ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 08:44

Fustanet blu si qielli – të preferuarat e këtij sezoni (FOTO)

Fustanet blu si qielli – të preferuarat e këtij sezoni (FOTO)
Këtë verë, ngjyrës së kaltër si qielli nuk mund t’i themi edhe aq lehtë jo! Është elegante, femërore dhe e butë, andaj edhe preferohet shumë nga vajzat dhe gratë. Funksionon edhe në dalje të thjesha, ndjonje fustan nga ...
Prive | 14-Aug-2019 19:31
Këtë verë, ngjyrës së kaltër si qielli nuk mund t’i themi edhe aq lehtë jo! Është elegante, femërore dhe e butë, andaj edhe preferohet shumë nga vajzat dhe gratë. Funksionon edhe në dalje të thjesha, ndjonje fustan nga ...

Të preferuarat e këtij sezoni, fustanet blu si qielli (VIDEO)
Këtë verë ngjyrës së kaltër si qielli nuk mund t’i themi edhe aq lehtë jo! Është elegante, femërore dhe e butë, andaj edhe preferohet shumë nga vajzat dhe gratë. Funksionon edhe në dalje të thjesha, ndjonje fustan nga ...
Klan Kosova | 14-Aug-2019 15:16
Këtë verë ngjyrës së kaltër si qielli nuk mund t’i themi edhe aq lehtë jo! Është elegante, femërore dhe e butë, andaj edhe preferohet shumë nga vajzat dhe gratë. Funksionon edhe në dalje të thjesha, ndjonje fustan nga ...

Si të kombinojmë fustanet e bardha gjatë fundit të verës
Gjithsesi fustani i vogel i bardhe, ka ne vetvete nje histori tjeter. Ështe super elastik, i kombinuar mire me aksesoret e duhur ai funksionon per çdo sezon. Ja gjashte menyra per ta veshur, kombinuar dhe ricikluar kete ...
ikub.al | 13-Aug-2019 12:29
Gjithsesi fustani i vogel i bardhe, ka ne vetvete nje histori tjeter. Ështe super elastik, i kombinuar mire me aksesoret e duhur ai funksionon per çdo sezon. Ja gjashte menyra per ta veshur, kombinuar dhe ricikluar kete ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved