ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 07:51

Hoxhaj u reagon serbëve për sulmin ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë

Hoxhaj u reagon serbëve për sulmin ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë
Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Kopenhagë. Hoxhaj në rrjetin social Twitter tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 21:55
Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Kopenhagë. Hoxhaj në rrjetin social Twitter tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, ...

Pacolli: Huliganët serb kanë sulmuar konsullatën e Republikës së Kosovës në Kopenhagë
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook ka njoftuar se sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në ...
Top Channel | 14-Aug-2019 21:11
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook ka njoftuar se sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në ...

Hoxhaj për sulmin e Konsullatës së Kosovës, i quan vandalë sulmuesit serbë
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj, në rrjetin social Twitter, tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, por jo atë ...
Gazeta Monitor | 14-Aug-2019 22:14
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj, në rrjetin social Twitter, tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, por jo atë ...

Hoxhaj u reagon serbëve për sulmin ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë
Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Kopenhagë. Hoxhaj në rrjetin social Twitter tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 22:07
Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Kopenhagë. Hoxhaj në rrjetin social Twitter tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, ...

Sulmi ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë, Hoxhaj reagon ashpër ndaj serbëve
Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj u shpreh se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, por jo atë që ajo ...
Zeri | 14-Aug-2019 21:43
Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj u shpreh se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, por jo atë që ajo ...

Dalin pamjet e sulmit ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë
Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar Stema e Shtetit të Kosovës nga banditët dhe huliganët serbë në Danimarkë. Në fotot më poshtë ...
InFokusi | 14-Aug-2019 21:43
Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar Stema e Shtetit të Kosovës nga banditët dhe huliganët serbë në Danimarkë. Në fotot më poshtë ...

Hoxhaj u reagon serbëve për sulmin ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj, në rrjetin social Twitter, tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, por jo atë ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 21:36
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj, në rrjetin social Twitter, tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, por jo atë ...

Hoxhaj për sulmin e Konsullatës së Kosovës, vandalë i quan sulmuesit serbë
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj, në rrjetin social Twitter, tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, por jo atë ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 21:36
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj, në rrjetin social Twitter, tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, por jo atë ...

Dalin pamjet e sulmit ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë (FOTO)
Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar Stema e Shtetit të Kosovës nga banditët dhe huliganët serbë në Danimarkë. Në fotot më poshtë ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 21:36
Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar Stema e Shtetit të Kosovës nga banditët dhe huliganët serbë në Danimarkë. Në fotot më poshtë ...

Huliganët serbë sulmojnë konsullatën e Kosovës në Danimarkë
KOSOVË Konsullata kosovare në Danimarkë është sulmuar nga disa persona të panjohur, të cilët dyshohen të jenë huliganë serbë. Lajmi për sulmin e Konsullatës është bërë publik në “Facebook” nga ministri i Jashtëm i ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 20:18
KOSOVË Konsullata kosovare në Danimarkë është sulmuar nga disa persona të panjohur, të cilët dyshohen të jenë huliganë serbë. Lajmi për sulmin e Konsullatës është bërë publik në “Facebook” nga ministri i Jashtëm i ...

Hoxhaj u reagon serbëve për sulmin ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj, në rrjetin social Twitter, tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, por jo atë ...
Arbresh | 14-Aug-2019 21:36
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj, në rrjetin social Twitter, tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, por jo atë ...

Hoxhaj u reagon serbëve për sulmin ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj, në rrjetin social Twitter, tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, por jo atë ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 21:28
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj, në rrjetin social Twitter, tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, por jo atë ...

Dalin pamjet e sulmit ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë
Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar Stema e Shtetit të Kosovës nga banditët dhe huliganët serbë në Danimarkë. Në fotot më poshtë ...
Arbresh | 14-Aug-2019 21:18
Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar Stema e Shtetit të Kosovës nga banditët dhe huliganët serbë në Danimarkë. Në fotot më poshtë ...

Pacolli akuzon huliganët serbë për sulmin ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë
Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar Stema e Shtetit të Kosovës nga banditët dhe huliganët serbë në Danimarkë. Lajmi është bërë i ditur ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 21:12
Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar Stema e Shtetit të Kosovës nga banditët dhe huliganët serbë në Danimarkë. Lajmi është bërë i ditur ...

Sulmohet konsullata e Kosovës në Danimarkë, Pahcolli: Dënojmë sulmet e huliganëve serbë
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook ka njoftuar se sot në orët e para të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në ...
Politiko | 14-Aug-2019 20:52
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook ka njoftuar se sot në orët e para të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në ...

Dalin pamjet e para nga sulmi ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë
Sot, në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, në Mbretërinë e Danimarkës. Pas sulmit kanë dalë edhe pamjet e para nga Konsullata ku shihet demolimi i pllakës me ...
Gazeta Monitor | 14-Aug-2019 20:40
Sot, në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, në Mbretërinë e Danimarkës. Pas sulmit kanë dalë edhe pamjet e para nga Konsullata ku shihet demolimi i pllakës me ...

Dalin pamjet e sulmit ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë
Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar Stema e Shtetit të Kosovës nga banditët dhe huliganët serbë në Danimarkë. Në fotot më poshtë ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 20:40
Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar Stema e Shtetit të Kosovës nga banditët dhe huliganët serbë në Danimarkë. Në fotot më poshtë ...

Pacolli: Konsullata e Kosovës në Danimarkë u sulmua nga huliganët serbë
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka njoftuar se mëngjesin e sotëm në Danimarkë është sulmuar Konsullata e Kosovës. Pacolli theksoi se këtë akt e kanë bërë huliganët serbë. “Sot, në orët e hershme ...
Klan Kosova | 14-Aug-2019 20:34
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka njoftuar se mëngjesin e sotëm në Danimarkë është sulmuar Konsullata e Kosovës. Pacolli theksoi se këtë akt e kanë bërë huliganët serbë. “Sot, në orët e hershme ...

Sulmohet Konsullata e Kosovës në Kopenhagë
Sot, në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, në Mbretërinë e Danimarkës si dhe është dëmtuar Stema e Shtetit të Kosovës nga banditët dhe huliganët serbë në ...
AlbInfo | 14-Aug-2019 20:24
Sot, në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, në Mbretërinë e Danimarkës si dhe është dëmtuar Stema e Shtetit të Kosovës nga banditët dhe huliganët serbë në ...

Njofton Pacolli: Huliganët serbë sulmuan sot ambasadën e Kosovës në Danimarkë
Është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë të Danimarkës. Kështu ka bërë të ditur Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli. “Sot, në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata ...
Gazeta Monitor | 14-Aug-2019 20:09
Është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë të Danimarkës. Kështu ka bërë të ditur Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli. “Sot, në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved