ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 09:15

FOTOT/ “Për një qytet më të pastër”, Gurma nis aksionin për pastrim e Sarandës

FOTOT/ “Për një qytet më të pastër”, Gurma nis aksionin për pastrim e Sarandës
Kryetari i Bashkisë së Sarandës, Adrian Gurma ka nisur sot një aksion ndërgjegjësimi qytetar për një qytet më të pastër. “Sot vendosëm të japim shembullin e mirë , sëbashku me kolegët, në një aksion ndërgjegjësimi ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 17:41
Kryetari i Bashkisë së Sarandës, Adrian Gurma ka nisur sot një aksion ndërgjegjësimi qytetar për një qytet më të pastër. “Sot vendosëm të japim shembullin e mirë , sëbashku me kolegët, në një aksion ndërgjegjësimi ...

FOTOT/ “Bashkia që punon 24/7”, Gurma: Nisi proçesi i dezinsektimit të hapësirave të gjelbërta të Sarandës
Kryeatri i Bashkisë së Sarandës, Adrian Gurma bën me dje se sot në orët e para të mëngjesit nisi proçesi i dezinsektimit një pjesë të madhe të hapesirave të gjelbërta të qyetetit si dhe në pusetat e ujërave të zeza me ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 11:10
Kryeatri i Bashkisë së Sarandës, Adrian Gurma bën me dje se sot në orët e para të mëngjesit nisi proçesi i dezinsektimit një pjesë të madhe të hapesirave të gjelbërta të qyetetit si dhe në pusetat e ujërave të zeza me ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved