ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 02:54

VIDEO: Këngëtarja shqiptare tund të pasmet në skenë, “çmendet” publiku

VIDEO: Këngëtarja shqiptare tund të pasmet në skenë, “çmendet” publiku
Dafina Zeqiri dhe Tayna ditë më parë publikuan duetin “Bye Bye”, i cili menjëherë është shndërruar në hit. Mbrëmë, dy artistet kanë performuar bashkë në një skenë, duke dhuruar performancë plot energji. Të veshura ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 10:44
Dafina Zeqiri dhe Tayna ditë më parë publikuan duetin “Bye Bye”, i cili menjëherë është shndërruar në hit. Mbrëmë, dy artistet kanë performuar bashkë në një skenë, duke dhuruar performancë plot energji. Të veshura ...

Ana Kabashi vë në pah figurën trupore në imazhet e reja
Ka pak kohë që është bërë pjesë e estradës shqiptare, por deri më tani ka mbledhur fansa të shumtë. Fjala është për këngëtaren nga Peja, Ana Kabashi, e cila shquhet për zërin e veçantë, madje edhe për projektet që ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 15:59
Ka pak kohë që është bërë pjesë e estradës shqiptare, por deri më tani ka mbledhur fansa të shumtë. Fjala është për këngëtaren nga Peja, Ana Kabashi, e cila shquhet për zërin e veçantë, madje edhe për projektet që ...

Trajneri i Belgjikës, Martinez: Lukaku kishte nevojë për ajër të pastër, e gjeti te Interi
Trajneri i Kombëtares së Belgjikës Roberto Martinez beson se tifozët e Interit do ta shohin një Romelu Lukaku të ringjallur pasi sulmuesit ‘i duhej ajri i pastër’. Saga e gjatë e verës Lukaku mbaroi javën e kaluar ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 14:37
Trajneri i Kombëtares së Belgjikës Roberto Martinez beson se tifozët e Interit do ta shohin një Romelu Lukaku të ringjallur pasi sulmuesit ‘i duhej ajri i pastër’. Saga e gjatë e verës Lukaku mbaroi javën e kaluar ...

Luana Vjollca nis punën për emisionin e ri
Luana Vjollca tashmë njihet si njëra nga prezantueset më të suksesshme shqiptare. Bukuroshja seksi e ekraneve ka nis punën për emisionin e ri, por që nuk dihet nëse këtë herë do vijë me një format më ndryshe televiziv, ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 14:05
Luana Vjollca tashmë njihet si njëra nga prezantueset më të suksesshme shqiptare. Bukuroshja seksi e ekraneve ka nis punën për emisionin e ri, por që nuk dihet nëse këtë herë do vijë me një format më ndryshe televiziv, ...

Nora Istrefi shfaqet joshëse në fustanin rozë
Nora Istrefi si duket po shijon në maksimum bashkëpunimin e fundit me këngëtarin Irkenc Hykën. Këngëtarja shqiptare është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe, video dhe mesazhe të ndryshme. Ajo së fundi ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 13:00
Nora Istrefi si duket po shijon në maksimum bashkëpunimin e fundit me këngëtarin Irkenc Hykën. Këngëtarja shqiptare është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe, video dhe mesazhe të ndryshme. Ajo së fundi ...

Rozana Radi ngacmon imagjinatën e fansave, publikon foto provokuese në Instagram
Rozana Radi gjatë kësaj vere duket se nuk ka vendosur që të angazhohet në koncerte muzikore apo të sjellë ndonjë video projekt. Por, këngëtarja është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe dhe video nga ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 12:30
Rozana Radi gjatë kësaj vere duket se nuk ka vendosur që të angazhohet në koncerte muzikore apo të sjellë ndonjë video projekt. Por, këngëtarja është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe dhe video nga ...

Dukagjin Lipa publikon foto me Calvin Harris nga “Sunny Hill”: Natë e paharruar
Këtë vit festivali ndërkombëtar i muzikës “Sunny Hill” u mbajt me datën 2, 3 dhe 4 gusht, ndërsa u përmbyll me sukses edhe ky edicion. Mijëra adhurues nga vende të ndryshme shijuan tri netë të këtij festivali me plot ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 12:06
Këtë vit festivali ndërkombëtar i muzikës “Sunny Hill” u mbajt me datën 2, 3 dhe 4 gusht, ndërsa u përmbyll me sukses edhe ky edicion. Mijëra adhurues nga vende të ndryshme shijuan tri netë të këtij festivali me plot ...

Anxhela Peristeri shijon pushimet në Greqi, pozon atraktive në bikini
Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri, tash e disa ditë është duke i shijuar pushimet në Greqi. E njëjta është mjaft aktive në rrjetet sociale, derisa në Instagram numëron fansa të shumtë. Me këtë rast, ajo ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 10:32
Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri, tash e disa ditë është duke i shijuar pushimet në Greqi. E njëjta është mjaft aktive në rrjetet sociale, derisa në Instagram numëron fansa të shumtë. Me këtë rast, ajo ...

Kylie Jenner vazhdon festën luksoze të ditëlindjes në Itali
Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner, është duke qëndruar akoma në Itali, derisa po feston ditëlindjen e 22-të bashkë me familjen. Bukuroshja tash e një javë ka nisur festën e ditëlindjes, teksa pagoi një jaht 200 ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 10:09
Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner, është duke qëndruar akoma në Itali, derisa po feston ditëlindjen e 22-të bashkë me familjen. Bukuroshja tash e një javë ka nisur festën e ditëlindjes, teksa pagoi një jaht 200 ...

Cardi B: Bëra operacion gjoksin pasi nuk di të notoj
Nuk ka dyshim se është njëra prej repereve më të suksesshme në tregun ndërkombëtar. Por, Cardi B krahas muzikës njihet edhe për deklaratat e saj, me të cilat shpesh rrëmben vëmendjen e publikut. Një të tillë, e bëri ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 09:31
Nuk ka dyshim se është njëra prej repereve më të suksesshme në tregun ndërkombëtar. Por, Cardi B krahas muzikës njihet edhe për deklaratat e saj, me të cilat shpesh rrëmben vëmendjen e publikut. Një të tillë, e bëri ...

Kim Kardashian rrëmben vëmendje në imazhet e reja
Ajo ditë më parë lansoi linjën e re të kozmetikës, për të cilën është inspiruar nga vitet e 90-ta. Dhe Kim Kardashian po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe jo vetëm. Bukuroshja amerikane me prejardhje armene, ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 09:02
Ajo ditë më parë lansoi linjën e re të kozmetikës, për të cilën është inspiruar nga vitet e 90-ta. Dhe Kim Kardashian po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe jo vetëm. Bukuroshja amerikane me prejardhje armene, ...

Edhe pse nuk është në lidhje, Agnesa Vuthaj tregon se në kë duhet të dashurohemi
Agnesa Vuthaj konsiderohet si një ndër femrat më të bukura ani pse kanë kaluar mbi një dekadë që është shpallur “Miss Albania”. Zeshkania jonë është mjaft aktive në rrjetet sociale duke publikuar imazhe, video dhe ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 07:56
Agnesa Vuthaj konsiderohet si një ndër femrat më të bukura ani pse kanë kaluar mbi një dekadë që është shpallur “Miss Albania”. Zeshkania jonë është mjaft aktive në rrjetet sociale duke publikuar imazhe, video dhe ...

Labi sugjeron këngëtarët të mos recitojnë: Ejani e mësohuni të këndoni ‘live’
Këngëtari dhe deputeti në largim, Labinot Tahiri, së fundmi ka qenë mjaft i angazhuar me koncerte e projekte muzikore. E teksa ka bërë paralajmërimin për koncertin e radhës, Tahiri edhe ka ironizuar dhe u ka hapur sfidë ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 00:03
Këngëtari dhe deputeti në largim, Labinot Tahiri, së fundmi ka qenë mjaft i angazhuar me koncerte e projekte muzikore. E teksa ka bërë paralajmërimin për koncertin e radhës, Tahiri edhe ka ironizuar dhe u ka hapur sfidë ...

Taylor Swift dhe Rita Ora i dalin në mbrojtje Bebe Rexhës, pasi e kriitkuan se është ‘e vjetër’ për të publikuar foto seksi
Bebe Rexha tregoi figurën e saj mahnitëse në Instagram të hënën, teksa një ekzekutiv i industrisë muzikore u ankua se ishte shumë e vjetër për të publikuar fotografi seksi. Tani këngëtaret e tjera Taylor Swift, 29 vjeçe ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 23:23
Bebe Rexha tregoi figurën e saj mahnitëse në Instagram të hënën, teksa një ekzekutiv i industrisë muzikore u ankua se ishte shumë e vjetër për të publikuar fotografi seksi. Tani këngëtaret e tjera Taylor Swift, 29 vjeçe ...

Gigi Hadid shkroi gjëra të këqija për Mykonos, grekët i hidhen në sulm
Vëmë bast që të gjithë ju e njihni super modelen Gigi Hadid – apo thënë edhe më ndryshe, kunatën e këngëtares shqiptare Dua Lipës. Së fundmi Gigi ka shkuar për pushime në Mykonos të Greqisë dhe ka raportuar në Instagram ...
Prive | 14-Aug-2019 16:20
Vëmë bast që të gjithë ju e njihni super modelen Gigi Hadid – apo thënë edhe më ndryshe, kunatën e këngëtares shqiptare Dua Lipës. Së fundmi Gigi ka shkuar për pushime në Mykonos të Greqisë dhe ka raportuar në Instagram ...

Ku do jetë Luana në sezonin e ri televiziv? Prezantuesja sapo na hoqi dyshimet!
Me Shtatorin që afron, lëvizjet për sezonin e ri televiziv dinë shpesh të krijojnë lajm në mediat shqiptare. Së fundmi, pikëpyetje u ngritën mbi prezantuesen Luana Vjollca. U tha se ajo mund të mbetet pa emision të ...
Prive | 14-Aug-2019 16:07
Me Shtatorin që afron, lëvizjet për sezonin e ri televiziv dinë shpesh të krijojnë lajm në mediat shqiptare. Së fundmi, pikëpyetje u ngritën mbi prezantuesen Luana Vjollca. U tha se ajo mund të mbetet pa emision të ...

Trajneri i Belgjikës, Martinez: Lukaku kishte nevojë për ajër të pastër, e gjeti te Interi
Trajneri i Kombëtares së Belgjikës Roberto Martinez beson se tifozët e Interit do ta shohin një Romelu Lukaku të ringjallur pasi sulmuesit ‘i duhej ajri i pastër’. Saga e gjatë e verës Lukaku mbaroi javën e kaluar ...
E Dua Sportin | 14-Aug-2019 14:59
Trajneri i Kombëtares së Belgjikës Roberto Martinez beson se tifozët e Interit do ta shohin një Romelu Lukaku të ringjallur pasi sulmuesit ‘i duhej ajri i pastër’. Saga e gjatë e verës Lukaku mbaroi javën e kaluar ...

Mike Tyson konsumon marihuanë në vlerë 40 mijë dollarë çdo muaj
Të bësh miliona nga imazhi yt Si Kim Kardashian, është afër mendsh që ajo do kujdeset që fotografitë që poston të jenë të kuruara dhe edituara pak edhe me programe kompjuterike. Mirëpo, në platformën ku numëron më shumë ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 14:59
Të bësh miliona nga imazhi yt Si Kim Kardashian, është afër mendsh që ajo do kujdeset që fotografitë që poston të jenë të kuruara dhe edituara pak edhe me programe kompjuterike. Mirëpo, në platformën ku numëron më shumë ...

Xhensila bën ndryshim drastik në pamje
Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj, është tejet aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Shpesh, ajo ndan me fansat fotogafi dhe video të ndryshme nga jeta e saj, ndërsa nuk mungojnë herë pas here edhe fotografitë ...
Arbresh | 14-Aug-2019 14:57
Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj, është tejet aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Shpesh, ajo ndan me fansat fotogafi dhe video të ndryshme nga jeta e saj, ndërsa nuk mungojnë herë pas here edhe fotografitë ...

Gjiko publikon imazhe nga çastet e ëmbla me të birin: Atij nuk i intereson që unë kam koncerte
Reperi i njohur Gjiko ka qenë këtë verë mjaft i angazhuar me prurje muzikore të shumta. Ndonëse kjo verë e ka gjetur për herë të parë si baba, prapëseprapë reperi nuk i ka ndalur angazhimet dhe është munduar të jetë sa ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 22:49
Reperi i njohur Gjiko ka qenë këtë verë mjaft i angazhuar me prurje muzikore të shumta. Ndonëse kjo verë e ka gjetur për herë të parë si baba, prapëseprapë reperi nuk i ka ndalur angazhimet dhe është munduar të jetë sa ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved