjergji eshte te ...

Tirana qendër e artit bashkëkohor, prezantohet instalacioni “TANGO DOWN 2”
Artisti i artit pamor Helidon Gjergji prezantoi veprën e tij më të fundit në Tiranë. I pranishëm gjatë promovimit, kryebashkiaku Erion Veliaj deklaroi synimin e tij për të ridimensionuar hapësirat publike në kryeqytet. ...
ABCNews | 14-Aug-2019 15:15
Artisti i artit pamor Helidon Gjergji prezantoi veprën e tij më të fundit në Tiranë. I pranishëm gjatë promovimit, kryebashkiaku Erion Veliaj deklaroi synimin e tij për të ridimensionuar hapësirat publike në kryeqytet. ...

Tirana qendër e artit bashkëkohor, instalacioni Tango Down 2 prezantohet në Bunk’ar
Arti bashkëkohor po zë vend gjithnjë e më shumë në jetën kulturore të Tiranës. E tillë vjen edhe vepra më e fundit e artistit Helidon Gjergji, i cili ka shndërruar në një sallë pasqyrash të përhershme një nga dhomat e ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 14:36
Arti bashkëkohor po zë vend gjithnjë e më shumë në jetën kulturore të Tiranës. E tillë vjen edhe vepra më e fundit e artistit Helidon Gjergji, i cili ka shndërruar në një sallë pasqyrash të përhershme një nga dhomat e ...

Bashkëshortja e Erion Veliaj bën një postim misterioz… për kë ta ketë vallë mesazhin?!
Gruaja e kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj, Ajola ka bërë një postim misterioz. Në rrjetin e saj social në Instagram, Ajola shkruan: Një ditë, tre dimra. Frazë kjo e shkruar në italisht. Pavarësisht se Ajola nuk e ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 22:27
Gruaja e kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj, Ajola ka bërë një postim misterioz. Në rrjetin e saj social në Instagram, Ajola shkruan: Një ditë, tre dimra. Frazë kjo e shkruar në italisht. Pavarësisht se Ajola nuk e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved