ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 10:06

Lëvizje të bujshme te Partizani ikën idhulli i tifozërisë së kuqe

Lëvizje të bujshme te Partizani ikën idhulli i tifozërisë së kuqe
Partizani ka zyrtarizuar ditën e sotme transferimin e Labinot Ibrahimit te Prishtina, një dhuratë kjo e presidentit Demi për mikun e tij Remzi Ejupi, sikundër e ka konfirmuar vetë klubi kosovar. Ibrahimi iu bashkua të ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 21:29
Partizani ka zyrtarizuar ditën e sotme transferimin e Labinot Ibrahimit te Prishtina, një dhuratë kjo e presidentit Demi për mikun e tij Remzi Ejupi, sikundër e ka konfirmuar vetë klubi kosovar. Ibrahimi iu bashkua të ...

Lamtumira emocionuese e “Labit”: Largohem nga klubi me të cilin u dashurova që ditën e parë, por ia arrita qëllimit
Lamtumira pas 6 vitesh e Labinot Ibrahimit nga radhët e Partizanit ka ccuditur jo pak tifozët e të kuqve të cilët nuk e prisnin që mbrojtësi të largohej nga skuadra ku në vitet e fundit kishte qenë një pikë fikse e për ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 21:01
Lamtumira pas 6 vitesh e Labinot Ibrahimit nga radhët e Partizanit ka ccuditur jo pak tifozët e të kuqve të cilët nuk e prisnin që mbrojtësi të largohej nga skuadra ku në vitet e fundit kishte qenë një pikë fikse e për ...

Ibrahimi i jep lamtumirën Partizanit: Po iki me kokën lart!
Pas 6 vitesh, Labinot Ibrahimi nuk do të jetë më pjesë e Partizanit. Mbrojtësi veteran do të vijojë karrierën te Prishtina, ndërsa në një ragim në rrjetet sociale ai ka falënderuar presidentin Demi, drejtorin Olsi Rama, ...
Lajmi i Fundit | 14-Aug-2019 22:04
Pas 6 vitesh, Labinot Ibrahimi nuk do të jetë më pjesë e Partizanit. Mbrojtësi veteran do të vijojë karrierën te Prishtina, ndërsa në një ragim në rrjetet sociale ai ka falënderuar presidentin Demi, drejtorin Olsi Rama, ...

Tjetër largim nga Partizani, mbrojtësi nënshkruan me Prishtinën
Labinot Ibrahimi kthehet në Prishtinë. Mbrojtësi veteran është larguar nga Partizani ndërsa një rol të madh për këtë transferim ka luajtur edhe presidenti i të kuqve, Gaz Demi. Ibrahimi prej 6 vitesh ka veshur fanellën ...
Lajmi i Fundit | 14-Aug-2019 21:28
Labinot Ibrahimi kthehet në Prishtinë. Mbrojtësi veteran është larguar nga Partizani ndërsa një rol të madh për këtë transferim ka luajtur edhe presidenti i të kuqve, Gaz Demi. Ibrahimi prej 6 vitesh ka veshur fanellën ...

Ibrahimi konfirmon ndarjen me Partizanin: Erdha dhe po largohem me kokën lartë
Njëri nga përforcimet me të mëdha të Prishtinës gjatë këtij afati kalimtar padyshim është ardhja e mbrojtësit të Partizanit, Labinot Ibrahimi i cili pas 6 viteve të kaluara në kampionatin e Shqipërisë vendosi të ...
Zeri | 14-Aug-2019 20:32
Njëri nga përforcimet me të mëdha të Prishtinës gjatë këtij afati kalimtar padyshim është ardhja e mbrojtësit të Partizanit, Labinot Ibrahimi i cili pas 6 viteve të kaluara në kampionatin e Shqipërisë vendosi të ...

Gaz Demi ndihmon Prishtinën, pas gjashtë vitesh rikthen e bën të kaltër Labinot Ibrahimin Labinot Ibrahimi kthehet në Prishtinë Presidenti i nderuar i Partizanit, mik i ngushtë i kryetarit të FC Prishtina, Remzi Ejupi, do të ndihmoj klubin tonë duk
Labinot Ibrahimi kthehet në Prishtinë Presidenti i nderuar i Partizanit, mik i ngushtë i kryetarit të FC Prishtina, Remzi Ejupi, do të ndihmoj klubin tonë duke pranuar ofertën e transferimit të Labinot Ibrahimit, nga ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 20:24
Labinot Ibrahimi kthehet në Prishtinë Presidenti i nderuar i Partizanit, mik i ngushtë i kryetarit të FC Prishtina, Remzi Ejupi, do të ndihmoj klubin tonë duke pranuar ofertën e transferimit të Labinot Ibrahimit, nga ...

Gaz Demi ndihmon Prishtinën, pas gjashtë vitesh rikthen e bën të kaltër Labinot Ibrahimin
Labinot Ibrahimi kthehet në Prishtinë Presidenti i nderuar i Partizanit, mik i ngushtë i kryetarit të FC Prishtina, Remzi Ejupi, do të ndihmoj klubin tonë duke pranuar ofertën e transferimit të Labinot Ibrahimit, nga ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 20:09
Labinot Ibrahimi kthehet në Prishtinë Presidenti i nderuar i Partizanit, mik i ngushtë i kryetarit të FC Prishtina, Remzi Ejupi, do të ndihmoj klubin tonë duke pranuar ofertën e transferimit të Labinot Ibrahimit, nga ...

Zyrtare: Labinot Ibrahimi kthehet te Prishtina
Prishtina e ka zyrtarizuar edhe rikthimin e Labinot Ibrahimit, që kthehet në kryeqytet pas gjashtë vitesh aktivizim te Partizani. Klubi nga kryeqyteti e ka konfirmuar marrëveshjen mes palëve, duke e konfirmuar se kalimi ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 19:58
Prishtina e ka zyrtarizuar edhe rikthimin e Labinot Ibrahimit, që kthehet në kryeqytet pas gjashtë vitesh aktivizim te Partizani. Klubi nga kryeqyteti e ka konfirmuar marrëveshjen mes palëve, duke e konfirmuar se kalimi ...

Zyrtare: Labinot Ibrahimi rikthehet në Prishtinë
Klubi i futbollit të Prishtinës përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur rikthimin e ish-futbollistit, Labinot Ibrahimi nga Partizani. Ata në postim kanë treguar se rol të madh ka luajtur presidenti i Partizanit, ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 19:45
Klubi i futbollit të Prishtinës përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur rikthimin e ish-futbollistit, Labinot Ibrahimi nga Partizani. Ata në postim kanë treguar se rol të madh ka luajtur presidenti i Partizanit, ...

ZYRTARE: Labinot Ibrahimi rikthehet në Kosovë, firmos me klubin gjigant
Mbrojtësi i mirënjohur kosovar, Labinot Ibrahimi është rikthyer në futbollin e Kosovës, raporton Zëri.info. Ai ka firmosur me skuadrën e Prishtinës, ekip në të cilin ka luajtur edhe më parë. Ibrahimi vjen në Prishtinë ...
Zeri | 14-Aug-2019 19:42
Mbrojtësi i mirënjohur kosovar, Labinot Ibrahimi është rikthyer në futbollin e Kosovës, raporton Zëri.info. Ai ka firmosur me skuadrën e Prishtinës, ekip në të cilin ka luajtur edhe më parë. Ibrahimi vjen në Prishtinë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved