ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 12:08

Parashikimi i yjeve për sot 14 gusht 2019

Parashikimi i yjeve për sot 14 gusht 2019
Dashi Ju nuk keni asgjë për të fshehur dhe asgjë për t’u frikësuar, kështu që shprehuni ashtu si ndiheni. Jini të sinqertë në lidhje me shqetësimet tuaja dhe do të ndiheni më i çliruar. Demi Besoni thashethemet që keni ...
Telegraf | 14-Aug-2019 11:21
Dashi Ju nuk keni asgjë për të fshehur dhe asgjë për t’u frikësuar, kështu që shprehuni ashtu si ndiheni. Jini të sinqertë në lidhje me shqetësimet tuaja dhe do të ndiheni më i çliruar. Demi Besoni thashethemet që keni ...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 14 gusht 2019!
Dashi Gjatë kësaj dite pritet të merrni diçka më shumë, duke pasur parasysh ndikimin e favorshëm të shumë planetëve në shenjën tuaj. Këshillohet që të shmangni shpenzimet e tepërta dhe të shmangni humbjen e kontrollit. ...
VizionPlus | 14-Aug-2019 08:08
Dashi Gjatë kësaj dite pritet të merrni diçka më shumë, duke pasur parasysh ndikimin e favorshëm të shumë planetëve në shenjën tuaj. Këshillohet që të shmangni shpenzimet e tepërta dhe të shmangni humbjen e kontrollit. ...

Horoskopi ditor, e enjte 15 gusht 2019
Dashi Dite mjaft pozitive dhe e mbushur me momente te lumtura kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndani çdo mendim dhe emocione me atë qe keni ne krah. Edhe beqaret do influencohen pozitivisht nga yjet dhe do kenë një ...
Portalb | 14-Aug-2019 12:33
Dashi Dite mjaft pozitive dhe e mbushur me momente te lumtura kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndani çdo mendim dhe emocione me atë qe keni ne krah. Edhe beqaret do influencohen pozitivisht nga yjet dhe do kenë një ...

Kombinimet më të tmerrshme të zodiakut. Nuk shkojnë as edhe 1% bashkë
Shumica e njerëzve janë gjendur të paktën një herë të përfshirë në një lidhje toksike ! Por çfarë e bën ekzaktësisht një lidhje toksike, apo një person që të shndërrohet në ‘makthin’ e një tjetri? Ka shumë faktorë që ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 19:56
Shumica e njerëzve janë gjendur të paktën një herë të përfshirë në një lidhje toksike ! Por çfarë e bën ekzaktësisht një lidhje toksike, apo një person që të shndërrohet në ‘makthin’ e një tjetri? Ka shumë faktorë që ...

Mësojeni çfarë parashikon horoskopi sot për ju
Dashi Ju nuk keni asgjë për të fshehur dhe asgjë për t’u frikësuar, kështu që shprehuni ashtu si ndiheni. Jini të sinqertë në lidhje me shqetësimet tuaja dhe do të ndiheni më i çliruar. Demi Besoni thashethemet që keni ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 11:29
Dashi Ju nuk keni asgjë për të fshehur dhe asgjë për t’u frikësuar, kështu që shprehuni ashtu si ndiheni. Jini të sinqertë në lidhje me shqetësimet tuaja dhe do të ndiheni më i çliruar. Demi Besoni thashethemet që keni ...

Horoskopi ditor: 14 gusht 2019
Dashi Gjatë kësaj dite pritet të merrni diçka më shumë, duke pasur parasysh ndikimin e favorshëm të shumë planetëve në shenjën tuaj. Këshillohet që të shmangni shpenzimet e tepërta dhe të shmangni humbjen e kontrollit. ...
Lajmi i Fundit | 14-Aug-2019 09:42
Dashi Gjatë kësaj dite pritet të merrni diçka më shumë, duke pasur parasysh ndikimin e favorshëm të shumë planetëve në shenjën tuaj. Këshillohet që të shmangni shpenzimet e tepërta dhe të shmangni humbjen e kontrollit. ...

Parashikimi i yjeve për sot 13 gusht 2019
Dashi Truri juaj është jashtëzakonisht aktiv tani dhe po ju bën shumë produktiv dhe ambicioz. Si pasojë, do të keni pak durim për njerëzit që përpiqen t’ju ngadalësojnë. Mos humbisni asnjë moment me të tillë njerëz. ...
Telegraf | 13-Aug-2019 10:10
Dashi Truri juaj është jashtëzakonisht aktiv tani dhe po ju bën shumë produktiv dhe ambicioz. Si pasojë, do të keni pak durim për njerëzit që përpiqen t’ju ngadalësojnë. Mos humbisni asnjë moment me të tillë njerëz. ...

Xhelozi e thashetheme, kjo është shenja më e pafat e horoskopit për sot
Dashi Ju nuk keni asgjë për të fshehur dhe asgjë për t’u frikësuar, kështu që shprehuni ashtu si ndiheni. Jini të sinqertë në lidhje me shqetësimet tuaja dhe do të ndiheni më i çliruar. Demi Besoni thashethemet që keni ...
Lajminet | 14-Aug-2019 07:56
Dashi Ju nuk keni asgjë për të fshehur dhe asgjë për t’u frikësuar, kështu që shprehuni ashtu si ndiheni. Jini të sinqertë në lidhje me shqetësimet tuaja dhe do të ndiheni më i çliruar. Demi Besoni thashethemet që keni ...

Horoskopi ditor, e mërkurë 14 gusht 2019
Dashi Gjatë kësaj dite pritet të merrni diçka më shumë, duke pasur parasysh ndikimin e favorshëm të shumë planetëve në shenjën tuaj. Këshillohet që të shmangni shpenzimet e tepërta dhe të shmangni humbjen e kontrollit. ...
Bordo | 14-Aug-2019 07:43
Dashi Gjatë kësaj dite pritet të merrni diçka më shumë, duke pasur parasysh ndikimin e favorshëm të shumë planetëve në shenjën tuaj. Këshillohet që të shmangni shpenzimet e tepërta dhe të shmangni humbjen e kontrollit. ...

Befason horoskopi sot, këto shenja do të kenë një ditë interesante
Ky është parashikimi i yjeve për ditën e sotme, 14 gusht 2019: Dashi Ju nuk keni asgjë për të fshehur dhe asgjë për t’u frikësuar, kështu që shprehuni ashtu si ndiheni. Jini të sinqertë në lidhje me shqetësimet tuaja ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 07:15
Ky është parashikimi i yjeve për ditën e sotme, 14 gusht 2019: Dashi Ju nuk keni asgjë për të fshehur dhe asgjë për t’u frikësuar, kështu që shprehuni ashtu si ndiheni. Jini të sinqertë në lidhje me shqetësimet tuaja ...

Horoskopi i datës 14 gusht 2019
Dashi Pak diplomaci më shumë nuk do ju bëjë keq sot si në planin familjar ashtu edhe në atë sentimental dhe profesional. Nëse keni një lidhje tregoni ato që ndieni dhe flisni për gjërat që ju shqetësojnë. Duke parë ...
Dritare | 13-Aug-2019 23:21
Dashi Pak diplomaci më shumë nuk do ju bëjë keq sot si në planin familjar ashtu edhe në atë sentimental dhe profesional. Nëse keni një lidhje tregoni ato që ndieni dhe flisni për gjërat që ju shqetësojnë. Duke parë ...

Horoskopi ditor, e mërkurë 14 gusht 2019
Dashi Jeta juaj ne çift do jete ne qendër te vëmendjes sot. Do jeni te vetëdijshëm se partneri juaj është një person qe po e late pas dore mund t’iu ike përgjithmonë. Beqaret do kenë disa takime, por vetëm njeri do i ...
IliriaNews | 13-Aug-2019 23:17
Dashi Jeta juaj ne çift do jete ne qendër te vëmendjes sot. Do jeni te vetëdijshëm se partneri juaj është një person qe po e late pas dore mund t’iu ike përgjithmonë. Beqaret do kenë disa takime, por vetëm njeri do i ...

Horoskopi për ditën e martë, 13 gusht 2019!
Dashi Hëna do të jetë në anën tuaj dhe kjo do të thotë se mund të ketë rikuperim pas të hënës, e cila ka qenë mjaft e rënduar. Takimet janë mjaft të favorshme. Këshillohet vetëm që të bëni kujdes në dashuri dhe të ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 08:06
Dashi Hëna do të jetë në anën tuaj dhe kjo do të thotë se mund të ketë rikuperim pas të hënës, e cila ka qenë mjaft e rënduar. Takimet janë mjaft të favorshme. Këshillohet vetëm që të bëni kujdes në dashuri dhe të ...

Horoskopi – 14 gusht
Dashi Gjatë kësaj dite pritet të merrni diçka më shumë, duke pasur parasysh ndikimin e favorshëm të shumë planetëve në shenjën tuaj. Këshillohet që të shmangni shpenzimet e tepërta dhe të shmangni humbjen e kontrollit. ...
Politiko | 13-Aug-2019 23:15
Dashi Gjatë kësaj dite pritet të merrni diçka më shumë, duke pasur parasysh ndikimin e favorshëm të shumë planetëve në shenjën tuaj. Këshillohet që të shmangni shpenzimet e tepërta dhe të shmangni humbjen e kontrollit. ...

Horoskopi ditor, e mërkurë 14 gusht 2019
Dashi Jeta juaj ne çift do jete ne qendër te vëmendjes sot. Do jeni te vetëdijshëm se partneri juaj është një person qe po e late pas dore mund t’iu ike përgjithmonë. Beqaret do kenë disa takime, por vetëm njeri do i ...
Portalb | 13-Aug-2019 14:43
Dashi Jeta juaj ne çift do jete ne qendër te vëmendjes sot. Do jeni te vetëdijshëm se partneri juaj është një person qe po e late pas dore mund t’iu ike përgjithmonë. Beqaret do kenë disa takime, por vetëm njeri do i ...

Si ta bëni atë të çmendet në shtrat, sekreti për çdo shenjë horoskopi Dashi vepron në mënyrë istinktive, atyre nuk u pëlqen që të luten në shtrat. Janë të nxehtë nga natyra dhe u pëlqen një raport se ksual i egër, në vende të pazakonta...
Dashi vepron në mënyrë istinktive, atyre nuk u pëlqen që të luten në shtrat. Janë të nxehtë nga natyra dhe u pëlqen një raport se ksual i egër, në vende të pazakonta mundësisht duan të ndjejnë edhe pak rrezikun në ...
Kosova Sot | 13-Aug-2019 10:53
Dashi vepron në mënyrë istinktive, atyre nuk u pëlqen që të luten në shtrat. Janë të nxehtë nga natyra dhe u pëlqen një raport se ksual i egër, në vende të pazakonta mundësisht duan të ndjejnë edhe pak rrezikun në ...

Horoskopi ditor, e martë 13 gusht 2019
Dashi Hëna do të jetë në anën tuaj dhe kjo do të thotë se mund të ketë rikuperim pas të hënës, e cila ka qenë mjaft e rënduar. Takimet janë mjaft të favorshme. Këshillohet vetëm që të bëni kujdes në dashuri dhe të ...
Bordo | 13-Aug-2019 08:32
Dashi Hëna do të jetë në anën tuaj dhe kjo do të thotë se mund të ketë rikuperim pas të hënës, e cila ka qenë mjaft e rënduar. Takimet janë mjaft të favorshme. Këshillohet vetëm që të bëni kujdes në dashuri dhe të ...

Para, dashuri dhe mundësi të mira pune: Ky është horoskopi për sot
Dashi Hëna do të jetë në anën tuaj dhe kjo do të thotë se mund të ketë rikuperim pas të hënës, e cila ka qenë mjaft e rënduar. Takimet janë mjaft të favorshme. Këshillohet vetëm që të bëni kujdes në dashuri dhe të ...
Lajminet | 13-Aug-2019 08:17
Dashi Hëna do të jetë në anën tuaj dhe kjo do të thotë se mund të ketë rikuperim pas të hënës, e cila ka qenë mjaft e rënduar. Takimet janë mjaft të favorshme. Këshillohet vetëm që të bëni kujdes në dashuri dhe të ...

Horoskopi 13 gusht 2019
Dashi Truri juaj është jashtëzakonisht aktiv tani dhe po ju bën shumë produktiv dhe ambicioz. Si pasojë, do të keni pak durim për njerëzit që përpiqen t’ju ngadalësojnë. Mos humbisni asnjë moment me të tillë njerëz. ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 07:24
Dashi Truri juaj është jashtëzakonisht aktiv tani dhe po ju bën shumë produktiv dhe ambicioz. Si pasojë, do të keni pak durim për njerëzit që përpiqen t’ju ngadalësojnë. Mos humbisni asnjë moment me të tillë njerëz. ...

Horoskopi 13 gusht 2019
Dashi Hëna do të jetë në anën tuaj dhe kjo do të thotë se mund të ketë rikuperim pas të hënës, e cila ka qenë mjaft e rënduar. Takimet janë mjaft të favorshme. Këshillohet vetëm që të bëni kujdes në dashuri dhe të ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 07:22
Dashi Hëna do të jetë në anën tuaj dhe kjo do të thotë se mund të ketë rikuperim pas të hënës, e cila ka qenë mjaft e rënduar. Takimet janë mjaft të favorshme. Këshillohet vetëm që të bëni kujdes në dashuri dhe të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved