ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 10:57

Instagram shton si veçori të re disa efekte të pazakonta

Instagram shton si veçori të re disa efekte të pazakonta
Mjeti i ri lejon përdoruesit të dizajnojnë dhe të shtojnë objekte në realitet, të cilat mund t’i përfshijnë në ‘My Story’, transmeton . Realiteti i ndërhyrë është një lloj teknologjie që lejon njerëzit të fusin objekte ...
Lajminet | 14-Aug-2019 15:32
Mjeti i ri lejon përdoruesit të dizajnojnë dhe të shtojnë objekte në realitet, të cilat mund t’i përfshijnë në ‘My Story’, transmeton . Realiteti i ndërhyrë është një lloj teknologjie që lejon njerëzit të fusin objekte ...

Instagram tani ju lejon krijimin e filtrave personal, me Spark AR
Facebook tha në fillim të këtij viti se platforma e tyre Spark AR për krijimin e efekteve të realitetit të shtuar do të zgjeronte shtrirjen në Instagram për t’i lënë komunitetit të publikojë filtrat e tyre personale AR ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 13:36
Facebook tha në fillim të këtij viti se platforma e tyre Spark AR për krijimin e efekteve të realitetit të shtuar do të zgjeronte shtrirjen në Instagram për t’i lënë komunitetit të publikojë filtrat e tyre personale AR ...

Instagram tani ju lejon krijimin e filtrave personal, me Spark AR
Facebook tha në fillim të këtij viti se platforma e tyre Spark AR për krijimin e efekteve të realitetit të shtuar do të zgjeronte shtrirjen në Instagram për t’i lënë komunitetit të publikojë filtrat e tyre personale AR ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 11:37
Facebook tha në fillim të këtij viti se platforma e tyre Spark AR për krijimin e efekteve të realitetit të shtuar do të zgjeronte shtrirjen në Instagram për t’i lënë komunitetit të publikojë filtrat e tyre personale AR ...

Tani çdokush mund të krijojë vetë filtrat në Instagram
Instagram gjithashtu do të prezantojë një tab Effect Gallery në profilet e artistëve, që i lejon ato të publikojnë krijimet e tyre. Mjeti i Facebook për shtimin e efekteve, Spark AR, tani lejon çdokënd të bëjë filtra të ...
Gazeta Monitor | 13-Aug-2019 20:11
Instagram gjithashtu do të prezantojë një tab Effect Gallery në profilet e artistëve, që i lejon ato të publikojnë krijimet e tyre. Mjeti i Facebook për shtimin e efekteve, Spark AR, tani lejon çdokënd të bëjë filtra të ...

Tani çdokush mund të krijojë vetë filtrat në Instagram
Mjeti i Facebook për shtimin e efekteve, Spark AR, tani lejon çdokënd të bëjë filtra të personalizuara dhe efekte të tjera për Stories në Instagram. Platforma ishte dikur e limituar vetëm për krijues të aprovuar, por ...
PC World | 13-Aug-2019 19:23
Mjeti i Facebook për shtimin e efekteve, Spark AR, tani lejon çdokënd të bëjë filtra të personalizuara dhe efekte të tjera për Stories në Instagram. Platforma ishte dikur e limituar vetëm për krijues të aprovuar, por ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved