ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 18:45

Google tani ofron kyçje pa fjalëkalim, për përdoruesit e Android

Google tani ofron kyçje pa fjalëkalim, për përdoruesit e Android
Google ka ndërmarrë një hap të rëndësishëm për një të ardhme që nuk kërkon fjalëkalime, duke lejuar përdoruesit e telefonit të hyjnë në disa faqe në internet duke përdorur vetëm telefonat e tyre Android. Kjo do të ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 13:08
Google ka ndërmarrë një hap të rëndësishëm për një të ardhme që nuk kërkon fjalëkalime, duke lejuar përdoruesit e telefonit të hyjnë në disa faqe në internet duke përdorur vetëm telefonat e tyre Android. Kjo do të ...

Google fillon marrjen e gjurmëve të gishtave të përdoruesve
Së shpejti do të jemi në gjendje t’i qasemi disa prej shërbimeve që Google u ofron përdoruesve në sistemin operativ Android duke hyrë në Google Chrome përmes gjurmëve të gishtërinjve në vend të kodit. Veçoria e re është ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 10:49
Së shpejti do të jemi në gjendje t’i qasemi disa prej shërbimeve që Google u ofron përdoruesve në sistemin operativ Android duke hyrë në Google Chrome përmes gjurmëve të gishtërinjve në vend të kodit. Veçoria e re është ...

Google fillon marrjen e gjurmëve të gishtave të përdoruesve
Së shpejti do të jemi në gjendje t’i qasemi disa prej shërbimeve që Google u ofron përdoruesve në sistemin operativ Android duke hyrë në Google Chrome përmes gjurmëve të gishtërinjve në vend të kodit. Veçoria e re është ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 07:21
Së shpejti do të jemi në gjendje t’i qasemi disa prej shërbimeve që Google u ofron përdoruesve në sistemin operativ Android duke hyrë në Google Chrome përmes gjurmëve të gishtërinjve në vend të kodit. Veçoria e re është ...

Google fillon marrjen e gjurmëve të gishtave të përdoruesve
Veçoria e re është e disponueshme vetëm në modele të zgjedhura të mençura, por së shpejti do të bëhet e disponueshme për të gjithë telefonat inteligjentë që përdorin Android 7 ose më të ri. Ai gjithashtu mundëson hyrjen ...
InFokusi | 13-Aug-2019 23:19
Veçoria e re është e disponueshme vetëm në modele të zgjedhura të mençura, por së shpejti do të bëhet e disponueshme për të gjithë telefonat inteligjentë që përdorin Android 7 ose më të ri. Ai gjithashtu mundëson hyrjen ...

Google fillon marrjen e gjurmëve të gishtave të përdoruesve
Së shpejti do të jemi në gjendje t'i qasemi disa prej shërbimeve që Google u ofron përdoruesve në sistemin operativ Android duke hyrë në Google Chrome përmes gjurmëve të gishtërinjve në vend të kodit.
Kosova Press | 13-Aug-2019 21:58
Së shpejti do të jemi në gjendje t'i qasemi disa prej shërbimeve që Google u ofron përdoruesve në sistemin operativ Android duke hyrë në Google Chrome përmes gjurmëve të gishtërinjve në vend të kodit.

Pas provës në telefonat Pixel, Google Maps sjell një risi në iOS dhe Android
Google Maps do të nxjerrë një mënyrë të re navigimi në versionet iOS dhe Android të aplikacionit të tij. Karakteristika e re quhet Live View dhe përdor kamerën e telefonit për të mbuluar navigimin e botës reale, për ta ...
PC World | 13-Aug-2019 13:39
Google Maps do të nxjerrë një mënyrë të re navigimi në versionet iOS dhe Android të aplikacionit të tij. Karakteristika e re quhet Live View dhe përdor kamerën e telefonit për të mbuluar navigimin e botës reale, për ta ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved