ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 08:54

FOTOT: Njihuni me “njeriun peshkaqen”

FOTOT: Njihuni me “njeriun peshkaqen”
Pierrick Seybald nuk ka aspak frikë të futet në ujë dhe të qëndrojë shumë pranë një prej grabitqarëve më të rrezikshëm të planetit. 34-vjeçari është fotografuar teksa përkëdhel dhe qetëson me një prekje peshkaqenin ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 15:15
Pierrick Seybald nuk ka aspak frikë të futet në ujë dhe të qëndrojë shumë pranë një prej grabitqarëve më të rrezikshëm të planetit. 34-vjeçari është fotografuar teksa përkëdhel dhe qetëson me një prekje peshkaqenin ...

Gjërat që ju nevojiten për një jetë të gjatë e të lumtur
Jetëgjatësia mesatare e dikujt që jeton në SHBA është 78 vjet. Por, ata me gjene dhe shprehi të mira të ushqimit mund të jetojnë mbi 100 vjet, transmeton Telegrafi. Normalisht se nuk ka të bëjë gjithçka me atë se sa ...
Telegrafi | 10-Jun-2019 17:01
Jetëgjatësia mesatare e dikujt që jeton në SHBA është 78 vjet. Por, ata me gjene dhe shprehi të mira të ushqimit mund të jetojnë mbi 100 vjet, transmeton Telegrafi. Normalisht se nuk ka të bëjë gjithçka me atë se sa ...

Zhytësi që qetëson peshkaqenët me një prekje të dorës
Faktikisht, 34-vjeçari gjatë tërë jetës së tij ka jetuar nën ujërat e thellë të Polinezisë Franceze, krahas krijesave të frikshme të njohura si peshkaqenët tigër, transmeton . Të emërtuara pas vijave të errëta dhe ...
Lajminet | 13-Aug-2019 15:47
Faktikisht, 34-vjeçari gjatë tërë jetës së tij ka jetuar nën ujërat e thellë të Polinezisë Franceze, krahas krijesave të frikshme të njohura si peshkaqenët tigër, transmeton . Të emërtuara pas vijave të errëta dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved