ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 03:24

Inspirim | Dikur shiste televizorë, sot ka 5500 të punësuar

Inspirim | Dikur shiste televizorë, sot ka 5500 të punësuar
9 këshilla që duhet t’i ndjekni. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë ka apeluar për kujdes nga rriqrat. Gjithashtu, ky institut ua ka rekomanduar qytetarëve disa këshilla që duhet ndjekur. 1. Mos ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 11:21
9 këshilla që duhet t’i ndjekni. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë ka apeluar për kujdes nga rriqrat. Gjithashtu, ky institut ua ka rekomanduar qytetarëve disa këshilla që duhet ndjekur. 1. Mos ...

Kujdes nga rriqrat, këto janë këshillat që duhet ndjekur
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë apelon për kujdes nga rriqrat. Gjithashtu rekomandon qytetarët: 1. Mos qëndroni gjatë dhe pa nevojë në livadhe dhe vende me shkurre, 2. Nëse patjetër duhet të jeni të ...
Alsat-M | 14-Aug-2019 09:35
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë apelon për kujdes nga rriqrat. Gjithashtu rekomandon qytetarët: 1. Mos qëndroni gjatë dhe pa nevojë në livadhe dhe vende me shkurre, 2. Nëse patjetër duhet të jeni të ...

Alarmon Instituti i Shëndetësisë: Kujdes nga rriqrat
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHP) përmes një njoftimi ka apeluar qytetarët që të kenë kujdes nga rriqrat, duke dhënë edhe rekomandime se si të mbrohemi nga pickimi i tyre. Duke pasur parasysh ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 09:18
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHP) përmes një njoftimi ka apeluar qytetarët që të kenë kujdes nga rriqrat, duke dhënë edhe rekomandime se si të mbrohemi nga pickimi i tyre. Duke pasur parasysh ...

IKSHP-ja bën thirrje për kujdes nga rriqrat, jep rekomandime
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë apelon për kujdes nga rriqrat. Gjithashtu, përmes një njoftimi për media rekomandon qytetarët se si të mbrohen. 1. Mos qëndroni gjatë dhe pa nevojë në livadhe dhe ...
Arbresh | 14-Aug-2019 08:47
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë apelon për kujdes nga rriqrat. Gjithashtu, përmes një njoftimi për media rekomandon qytetarët se si të mbrohen. 1. Mos qëndroni gjatë dhe pa nevojë në livadhe dhe ...

Alarmon Instituti i Shëndetësisë: Kujdes nga rriqrat
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHP) përmes një njoftimi ka apeluar qytetarët që të kenë kujdes nga rriqrat, duke dhënë edhe rekomandime se si të mbrohemi nga pickimi i tyre. Duke pasur parasysh ...
AlbInfo | 14-Aug-2019 08:47
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHP) përmes një njoftimi ka apeluar qytetarët që të kenë kujdes nga rriqrat, duke dhënë edhe rekomandime se si të mbrohemi nga pickimi i tyre. Duke pasur parasysh ...

IKSHP-ja bën thirrje për kujdes nga rriqrat, jep rekomandime
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë apelon për kujdes nga rriqrat. Gjithashtu, përmes një njoftimi për media rekomandon qytetarët se si të mbrohen. 1. Mos qëndroni gjatë dhe pa nevojë në livadhe dhe ...
EkonomiaOnline | 14-Aug-2019 08:25
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë apelon për kujdes nga rriqrat. Gjithashtu, përmes një njoftimi për media rekomandon qytetarët se si të mbrohen. 1. Mos qëndroni gjatë dhe pa nevojë në livadhe dhe ...

Lani duart më shpesh që të mbroheni nga viruset
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës këshillon të gjithë qytetarët që të lajnë duart sa më shpesh. Kjo ngase ju ndihmon që të mbroheni nga bakteret, viruset dhe mikroorganizmat. IKSHPK-ja këtë verë ...
EkonomiaOnline | 14-Aug-2019 08:18
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës këshillon të gjithë qytetarët që të lajnë duart sa më shpesh. Kjo ngase ju ndihmon që të mbroheni nga bakteret, viruset dhe mikroorganizmat. IKSHPK-ja këtë verë ...

Alarmon Instituti i Shëndetësisë: Kujdes nga rriqrat
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHP) përmes një njoftimi ka apeluar qytetarët që të kenë kujdes nga rriqrat, duke dhënë edhe rekomandime se si të mbrohemi nga pickimi i tyre. Duke pasur parasysh ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 08:14
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHP) përmes një njoftimi ka apeluar qytetarët që të kenë kujdes nga rriqrat, duke dhënë edhe rekomandime se si të mbrohemi nga pickimi i tyre. Duke pasur parasysh ...

Pickimi nga rriqrat, IKSHP jep rekomandimet si të mbrohemi
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHP) përmes një njoftimi ka apeluar qytetarët që të kenë kujdes nga rriqrat, duke dhënë edhe rekomandime se si të mbrohemi nga pickimi i tyre. Duke pasur parasysh ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 07:52
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHP) përmes një njoftimi ka apeluar qytetarët që të kenë kujdes nga rriqrat, duke dhënë edhe rekomandime se si të mbrohemi nga pickimi i tyre. Duke pasur parasysh ...

IKSHP jep alarmin: Kujdes nga rriqrat, ndiqni këto rekomandime
Po ashtu IKSHP ka bërë edhe disa rekomandime si në vijim: Mos qëndroni gjatë dhe pa nevojë në livadhe dhe vende me shkurre, Nëse patjetër duhet të jeni të pranishëm në këto vende vesh rroba të gjata dhe pantallonat ...
Lajminet | 14-Aug-2019 08:04
Po ashtu IKSHP ka bërë edhe disa rekomandime si në vijim: Mos qëndroni gjatë dhe pa nevojë në livadhe dhe vende me shkurre, Nëse patjetër duhet të jeni të pranishëm në këto vende vesh rroba të gjata dhe pantallonat ...

Kujdes nga rriqrat në Kosovë, këto janë këshillat që duhet ndjekur
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë apelon për kujdes nga rriqrat. Gjithashtu rekomandon qytetarët: 1. Mos qëndroni gjatë dhe pa nevojë në livadhe dhe vende me shkurre, 2. Nëse patjetër duhet të jeni të ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 07:50
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë apelon për kujdes nga rriqrat. Gjithashtu rekomandon qytetarët: 1. Mos qëndroni gjatë dhe pa nevojë në livadhe dhe vende me shkurre, 2. Nëse patjetër duhet të jeni të ...

Kujdes nga rriqrat në Kosovë, këto janë këshillat që duhet ndjekur
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë apelon për kujdes nga rriqrat. Gjithashtu rekomandon qytetarët: 1. Mos qëndroni gjatë dhe pa nevojë në livadhe dhe vende me shkurre, 2. Nëse patjetër duhet të jeni të ...
InFokusi | 14-Aug-2019 07:48
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë apelon për kujdes nga rriqrat. Gjithashtu rekomandon qytetarët: 1. Mos qëndroni gjatë dhe pa nevojë në livadhe dhe vende me shkurre, 2. Nëse patjetër duhet të jeni të ...

Lani duart sa më shpesh, që të mbroheni nga viruset
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës këshillon të gjithë qytetarët që të lajnë duart sa më shpesh. Kjo ngase ju ndihmon që të mbroheni nga bakteret, viruset dhe mikroorganizmat tjerë! IKShPK këtë verë ...
InFokusi | 14-Aug-2019 07:48
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës këshillon të gjithë qytetarët që të lajnë duart sa më shpesh. Kjo ngase ju ndihmon që të mbroheni nga bakteret, viruset dhe mikroorganizmat tjerë! IKShPK këtë verë ...

Lani duart sa më shpesh, që të mbroheni nga viruset
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës këshillon të gjithë qytetarët që të lajnë duart sa më shpesh.
Kosova Press | 14-Aug-2019 07:43
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës këshillon të gjithë qytetarët që të lajnë duart sa më shpesh.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved