ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 08:44

Gjyqtarët e Apelit dhe ish-anëtarët e KLD që i pret vettingu në shtator, nga Gjin Gjoni te Fatmira Hajdari. Emrat

Gjyqtarët e Apelit dhe ish-anëtarët e KLD që i pret vettingu në shtator, nga Gjin Gjoni te Fatmira Hajdari. Emrat
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit pritet të rifillojë punën vrullshëm në shtator. Momentalisht komisionerët e vetingut janë me pushime, por nga ana tjetër janë edhe dhjetëra emra që po presin të rivlerësohen. Gjatë ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 08:48
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit pritet të rifillojë punën vrullshëm në shtator. Momentalisht komisionerët e vetingut janë me pushime, por nga ana tjetër janë edhe dhjetëra emra që po presin të rivlerësohen. Gjatë ...

U ekstradua nga Anglia për ryshfet, lihet në burg Gentian Doda
Gentian Doda, i ekstraduar nga Anglia 3 ditë më parë, u njoh me masën e sigurisë “arrest ne burg” në Gjykatën për Krimet e Rënda. Ai akuzohet për korruptimin me 30 mijë euro të gjyqtarit të Apelit Tiranë, Shkëlqim Miri. ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 10:10
Gentian Doda, i ekstraduar nga Anglia 3 ditë më parë, u njoh me masën e sigurisë “arrest ne burg” në Gjykatën për Krimet e Rënda. Ai akuzohet për korruptimin me 30 mijë euro të gjyqtarit të Apelit Tiranë, Shkëlqim Miri. ...

Shkodër/ Tre persona arrestohen për plagosjen e 38 vjeçarit
Policia e Shkodrës ka bërë të mundur arrestimin e tre personave, të cilët akuzohen për plagosjen e shtetasit me iniciale V. Sh., 38 vjeç. Ngjarja ndodhi dje në lagjen “Mark Lula”, ku 38 vjeçari u plagos me thikë.
Top Channel | 13-Aug-2019 09:55
Policia e Shkodrës ka bërë të mundur arrestimin e tre personave, të cilët akuzohen për plagosjen e shtetasit me iniciale V. Sh., 38 vjeç. Ngjarja ndodhi dje në lagjen “Mark Lula”, ku 38 vjeçari u plagos me thikë.

Korruptoi gjyqtarin dhe u lirua, lihet në burg Gentian Doda
Gjykata për Krimet e Rënda ka lënë në burg Gentian Dodën të ekstraduar nga Anglia. 41-vjeçari akuzohet se ka korruptuar gjyqtarin e Apelit Tiranë, Shkëlqim Miri, duke i dhënë atij 30 000 euro me qëllim ndryshimin e ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 12:11
Gjykata për Krimet e Rënda ka lënë në burg Gentian Dodën të ekstraduar nga Anglia. 41-vjeçari akuzohet se ka korruptuar gjyqtarin e Apelit Tiranë, Shkëlqim Miri, duke i dhënë atij 30 000 euro me qëllim ndryshimin e ...

Plagosën 38-vjeçarin me thikë në Shkodër, mes tre të arrestuarve dy vëllezër
Policia e Shkodrës ka vënë në pranga tre persona, mes tyre dy vëllezër lidhur me plagosjen me thikë një ditë më parë të 38-vjeçarit me iniciale V. Sh. Të arrestuarit janë: -S. P. 36 vjeç, banues në Shkodër. -A. M. 28 ...
Telegraf | 13-Aug-2019 11:10
Policia e Shkodrës ka vënë në pranga tre persona, mes tyre dy vëllezër lidhur me plagosjen me thikë një ditë më parë të 38-vjeçarit me iniciale V. Sh. Të arrestuarit janë: -S. P. 36 vjeç, banues në Shkodër. -A. M. 28 ...

DETAJET: Goditën me thikë 38-vjeçarin pas sherrit në lokal, policia e Shkodrës kap dy vëllezërit
Policia ka zbardhur dhe dokumentuar ngjarjen e ndodhur mesditën e 12 gushtit, ku ka mbetur i plagosur shtetasi V atë Shpati 38-vjeçari mbeti i plagosur dje pas një sherri me dy vëllezër në lagjen “Mark Lula” në Shkodër. ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 09:53
Policia ka zbardhur dhe dokumentuar ngjarjen e ndodhur mesditën e 12 gushtit, ku ka mbetur i plagosur shtetasi V atë Shpati 38-vjeçari mbeti i plagosur dje pas një sherri me dy vëllezër në lagjen “Mark Lula” në Shkodër. ...

Plagosën vëllain e oficerit të policisë në Shkodër, 3 në pranga
Një ditë pas plagosjes së 38-vjeçarit Vat Shpati në Shkodër, policia ka arrestuar 3 autorët e dyshuar të ngjarjes. Plagosja ndodhi ditën e djeshme rreth orës 12:10, në lagjen “Mark Lula”. Burime zyrtare nga policia bënë ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 09:40
Një ditë pas plagosjes së 38-vjeçarit Vat Shpati në Shkodër, policia ka arrestuar 3 autorët e dyshuar të ngjarjes. Plagosja ndodhi ditën e djeshme rreth orës 12:10, në lagjen “Mark Lula”. Burime zyrtare nga policia bënë ...

Vranë dhe hodhën në kanal 23-vjeçarin në Fier, policia arreston dy të dyshuar
Dy të rinj kanë rënë në prangat e policisë së Fierit, të dyshuar si autorë të vrasjes me thikë të 23 vjeçarit Florjan Selimi. Trupi i pajetë i të riut nga Tropoja u gjet mëngjesin e të hënës (12 gusht) në një kanal në ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 09:12
Dy të rinj kanë rënë në prangat e policisë së Fierit, të dyshuar si autorë të vrasjes me thikë të 23 vjeçarit Florjan Selimi. Trupi i pajetë i të riut nga Tropoja u gjet mëngjesin e të hënës (12 gusht) në një kanal në ...

Vranë 23-vjeçarin në Fier dhe e hodhën në kanal, kapen autorët
FIER 24 orë pas krimit të rëndë që tronditi Fierin, Policia zbardh dhe dokumenton vrasjen e 23-vjeçarit Florian Selimi në fshatin Hamil duke arrestuar dy autorët e dyshuar. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Rënda në ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 08:45
FIER 24 orë pas krimit të rëndë që tronditi Fierin, Policia zbardh dhe dokumenton vrasjen e 23-vjeçarit Florian Selimi në fshatin Hamil duke arrestuar dy autorët e dyshuar. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Rënda në ...

Plagosja pas sherrit në lokal, pranga tre personave në Shkodër
Tre persona janë vënë në prangat e policisë së Shkodrës si persona të dyshuar për plagosjen e shtetasit V. Sh.. Sipas policisë të arrestuarit janë shtetasit me iniciale S. P. 36 vjeç, A. M. 28 vjeç, dhe P. M. 29 vjeç, ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 09:44
Tre persona janë vënë në prangat e policisë së Shkodrës si persona të dyshuar për plagosjen e shtetasit V. Sh.. Sipas policisë të arrestuarit janë shtetasit me iniciale S. P. 36 vjeç, A. M. 28 vjeç, dhe P. M. 29 vjeç, ...

Zbardhet vrasja e Florian Selimit në Fier, policia arreston 2 autorët e dyshuar
Është zbardhur vrasja e 23 vjeçarit Florian Selimi, e ndodhur natën e 11 gushtit në fshatin Hamil të Fierit. Policia njofton se ka shoqëruar dy autorët e dyshuar, shtetasit me iniciale S.S, 26 vjeç, banues në fshatin ...
Top Channel | 13-Aug-2019 08:44
Është zbardhur vrasja e 23 vjeçarit Florian Selimi, e ndodhur natën e 11 gushtit në fshatin Hamil të Fierit. Policia njofton se ka shoqëruar dy autorët e dyshuar, shtetasit me iniciale S.S, 26 vjeç, banues në fshatin ...

Zbardhet ngjarja, arrestohen dy autorët e vrasjes së të riut në Fier
mapo.al Policia ka zbardhur vrasjen e 23 vjeçarit Florian Selimi në fshatin Hamil të Fierit. Dy autorët e moshës 20 dhe 26 vjeç banues në fshatin Sulaj janë vënë në pranga. Njoftimi i policisë Specialistët për Hetimin e ...
Mapo | 13-Aug-2019 08:44
mapo.al Policia ka zbardhur vrasjen e 23 vjeçarit Florian Selimi në fshatin Hamil të Fierit. Dy autorët e moshës 20 dhe 26 vjeç banues në fshatin Sulaj janë vënë në pranga. Njoftimi i policisë Specialistët për Hetimin e ...

Vranë e hodhën në kanal të riun, pranga dy fierakëve
Dy persona janë vënë në prangat e policisë së fierit si të dyshuarit kryesor për vrasjen e 23 vjeçarit në fshatin Hamil. Sipas policisë për vrasjen me thikë të Florian Selimit, janë vënë në pranga dy të rinjt, S.S, 26 ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 08:51
Dy persona janë vënë në prangat e policisë së fierit si të dyshuarit kryesor për vrasjen e 23 vjeçarit në fshatin Hamil. Sipas policisë për vrasjen me thikë të Florian Selimit, janë vënë në pranga dy të rinjt, S.S, 26 ...

Korruptoi gjyqtarin dhe u lirua, 41-vjeçari njihet me masën e sigurisë
Gentian Doda, i ekstraduar nga Anglia 3 ditë më parë, u njoh me masën e sigurisë “arrest në burg” në Gjykatën për Krimet e Rënda. Ai akuzohet për korruptimin me 30 mijë euro të gjyqtarit të Apelit Tiranë, Shkëlqim Miri. ...
ABCNews | 13-Aug-2019 10:21
Gentian Doda, i ekstraduar nga Anglia 3 ditë më parë, u njoh me masën e sigurisë “arrest në burg” në Gjykatën për Krimet e Rënda. Ai akuzohet për korruptimin me 30 mijë euro të gjyqtarit të Apelit Tiranë, Shkëlqim Miri. ...

Himarë/ Tenton të vjedhë kasafortën, pranga 42-vjeçarit
Një 42-vjeçar është në pranga nga policia pasi ka tentuar të vjedhë kasafortën e një banese në Himarë.
Top Channel | 12-Aug-2019 20:07
Një 42-vjeçar është në pranga nga policia pasi ka tentuar të vjedhë kasafortën e një banese në Himarë.

Arrest me burg për Gentian Dodën
Gentian Doda, i ekstraduar nga Anglia 3 ditë më parë, u njoh me masën e sigurisë “arrest ne burg” në Gjykatën për Krimet e Rënda. Ai akuzohet për korruptimin me 30 mijë euro të gjyqtarit të Apelit Tiranë, Shkëlqim Miri. ...
RTSH | 13-Aug-2019 12:32
Gentian Doda, i ekstraduar nga Anglia 3 ditë më parë, u njoh me masën e sigurisë “arrest ne burg” në Gjykatën për Krimet e Rënda. Ai akuzohet për korruptimin me 30 mijë euro të gjyqtarit të Apelit Tiranë, Shkëlqim Miri. ...

Plagosja në Shkodër, arrestohen 2 vëllezër
Dy vëllezër dhe shoku i tyre janë vënë në pranga për plagosjen e Vate Shpatit pasditen e së hënës në Shkodër. Të tre personat banues në lagjen ‘Mark Lula” , aty ku dhe ndodhi ngjarja, pas një konflikti të çastit në ...
ABCNews | 13-Aug-2019 10:03
Dy vëllezër dhe shoku i tyre janë vënë në pranga për plagosjen e Vate Shpatit pasditen e së hënës në Shkodër. Të tre personat banues në lagjen ‘Mark Lula” , aty ku dhe ndodhi ngjarja, pas një konflikti të çastit në ...

E mbytën dhe e hodhën në kanal, zbardhet ngjarja
Policia e Fierit zbardh dhe dokumenton vrasjen e 23-vjeçarit Florian Selimit në fshatin Hamil, i cili u gjet ne kanal i pajetë, pasi e kishin prerë me thikë. Policia bën me dije se ka arrestuar dy te rinj, S.S, 26 vjeç, ...
Gazeta Observer | 13-Aug-2019 12:20
Policia e Fierit zbardh dhe dokumenton vrasjen e 23-vjeçarit Florian Selimit në fshatin Hamil, i cili u gjet ne kanal i pajetë, pasi e kishin prerë me thikë. Policia bën me dije se ka arrestuar dy te rinj, S.S, 26 vjeç, ...

Vrasja në Fier, zbulohet telefonata e fundit e të riut Florian Selimi
Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja e 23-vjeçarit, Florian Selimit, i cili u ekzekutua me thikë mëngjesin e djeshëm në Fier. Burime nga policia thanë se i riu kishte ndaluar anash rrugës për të riparuar një defekt ...
Lajmi i Fundit | 13-Aug-2019 12:11
Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja e 23-vjeçarit, Florian Selimit, i cili u ekzekutua me thikë mëngjesin e djeshëm në Fier. Burime nga policia thanë se i riu kishte ndaluar anash rrugës për të riparuar një defekt ...

Tenton të vjedhë kasafortën në Himarë, arrestohet 42-vjeçari
VLORE Policia e Vlorës bën me dije se ka arrestuar një person, pasi ka tentuar të vjedhë kasafortën e një banese në Himarë. Uniformat blu të qytetit bregdetar bëjnë me dije se kanë arrestuar shtetasin G.V 42 vjeç. Ky i ...
BalkanWeb | 12-Aug-2019 20:05
VLORE Policia e Vlorës bën me dije se ka arrestuar një person, pasi ka tentuar të vjedhë kasafortën e një banese në Himarë. Uniformat blu të qytetit bregdetar bëjnë me dije se kanë arrestuar shtetasin G.V 42 vjeç. Ky i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved