ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/01/2020 02:31

Haradinaj, goditje “xhudiste” në pragfushate: i bëhet krah trajneri i Majlinda Kelmendit

Haradinaj, goditje “xhudiste” në pragfushate: i bëhet krah trajneri i Majlinda Kelmendit
Kryeministri Haradinaj është lumturuar nga fakti se AAK-së së tij i është bashkuar Driton Kuka, trajneri i njohur i xhudos kosovare, njeriu që stërvit kampionen olimpike Majlinda Kelmendi. “Sot jam jashtëzakonisht i ...
Tesheshi | 14-Aug-2019 16:20
Kryeministri Haradinaj është lumturuar nga fakti se AAK-së së tij i është bashkuar Driton Kuka, trajneri i njohur i xhudos kosovare, njeriu që stërvit kampionen olimpike Majlinda Kelmendi. “Sot jam jashtëzakonisht i ...

Trajneri që solli në Kosovë shumë medalje të Arta aderon në AAK
Driton Kuka, trajneri i xhudos i cili i solli shumë medalje të arta Kosovës tashmë ia ka mësyer edhe politikës. Kuka përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook ka thënë se tashmë kontributin e tij do t’a jap edhe ...
IliriaNews | 14-Aug-2019 13:58
Driton Kuka, trajneri i xhudos i cili i solli shumë medalje të arta Kosovës tashmë ia ka mësyer edhe politikës. Kuka përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook ka thënë se tashmë kontributin e tij do t’a jap edhe ...

Driton Kuka i bashkohet AAK’së
Trajneri i mirënjohur i xhudos, Driton Kuka ka njoftuar publikun se i është bashkuar partisë së Ramush Haradinajt, AAK-së. Ai këtë e ka konfirmuar përmes një postimi në Facebook, ku shkruan se kontributin e tij tash e ...
Gazeta Monitor | 14-Aug-2019 13:50
Trajneri i mirënjohur i xhudos, Driton Kuka ka njoftuar publikun se i është bashkuar partisë së Ramush Haradinajt, AAK-së. Ai këtë e ka konfirmuar përmes një postimi në Facebook, ku shkruan se kontributin e tij tash e ...

Haradinaj për Driton Kukën: I lumtur që iu bashkua AAK-së
Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka konfirmuar se trajneri i njohur, Driton Kuka i është bashkuar partisë së tij. Kryeministri në largim, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se ndjehet i lumtur që edhe një ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 13:34
Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka konfirmuar se trajneri i njohur, Driton Kuka i është bashkuar partisë së tij. Kryeministri në largim, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se ndjehet i lumtur që edhe një ...

Driton Kuka i bashkohet AAK-së
Trajneri i xhudos Driton Kuka, ka njoftuar se i është bashkuar Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Kuka në Facebook ka shkruar se përveç kontributit sport, sipas tij do ta jep edhe në politikë. “Parimet e mia në punë ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 12:53
Trajneri i xhudos Driton Kuka, ka njoftuar se i është bashkuar Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Kuka në Facebook ka shkruar se përveç kontributit sport, sipas tij do ta jep edhe në politikë. “Parimet e mia në punë ...

Trajneri Driton Kuka i bashkohet AAK-së
Driton Kuka, trajner i xhudistes shumë të suksesshme të Kosovës ka vendosur t’i hyjë politikës. Ai i është bashkuar partisë së Ramush Haradinaj, AAK-së, shkruan lajmi.net. Këtë e ka bërë të ditur vetë Haradinaj përmes ...
PortaliOnline | 14-Aug-2019 13:28
Driton Kuka, trajner i xhudistes shumë të suksesshme të Kosovës ka vendosur t’i hyjë politikës. Ai i është bashkuar partisë së Ramush Haradinaj, AAK-së, shkruan lajmi.net. Këtë e ka bërë të ditur vetë Haradinaj përmes ...

Gazetari italian e vlerëson lartë miqësoren ndërmjet Feronikelit dhe AC Milanit
Trajneri i suksesshëm kosovar Driton Kuka i është bashkuar Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Këtë e ka bërë të ditur vetë kryetari i AAK-së njëherësh dhe kryeministër në largim Ramush Haradinaj . “I pakompremetuar në ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 13:25
Trajneri i suksesshëm kosovar Driton Kuka i është bashkuar Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Këtë e ka bërë të ditur vetë kryetari i AAK-së njëherësh dhe kryeministër në largim Ramush Haradinaj . “I pakompremetuar në ...

Driton Kuka i hyn politikës, i bashkohet AAK-së
Trajneri i famshëm i xhudos, Driton Kuka, është anëtarësuar në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës. Lajmi për anëtarësimin e Kukës në AAK është bërë i ditur nga kryeministri në dorëheqje dhe kryetar i kësaj partie, Ramush ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 13:08
Trajneri i famshëm i xhudos, Driton Kuka, është anëtarësuar në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës. Lajmi për anëtarësimin e Kukës në AAK është bërë i ditur nga kryeministri në dorëheqje dhe kryetar i kësaj partie, Ramush ...

Trajneri i Majlinda Kelmendit i hyn politikës, bashkohet me AAK-në
Ai i është bashkuar partisë së Ramush Haradinaj, AAK-së, shkruan . Këtë e ka bërë të ditur vetë Haradinaj përmes një postimi në Facebook. Haradinaj është shprehur i nderuar me vendimin e Kukës. Ky është postimi i plotë ...
Lajminet | 14-Aug-2019 13:08
Ai i është bashkuar partisë së Ramush Haradinaj, AAK-së, shkruan . Këtë e ka bërë të ditur vetë Haradinaj përmes një postimi në Facebook. Haradinaj është shprehur i nderuar me vendimin e Kukës. Ky është postimi i plotë ...

Driton Kuka i bashkohet AAK-së
Trajneri i suksesshëm kosovar Driton Kuka, nga sot është pjesë e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Kryeministri në dorëheqje njëherit edhe kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, njoftoi për aderimin e ri në parti përmes një ...
Medial | 14-Aug-2019 13:08
Trajneri i suksesshëm kosovar Driton Kuka, nga sot është pjesë e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Kryeministri në dorëheqje njëherit edhe kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, njoftoi për aderimin e ri në parti përmes një ...

Driton Kuka i bashkohet AAK-së
Trajneri i suksesshëm kosovar Driton Kuka, nga sot është pjesë e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Kryeministri në dorëheqje njëherit edhe kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, njoftoi për aderimin e ri në parti përmes një ...
Klan Kosova | 14-Aug-2019 13:00
Trajneri i suksesshëm kosovar Driton Kuka, nga sot është pjesë e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Kryeministri në dorëheqje njëherit edhe kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, njoftoi për aderimin e ri në parti përmes një ...

Trajneri personal i Majlinda Kelmendit i futet politikës, hyn në AAK
Trajneri i mirënjohur i xhudos, Driton Kuka ka njoftuar publikun se i është bashkuar partisë së Ramush Haradinajt, AAK-së. Ai këtë e ka konfirmuar përmes një postimi në Facebook, ku shkruan se kontributin e tij tash e ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 12:54
Trajneri i mirënjohur i xhudos, Driton Kuka ka njoftuar publikun se i është bashkuar partisë së Ramush Haradinajt, AAK-së. Ai këtë e ka konfirmuar përmes një postimi në Facebook, ku shkruan se kontributin e tij tash e ...

Trajneri personal i Majlinda Kelmendit i futet politikës, hyn në AAK
Trajneri i mirënjohur i xhudos, Driton Kuka ka njoftuar publikun se i është bashkuar partisë së Ramush Haradinajt, AAK-së. Ai këtë e ka konfirmuar përmes një postimi në Facebook, ku shkruan se kontributin e tij tash e ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 12:53
Trajneri i mirënjohur i xhudos, Driton Kuka ka njoftuar publikun se i është bashkuar partisë së Ramush Haradinajt, AAK-së. Ai këtë e ka konfirmuar përmes një postimi në Facebook, ku shkruan se kontributin e tij tash e ...

Driton Kuka i bashkohet partisë së Ramush Haradinajt
Trajneri i Majlinda Kelmendit, Driton Kuka, i është bashkuar AAK-së. Këtë informacion e ka bërë të ditur vetë Kuka përmës një postimi në Facebook. “Parimet e mia në punë drejt sukseseve ishin dhe janë qëndrueshmëria ...
Arbresh | 14-Aug-2019 12:53
Trajneri i Majlinda Kelmendit, Driton Kuka, i është bashkuar AAK-së. Këtë informacion e ka bërë të ditur vetë Kuka përmës një postimi në Facebook. “Parimet e mia në punë drejt sukseseve ishin dhe janë qëndrueshmëria ...

Driton Kuka hyn në partinë e Ramush Haradinajt
Trajneri i Majlinda Kelmendit, Driton Kuka, i është bashkuar Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, të kryeministrit Ramush Haradinaj. Kuka ka njoftuar në Facebooj për këtë vendim të tij, shkruan Gazeta inFokus. “Parimet e ...
InFokusi | 14-Aug-2019 12:53
Trajneri i Majlinda Kelmendit, Driton Kuka, i është bashkuar Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, të kryeministrit Ramush Haradinaj. Kuka ka njoftuar në Facebooj për këtë vendim të tij, shkruan Gazeta inFokus. “Parimet e ...

Driton Kuka i bashkohet AAK-së
Trajneri i suksesshëm kosovar, Driton Kuka, nga sot është pjesë e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Kryeministri në dorëheqje njëherit edhe kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, njoftoi për aderimin e ri në parti përmes një ...
EkonomiaOnline | 14-Aug-2019 12:53
Trajneri i suksesshëm kosovar, Driton Kuka, nga sot është pjesë e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Kryeministri në dorëheqje njëherit edhe kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, njoftoi për aderimin e ri në parti përmes një ...

Driton Kuka i futet politikës, i bashkohet kësaj partie politike
Trajneri i Majlinda Kelmendit, Driton Kuka, i është bashkuar AAK-së, raporton Sinjali. Këtë informacion e ka bërë të ditur vetë Kuka përmës një postimi në Facebook. “Parimet e mia në punë drejt sukseseve ishin dhe janë ...
Zeri | 14-Aug-2019 12:45
Trajneri i Majlinda Kelmendit, Driton Kuka, i është bashkuar AAK-së, raporton Sinjali. Këtë informacion e ka bërë të ditur vetë Kuka përmës një postimi në Facebook. “Parimet e mia në punë drejt sukseseve ishin dhe janë ...

Driton Kuka del publikisht në përkrahje të AAK-së
Trajneri i mirënjohur i xhudos, Driton Kuka ka njoftuar publikun se i është bashkuar AAK-së së Ramush Haradinajt. Ai këtë e ka konfirmuar përmes një postimi në Facebook, ku shkruan se kontributin e tij tash e tutje do ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 12:42
Trajneri i mirënjohur i xhudos, Driton Kuka ka njoftuar publikun se i është bashkuar AAK-së së Ramush Haradinajt. Ai këtë e ka konfirmuar përmes një postimi në Facebook, ku shkruan se kontributin e tij tash e tutje do ...

Gjuajtja me armë në ahengun ku ishte i pranishëm Haradinaj, prokuroria nis hetimet
Prokuroria e Pejës ka hapur ka hapur rast në lidhje me videon që ka qarkulluar nëpër mediume, ku në një aheng në të cilin të pranishëm ishin kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj e deputeti i AAK-së, Daut ...
Zeri | 13-Aug-2019 15:36
Prokuroria e Pejës ka hapur ka hapur rast në lidhje me videon që ka qarkulluar nëpër mediume, ku në një aheng në të cilin të pranishëm ishin kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj e deputeti i AAK-së, Daut ...

Dhjetë vite nga medalja e parë, Driton Kuka ka një pyetje interesante për ndjekësit e tij
Këtë vit bëhen dhjetë vite që prej medaljes së parë të arritur në një Kampionat Evropian zyrtar nga skuadra e Driton Kukës në xhudo, raporton Zëri.info. Medalja e parë e arritur nga skuadra e Kukës ishte në Evropianin ...
Zeri | 13-Aug-2019 10:10
Këtë vit bëhen dhjetë vite që prej medaljes së parë të arritur në një Kampionat Evropian zyrtar nga skuadra e Driton Kukës në xhudo, raporton Zëri.info. Medalja e parë e arritur nga skuadra e Kukës ishte në Evropianin ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved