ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/12/2019 16:27

Historia e tmerrshme e vajzës shqiptare, pas një lidhje jashtëmartesore: E detyronin të shkonte me 20 meshkuj njëkohësisht

Historia e tmerrshme e vajzës shqiptare, pas një lidhje jashtëmartesore: E detyronin të shkonte me 20 meshkuj njëkohësisht
Mediat italiane shkruajnë sot për një histori të tmerrshme që ka përjetuar një e re shqiptare, emri i të cilës nuk dihet. Ajo është përdhunuar për 10 vjet me radhë, dhe më në fund ka gjetur guximin të denoncojë ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 12:16
Mediat italiane shkruajnë sot për një histori të tmerrshme që ka përjetuar një e re shqiptare, emri i të cilës nuk dihet. Ajo është përdhunuar për 10 vjet me radhë, dhe më në fund ka gjetur guximin të denoncojë ...

Zbulohet ‘ferri’ i shqiptares në Itali: Dhunë seksuale 10 vjet më radhë deri dhe nga 20 burra njëkohësisht
Një sulm i rëndë seksual ndaj një gruaje shqiptare në Corigliano Rossano në Itali është zbuluar pasi vetë viktima e një situate të rëndë bëri kallëzim në Polici. Mediat italiane njoftojnë sot pas dhjetë vjet torturash, ...
Lajmi i Fundit | 14-Aug-2019 12:13
Një sulm i rëndë seksual ndaj një gruaje shqiptare në Corigliano Rossano në Itali është zbuluar pasi vetë viktima e një situate të rëndë bëri kallëzim në Polici. Mediat italiane njoftojnë sot pas dhjetë vjet torturash, ...

10 vite e dhunuar, abuzime seksuale nga 20 persona njëkohësisht, historia tragjike e një gruaje shqiptare në Itali
Mediat italiane shkruajnë sot për një ngjarje të rëndë të shtrirë 10 vite në kohë që i ka ndodhur një gruaje shqiptare. Vetëm pas dhjetë vjet torturash dhe abuzime në grup zonja me origjinë shqiptare gjeti guximin të ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 12:06
Mediat italiane shkruajnë sot për një ngjarje të rëndë të shtrirë 10 vite në kohë që i ka ndodhur një gruaje shqiptare. Vetëm pas dhjetë vjet torturash dhe abuzime në grup zonja me origjinë shqiptare gjeti guximin të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved