ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 19:36

Kosova – Luksemburgu, djemve tanë u nevojitet fitore me tetë pikë epërsi

Kosova – Luksemburgu, djemve tanë u nevojitet fitore me tetë pikë epërsi
Përfaqësuesja e Kosovës sot në basketboll do të luajë ndaj Luksemburgut. Në takimin e vlefshëm për parakualifikime të EURO2021, Kosova kërkon fitoren e parë. Por Dardanëve sot i duhet një fitore me mbi tetë pikë ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 19:42
Përfaqësuesja e Kosovës sot në basketboll do të luajë ndaj Luksemburgut. Në takimin e vlefshëm për parakualifikime të EURO2021, Kosova kërkon fitoren e parë. Por Dardanëve sot i duhet një fitore me mbi tetë pikë ...

Kosova-Luksemburgu, “Dardanët” duan fitore
Kosova sonte nga ora 20:30 do të përballet me Luksemburgun, ku duhet të shënojë fitore me tetë pikë dallim për të vazhduar ëndrrën e kualifikimit. Takimi i parë kishte përfunduar 88:80 në të mirë të Luksemburgut dhe ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 15:51
Kosova sonte nga ora 20:30 do të përballet me Luksemburgun, ku duhet të shënojë fitore me tetë pikë dallim për të vazhduar ëndrrën e kualifikimit. Takimi i parë kishte përfunduar 88:80 në të mirë të Luksemburgut dhe ...

Formacionet zyrtare: Liverpool – Chelsea
Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Liverpool – Chelsea Liverpool: Mignolet, Clyne, Toure, Lovren, Moreno, Can, Milner, Lallana, Coutinho, Firmino, Sturridge Chelsea: Begovic; Azpilicueta, Mikel, Cahill (c), ...
Gazeta Express | 11-May-2016 20:08
Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Liverpool – Chelsea Liverpool: Mignolet, Clyne, Toure, Lovren, Moreno, Can, Milner, Lallana, Coutinho, Firmino, Sturridge Chelsea: Begovic; Azpilicueta, Mikel, Cahill (c), ...

“Dardanët” duan fitore, sonte ndeshja Kosova-Luksemburgu Kosova sonte nga ora 20:30 do të përballet me Luksemburgun, ku duhet të shënojë fitore me tetë pikë dallim për të vazhduar ëndrrën e kualifikimit. Takimi i parë kishte përfunduar...
Kosova sonte nga ora 20:30 do të përballet me Luksemburgun, ku duhet të shënojë fitore me tetë pikë dallim për të vazhduar ëndrrën e kualifikimit. Takimi i parë kishte përfunduar 88:80 në të mirë të Luksemburgut dhe ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 19:47
Kosova sonte nga ora 20:30 do të përballet me Luksemburgun, ku duhet të shënojë fitore me tetë pikë dallim për të vazhduar ëndrrën e kualifikimit. Takimi i parë kishte përfunduar 88:80 në të mirë të Luksemburgut dhe ...

“Dardanët” duan fitore, sonte ndeshja Kosova-Luksemburgu
Kosova sonte nga ora 20:30 do të përballet me Luksemburgun, ku duhet të shënojë fitore me tetë pikë dallim për të vazhduar ëndrrën e kualifikimit .Takimi i parë kishte përfunduar 88:80 në të mirë të Luksemburgut dhe ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 19:42
Kosova sonte nga ora 20:30 do të përballet me Luksemburgun, ku duhet të shënojë fitore me tetë pikë dallim për të vazhduar ëndrrën e kualifikimit .Takimi i parë kishte përfunduar 88:80 në të mirë të Luksemburgut dhe ...

Sfidën kualifikuese Kosovë - Luksemburg, mund ta shikoni në këtë televizion
Kosova sonte nga ora 20:30 do të përballet me Luksemburgun, ku duhet të shënojë fitore me tetë pikë dallim për të vazhduar ëndrrën e kualifikimit, shkruan Zëri.info. Ndeshja transmetohet nw platformwn televizive 'Art ...
Zeri | 14-Aug-2019 19:31
Kosova sonte nga ora 20:30 do të përballet me Luksemburgun, ku duhet të shënojë fitore me tetë pikë dallim për të vazhduar ëndrrën e kualifikimit, shkruan Zëri.info. Ndeshja transmetohet nw platformwn televizive 'Art ...

Kosovë - Luksemburg, FBK zbulon se sa pikë i duhen Kosovës për të shpresuar në kualifikim
Përfaqësuesja e Kosovës sot në basketboll do të luajë ndaj Luksemburgut, shkruan Zëri.info. Në takimin e vlefshëm për parakualifikime të EURO2021, Kosova kërkon fitoren e parë. Por Dardanëve sot i duhet një fitore me ...
Zeri | 14-Aug-2019 19:26
Përfaqësuesja e Kosovës sot në basketboll do të luajë ndaj Luksemburgut, shkruan Zëri.info. Në takimin e vlefshëm për parakualifikime të EURO2021, Kosova kërkon fitoren e parë. Por Dardanëve sot i duhet një fitore me ...

Sonte Kosova-Luksemburgu, “Dardanët” duan fitore
Kosova sonte nga ora 20:30 do të përballet me Luksemburgun, ku duhet të shënojë fitore me tetë pikë dallim për të vazhduar ëndrrën e kualifikimit. Takimi i parë kishte përfunduar 88:80 në të mirë të Luksemburgut dhe ...
EkonomiaOnline | 14-Aug-2019 19:07
Kosova sonte nga ora 20:30 do të përballet me Luksemburgun, ku duhet të shënojë fitore me tetë pikë dallim për të vazhduar ëndrrën e kualifikimit. Takimi i parë kishte përfunduar 88:80 në të mirë të Luksemburgut dhe ...

Kosova - Luksemburgu, 'Dardanët' në kërkim të fitores
Kosova sonte nga ora 20:30 do të përballet me Luksemburgun, ku duhet të shënojë fitore me tetë pikë dallim për të vazhduar ëndrrën e kualifikimit. Takimi i parë kishte përfunduar 88:80 në të mirë të Luksemburgut dhe ...
Zeri | 14-Aug-2019 15:29
Kosova sonte nga ora 20:30 do të përballet me Luksemburgun, ku duhet të shënojë fitore me tetë pikë dallim për të vazhduar ëndrrën e kualifikimit. Takimi i parë kishte përfunduar 88:80 në të mirë të Luksemburgut dhe ...

Këtu shiten biletat për ndeshjen e Kosovës
Ka filluar shitja e biletave për ndeshjen Kosova-Luksemburgu në basketboll, që zhvillohet sonte nga ora 20:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë. “Bileta kushton 2 euro dhe mund t’i bleni para “New Bornit” në ...
Zeri | 14-Aug-2019 13:50
Ka filluar shitja e biletave për ndeshjen Kosova-Luksemburgu në basketboll, që zhvillohet sonte nga ora 20:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë. “Bileta kushton 2 euro dhe mund t’i bleni para “New Bornit” në ...

Fillon shitja e biletave për përballjen Kosovë – Luksemburg
Kombëtarja e Kosovës në basketboll sonte do ta zhvillojë ndeshjen e radhës parakualifikuese për EURO2021. Në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, Kosova do të luajë ndaj Luksemburgut, në kuadër të parakualifikimeve për EURO ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 13:29
Kombëtarja e Kosovës në basketboll sonte do ta zhvillojë ndeshjen e radhës parakualifikuese për EURO2021. Në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, Kosova do të luajë ndaj Luksemburgut, në kuadër të parakualifikimeve për EURO ...

Fillon shitja e biletave për përballjen Kosovë – Luksemburg
Kombëtarja e Kosovës në basketboll sonte do ta zhvillojë ndeshjen e radhës parakualifikuese për EURO2021. Në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, Kosova do të luajë ndaj Luksemburgut, në kuadër të parakualifikimeve për EURO ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 13:22
Kombëtarja e Kosovës në basketboll sonte do ta zhvillojë ndeshjen e radhës parakualifikuese për EURO2021. Në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, Kosova do të luajë ndaj Luksemburgut, në kuadër të parakualifikimeve për EURO ...

Kosova sot synon fitore për ta vazhduar ëndrrën në EuroBasket
Kosova sonte nga ora 20:30 do të përballet me Luksemburgun, ku duhet të shënojë fitore me tetë pikë dallim për të vazhduar ëndrrën e kualifikimit. Takimi i parë kishte përfunduar 88:80 në të mirë të Luksemburgut dhe ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 13:09
Kosova sonte nga ora 20:30 do të përballet me Luksemburgun, ku duhet të shënojë fitore me tetë pikë dallim për të vazhduar ëndrrën e kualifikimit. Takimi i parë kishte përfunduar 88:80 në të mirë të Luksemburgut dhe ...

Kosova në ndjekje të ëndrrës, sot kërkojnë fitoren ndaj Luksemburgut
Takimi i parë kishte përfunduar 88:80 në të mirë të Luksemburgut dhe basketbollistët e Kosovës janë përgatitur maksimalisht për të shënuar fitoren e parë në parakualifikimet e Eurobasket 2021. Tifozët e Kosovës ...
Lajminet | 14-Aug-2019 11:51
Takimi i parë kishte përfunduar 88:80 në të mirë të Luksemburgut dhe basketbollistët e Kosovës janë përgatitur maksimalisht për të shënuar fitoren e parë në parakualifikimet e Eurobasket 2021. Tifozët e Kosovës ...

Kosova vazhdon përgatitjet para ndeshjes me Luksemburgun
Basketbollistët e Kosovës kanë vazhduar me përgatitje para ndeshjes ndaj Luksemburgut, që zhvillohet të mërkurën nga ora 20:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë. “Dardanët” të martën janë stërvitur dy herë ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 11:05
Basketbollistët e Kosovës kanë vazhduar me përgatitje para ndeshjes ndaj Luksemburgut, që zhvillohet të mërkurën nga ora 20:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë. “Dardanët” të martën janë stërvitur dy herë ...

“Ramosi dhe Van Dijku mbrojtës të pazëvendësueshëm”
Vetëm me fitore ndaj Luksemburgut, përfaqësuesja e Kosovës në basketboll mban gjallë shpresat për të kaluar me sukses raundin e tretë të parakualifikimeve për “Eurobasket 2021”. Ndeshja Kosova – Luksemburgu luhet të ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 10:40
Vetëm me fitore ndaj Luksemburgut, përfaqësuesja e Kosovës në basketboll mban gjallë shpresat për të kaluar me sukses raundin e tretë të parakualifikimeve për “Eurobasket 2021”. Ndeshja Kosova – Luksemburgu luhet të ...

Kosova vazhdon përgatitjet para ndeshjes me Luksemburgun
Basketbollistët e Kosovës kanë vazhduar me përgatitje para ndeshjes ndaj Luksemburgut, që zhvillohet të mërkurën nga ora 20:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë. “Dardanët” të martën janë stërvitur dy herë ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 09:57
Basketbollistët e Kosovës kanë vazhduar me përgatitje para ndeshjes ndaj Luksemburgut, që zhvillohet të mërkurën nga ora 20:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë. “Dardanët” të martën janë stërvitur dy herë ...

Kosova në kërkim të fitores që vështirë se do t’i kryejë punë
Vetëm me fitore ndaj Luksemburgut, përfaqësuesja e Kosovës në basketboll mban gjallë shpresat për të kaluar me sukses raundin e tretë të parakualifikimeve për “Eurobasket 2021”. Ndeshja Kosova – Luksemburgu luhet të ...
EkonomiaOnline | 14-Aug-2019 09:08
Vetëm me fitore ndaj Luksemburgut, përfaqësuesja e Kosovës në basketboll mban gjallë shpresat për të kaluar me sukses raundin e tretë të parakualifikimeve për “Eurobasket 2021”. Ndeshja Kosova – Luksemburgu luhet të ...

Kaq do të kushtojnë biletat për ndeshjen Kosovë-Luksemburg Kombëtarja e Kosovës në basketboll nesër do të luajë ndeshjen e radhës parakualifikuese për EURO2021. Në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, Kosova do të luajë ndaj...
Kombëtarja e Kosovës në basketboll nesër do të luajë ndeshjen e radhës parakualifikuese për EURO2021. Në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, Kosova do të luajë ndaj Luksemburgut. Kombëtarja e Kosovës në basketboll nesër do ...
Kosova Sot | 13-Aug-2019 22:42
Kombëtarja e Kosovës në basketboll nesër do të luajë ndeshjen e radhës parakualifikuese për EURO2021. Në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, Kosova do të luajë ndaj Luksemburgut. Kombëtarja e Kosovës në basketboll nesër do ...

Kaq do të kushtojnë biletat për ndeshjen Kosovë-Luksemburg
Kombëtarja e Kosovës në basketboll nesër do të luajë ndeshjen e radhës parakualifikuese për EURO2021. Në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, Kosova do të luajë ndaj Luksemburgut. Kombëtarja e Kosovës në basketboll nesër do ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 22:35
Kombëtarja e Kosovës në basketboll nesër do të luajë ndeshjen e radhës parakualifikuese për EURO2021. Në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, Kosova do të luajë ndaj Luksemburgut. Kombëtarja e Kosovës në basketboll nesër do ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved