ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 13:51

Gjilan: Arrestohet personi që ngacmoi seksualisht 2 vajza

Gjilan: Arrestohet personi që ngacmoi seksualisht 2 vajza
Një burrë është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje, pasi kishte ngacmuar dy vajza në rrugë. Rasti ka ndodhur në rrugën “Adem Jashari”, në Gjilan, më 12.08.2019, në orën 21:30. Policia e Kosovës njofton sot në ...
Gazeta Monitor | 14-Aug-2019 14:57
Një burrë është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje, pasi kishte ngacmuar dy vajza në rrugë. Rasti ka ndodhur në rrugën “Adem Jashari”, në Gjilan, më 12.08.2019, në orën 21:30. Policia e Kosovës njofton sot në ...

Rrahet zyrtari policor
Në Mitrovicë është arrestuar një person pasi që e ka rrahur një polic në kryerje të detyrës së tij. Ngjarja ka ndodhur ditën martë të datës 13.08.2019, thuhet në raportin 24 orësh të policisë. Është bërë e ditur se pas ...
InFokusi | 14-Aug-2019 14:47
Në Mitrovicë është arrestuar një person pasi që e ka rrahur një polic në kryerje të detyrës së tij. Ngjarja ka ndodhur ditën martë të datës 13.08.2019, thuhet në raportin 24 orësh të policisë. Është bërë e ditur se pas ...

Gjilanasi fillimisht i ngacmon seksualisht dy femra të mitura, pastaj edhe i rrah
Një person në Gjilan ka ngacmuar seksualisht femra të mitura, pastaj edhe i ka rrahur ato. Në rrugën ‘Adem Jashari’ një person ka ngacmuar seksualisht dy të mitura duke i prekur në pjesët e ndryshme të trupit. Pasi ato ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 14:25
Një person në Gjilan ka ngacmuar seksualisht femra të mitura, pastaj edhe i ka rrahur ato. Në rrugën ‘Adem Jashari’ një person ka ngacmuar seksualisht dy të mitura duke i prekur në pjesët e ndryshme të trupit. Pasi ato ...

Gjakovari e kallë pronën e huaj, arrestohet nga policia
Arrestohet Gjakovari pasi sipas policisë duke tëntuar që t’i kallte barishtet në pronën e tij, kishte kallur pronën e dikujt tjeter, thuhet në raportin 24 orësh të policisë. I dyshuari kishte tëntuar që ta fikte ...
InFokusi | 14-Aug-2019 14:16
Arrestohet Gjakovari pasi sipas policisë duke tëntuar që t’i kallte barishtet në pronën e tij, kishte kallur pronën e dikujt tjeter, thuhet në raportin 24 orësh të policisë. I dyshuari kishte tëntuar që ta fikte ...

Gërvishje e veturës nga gjuajtje me armë zjarri
Pas të shtënave me armë zjarri në një aheng familjar në qytetin e Shtimes raportohet se nga një plumb qorr një personi i është gërvishur vetura. I njejëti më pasë ka lajmëruar policinë dhe është ankuar, thuhet në ...
InFokusi | 14-Aug-2019 13:58
Pas të shtënave me armë zjarri në një aheng familjar në qytetin e Shtimes raportohet se nga një plumb qorr një personi i është gërvishur vetura. I njejëti më pasë ka lajmëruar policinë dhe është ankuar, thuhet në ...

Një burrë në Gjilan arrestohet për ngacmim seksual
Një person është arrestuar në Gjilan, pasi që i njëjti ka ngacmuar seksualisht dy femra, njofton Policia. Rasti ka ndodhur në rrugën ‘Adem Jashari’. Me vendim te prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 13:00
Një person është arrestuar në Gjilan, pasi që i njëjti ka ngacmuar seksualisht dy femra, njofton Policia. Rasti ka ndodhur në rrugën ‘Adem Jashari’. Me vendim te prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Arrestohet i dyshuari për dhunimin e vajzës nga Klina
Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin për dhunimin e një femre në Klinë. Sipas policisë, i dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. Bëhet e ditur se viktima fillimisht ishte ...
Arbresh | 14-Aug-2019 12:42
Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin për dhunimin e një femre në Klinë. Sipas policisë, i dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. Bëhet e ditur se viktima fillimisht ishte ...

E rrahë me grushte nënën e tij, arrestohet pejani
Një person është arrestuar dje rreth orës 23:30 në Pejë, pasi kishte sulmuar fizikisht nënën e tij. I dyshuari sipas policisë e kishte sulmuar me grushte nënën e tij, e cila kishte refuzuar të merrte tretman mjekësor. ...
Arbresh | 14-Aug-2019 12:30
Një person është arrestuar dje rreth orës 23:30 në Pejë, pasi kishte sulmuar fizikisht nënën e tij. I dyshuari sipas policisë e kishte sulmuar me grushte nënën e tij, e cila kishte refuzuar të merrte tretman mjekësor. ...

Sulmoi fizikisht me grushte nënën e tij
Është arrestuar një i dyshuar mashkull K-Shqiptar pasi që kishte sulmuar fizikisht me grushte viktimën femër (nënën e tij), thuhet në raportin e Policisë së Kosovës. Ngjarja ka ndodhur në Pejë, dy ditë më parë ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 12:30
Është arrestuar një i dyshuar mashkull K-Shqiptar pasi që kishte sulmuar fizikisht me grushte viktimën femër (nënën e tij), thuhet në raportin e Policisë së Kosovës. Ngjarja ka ndodhur në Pejë, dy ditë më parë ...

Një fëmër, viktimë e dhunimit, në Klinë
Një grua në Klinë raportohet të ketë qenë viktimë e dhunimit. Sipas njoftimit të policisë, në lidhje me këtë rast është arrestuar një person i dyshuar. Policia ka bërë të ditur se dje rreth orës 09:00, është arrestuar i ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 12:30
Një grua në Klinë raportohet të ketë qenë viktimë e dhunimit. Sipas njoftimit të policisë, në lidhje me këtë rast është arrestuar një person i dyshuar. Policia ka bërë të ditur se dje rreth orës 09:00, është arrestuar i ...

Ngacmoi seksualisht 2 vajza në rrugë, arrestohet gjilanasi
Një burrë është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje, pasi kishte ngacmuar dy vajza në rrugë. Rasti ka ndodhur në rrugën “Adem Jashari”, në Gjilan, më 12.08.2019, në orën 21:30. Policia e Kosovës njofton sot në ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 12:27
Një burrë është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje, pasi kishte ngacmuar dy vajza në rrugë. Rasti ka ndodhur në rrugën “Adem Jashari”, në Gjilan, më 12.08.2019, në orën 21:30. Policia e Kosovës njofton sot në ...

Një person grushton nënën, në Pejë
Dhuna në familje vazhdon të jetë një dukuri shqetësusë në vendin tonë. Shpesh këto raste kanë përfunduar edhe me viktima. E një rast është raportuar të hënën në qytetin e Pejës, ku një mashkull ka sulmuar fizikisht ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 11:52
Dhuna në familje vazhdon të jetë një dukuri shqetësusë në vendin tonë. Shpesh këto raste kanë përfunduar edhe me viktima. E një rast është raportuar të hënën në qytetin e Pejës, ku një mashkull ka sulmuar fizikisht ...

Gjilan, arrestohet pasi ngacmoi seksualisht dy gra
Një person është arrestuar në Gjilan pasi i njëjti ka ngacmuar seksualisht dy gra. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Adem Jashari” në Gjilan mbrëmë në orën 21:30 ka njoftuar Policia e Kosovës ndërsa nuk janë dhënë të tjera ...
Zeri | 14-Aug-2019 11:51
Një person është arrestuar në Gjilan pasi i njëjti ka ngacmuar seksualisht dy gra. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Adem Jashari” në Gjilan mbrëmë në orën 21:30 ka njoftuar Policia e Kosovës ndërsa nuk janë dhënë të tjera ...

Pejani e rreh nënën e tij me grushte, arrestohet
Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur dje në qytetin e Pejës. Aty një djalë e ka sulmuar fizikisht nënën e tij. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:30 minuta. Policia e ka arrestuar abuzuesin. “Pejë 12.08.2019 ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 11:29
Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur dje në qytetin e Pejës. Aty një djalë e ka sulmuar fizikisht nënën e tij. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:30 minuta. Policia e ka arrestuar abuzuesin. “Pejë 12.08.2019 ...

Ngjarja në Drenas: Axha plagosi nipin për 1 ari tokë
Për një copë tokë, pjesëtarët e familjes Hajdini nga fshati Gllogoc i Komoranit u përleshën me njëri-tjetrin. U dhanë grushte, madje u përdorën edhe armë. Nga shkrepja pësoi Sh. Hajdini, i cili dyshohet se u gjuajt me ...
Gazeta Monitor | 13-Aug-2019 16:11
Për një copë tokë, pjesëtarët e familjes Hajdini nga fshati Gllogoc i Komoranit u përleshën me njëri-tjetrin. U dhanë grushte, madje u përdorën edhe armë. Nga shkrepja pësoi Sh. Hajdini, i cili dyshohet se u gjuajt me ...

Konflikti familjar në Komoran: Axha e plagosi nipin për një copë tokë, flasin fqinjët dhe avokati
Për një ari tokë, kushërinjtë e fshatit Komoran u bënë copa me njëri-tjetrin. Nga gjuajtja me armë zjarri nga axha H. Hajdini pësoi nipi Sh. Hajdini. Viktima gjendet në spital për trajtim mjekësor, ndërkohë katër ...
Zeri | 13-Aug-2019 15:36
Për një ari tokë, kushërinjtë e fshatit Komoran u bënë copa me njëri-tjetrin. Nga gjuajtja me armë zjarri nga axha H. Hajdini pësoi nipi Sh. Hajdini. Viktima gjendet në spital për trajtim mjekësor, ndërkohë katër ...

Konflikti familjar në Komoran: Axha e plagosi nipin për një copë tokë, flasin fqinjët dhe avokati
Për një ari tokë, kushërinjtë e fshatit Komoran u bënë copa me njëri-tjetrin. Nga gjuajtja me armë zjarri nga axha H. Hajdini pësoi nipi Sh. Hajdini. Viktima gjendet në spital për trajtim mjekësor, ndërkohë katër ...
InFokusi | 13-Aug-2019 15:27
Për një ari tokë, kushërinjtë e fshatit Komoran u bënë copa me njëri-tjetrin. Nga gjuajtja me armë zjarri nga axha H. Hajdini pësoi nipi Sh. Hajdini. Viktima gjendet në spital për trajtim mjekësor, ndërkohë katër ...

Konflikti familjar në Komoran – axha e plagosi nipin për një copë tokë, flasin fqinjët dhe avokati
Për një ari toke, kushërinjtë e fshatit Gllogoc të Komoranit u bënë copa me njëri-tjetrin. Nga gjuajtja me armë zjarri nga axha H.Hajdini pësoi nipi, Sh.Hajdini. Viktima gjendet në spital për tretman mjekësor, ndërkohë ...
Arbresh | 13-Aug-2019 15:10
Për një ari toke, kushërinjtë e fshatit Gllogoc të Komoranit u bënë copa me njëri-tjetrin. Nga gjuajtja me armë zjarri nga axha H.Hajdini pësoi nipi, Sh.Hajdini. Viktima gjendet në spital për tretman mjekësor, ndërkohë ...

Konflikti familjar në Komoran – axha e plagosi nipin për një copë tokë, flasin fqinjët dhe avokati
Për një ari toke, kushërinjtë e fshatit Gllogoc të Komoranit u bënë copa me njëri-tjetrin. Nga gjuajtja me armë zjarri nga axha H.Hajdini pësoi nipi, Sh.Hajdini. Viktima gjendet në spital për tretman mjekësor, ndërkohë ...
Albportali | 13-Aug-2019 15:03
Për një ari toke, kushërinjtë e fshatit Gllogoc të Komoranit u bënë copa me njëri-tjetrin. Nga gjuajtja me armë zjarri nga axha H.Hajdini pësoi nipi, Sh.Hajdini. Viktima gjendet në spital për tretman mjekësor, ndërkohë ...

Lipjan, arrestohet pasi goditi qëllimisht me veturë një femër
Një person është arrestuar pasi që ka goditur qëllimisht me veturë një femër në Lipjan. Sipas njoftimit të policisë, edhe viktima ka pranuar tretman mjëksor, përcjell zeri.info. LEXO EDHE: Plagosja e mbrëmshme në ...
Zeri | 13-Aug-2019 15:03
Një person është arrestuar pasi që ka goditur qëllimisht me veturë një femër në Lipjan. Sipas njoftimit të policisë, edhe viktima ka pranuar tretman mjëksor, përcjell zeri.info. LEXO EDHE: Plagosja e mbrëmshme në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved