ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 09:56

Genc Pollo: Edhe mua më bënë presion, por unë i tregova vendin Turqisë dhe Erdoganit

Genc Pollo: Edhe mua më bënë presion, por unë i tregova vendin Turqisë dhe Erdoganit
Genc Pollo ka botuar sot një koment, pas debatit për ngritjen e një memoriali turk në Tiranë. Ai thotë se ambasadori turk, në emër të Erdogan, i ka bërë presion edhe atij për mbylljen e shkollave të Gylenit në Shqipëri, ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 18:42
Genc Pollo ka botuar sot një koment, pas debatit për ngritjen e një memoriali turk në Tiranë. Ai thotë se ambasadori turk, në emër të Erdogan, i ka bërë presion edhe atij për mbylljen e shkollave të Gylenit në Shqipëri, ...

Gylenistët në mërgim dhe primati i shtetit ligjor
Ambasadori turk, Hidajet Bajraktar, një burrë shtatmesëm, i qeshur e shoqëror erdhi të më takonte pak kohë mbas 15 korrikut 2016, ditës kur segmente të Ushtrisë tentuan pa sukses e përgjakshëm të rrëzonin organet ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 12:42
Ambasadori turk, Hidajet Bajraktar, një burrë shtatmesëm, i qeshur e shoqëror erdhi të më takonte pak kohë mbas 15 korrikut 2016, ditës kur segmente të Ushtrisë tentuan pa sukses e përgjakshëm të rrëzonin organet ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved