ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 23:55

Hapet gara për drejtorët e burgjeve, 8 institucionet ku vendet janë bosh

Hapet gara për drejtorët e burgjeve, 8 institucionet ku vendet janë bosh
Ministria e Drejtësisë ka shpallur njoftimin për pozicionin “drejtor” në burgjet e vendit. Janë të paktën 8 burgje ku posti i drejtorit është bosh: Burgu ‘302’ në Tiranë, i Shkodrës, Vlorës, Korçës, Rrogozhinës, ...
Top Channel | 13-Aug-2019 11:28
Ministria e Drejtësisë ka shpallur njoftimin për pozicionin “drejtor” në burgjet e vendit. Janë të paktën 8 burgje ku posti i drejtorit është bosh: Burgu ‘302’ në Tiranë, i Shkodrës, Vlorës, Korçës, Rrogozhinës, ...

Hapet gara për drejtorët e burgjeve, 8 institucionet ku vendet janë bosh
Ministria e Drejtësisë ka shpallur njoftimin për pozicionin “drejtor” në burgjet e vendit. Janë të paktën 8 burgje ku posti i drejtorit është bosh: Burgu ‘302’ në Tiranë, i Shkodrës, Vlorës, Korçës, Rrogozhinës, ...
Gazeta Dita | 13-Aug-2019 13:05
Ministria e Drejtësisë ka shpallur njoftimin për pozicionin “drejtor” në burgjet e vendit. Janë të paktën 8 burgje ku posti i drejtorit është bosh: Burgu ‘302’ në Tiranë, i Shkodrës, Vlorës, Korçës, Rrogozhinës, ...

Hapet gara për drejtorët e bur gjeve, ja 8 institucionet ku ka vakancë
Ministria e Drejtësisë ka shpallur njoftimin për pozicionin “drejtor” në burgjet e vendit. Janë të paktën 8 burgje ku posti i drejtorit është bosh: Burgu ‘302’ në Tiranë, i Shkodrës, Vlorës, Korçës, Rrogozhinës, ...
Lexo | 13-Aug-2019 12:14
Ministria e Drejtësisë ka shpallur njoftimin për pozicionin “drejtor” në burgjet e vendit. Janë të paktën 8 burgje ku posti i drejtorit është bosh: Burgu ‘302’ në Tiranë, i Shkodrës, Vlorës, Korçës, Rrogozhinës, ...

Lirimi i Lul Cakës/ Ish drejtori i burgut do gjykohet në gjendje të lirë
Gjykata e Elbasanit ka lënë të lirë drejtorin e burgut të Kosovës Judmir Shurdhit.Organi i drejtësisë vendosi që hetimet ndaj Shurdhit dhe ish vartësit të tij kartelistit Llazar Mino të vazhdojnë por në gjendje të lirë. ...
VizionPlus | 12-Aug-2019 15:04
Gjykata e Elbasanit ka lënë të lirë drejtorin e burgut të Kosovës Judmir Shurdhit.Organi i drejtësisë vendosi që hetimet ndaj Shurdhit dhe ish vartësit të tij kartelistit Llazar Mino të vazhdojnë por në gjendje të lirë. ...

U arrestuan pasi liruan të ‘fortin’ e Beratit, çfarë do ndodhë me zyrtarët burgut të Lushnjës
Më 30 korrik ministrja e drejtësisë Etilda Gjonaj do të bënte publik prangosjen e Judmir Shurdhit i cili mbante postin e drejtorit të burgut të Kosovës. Ky arrest është rrëzuar në Gjykatë e cila ka vendosur që hetimet ...
Gazeta Express | 12-Aug-2019 15:04
Më 30 korrik ministrja e drejtësisë Etilda Gjonaj do të bënte publik prangosjen e Judmir Shurdhit i cili mbante postin e drejtorit të burgut të Kosovës. Ky arrest është rrëzuar në Gjykatë e cila ka vendosur që hetimet ...

U shkarkua se liroi para kohe nga burgu Lul Cakën, Gjykata liron drejtorin e burgut
Drejtori i burgut të Lushnjes, Judmir Shurdhi dhe kartelisti i këtij institucioni të vuajtjes së dënimit, Llazar Mino, janë lënë të lirë me vendim gjykate vetëm pak ditë pasi u arrestuan, nën akuzën se liruan nga burgu ...
Lapsi | 12-Aug-2019 14:46
Drejtori i burgut të Lushnjes, Judmir Shurdhi dhe kartelisti i këtij institucioni të vuajtjes së dënimit, Llazar Mino, janë lënë të lirë me vendim gjykate vetëm pak ditë pasi u arrestuan, nën akuzën se liruan nga burgu ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved