ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 11:18

Linda Halimi mëson vajzën e saj 5-muajshe si të këndojë (Video)

Linda Halimi mëson vajzën e saj 5-muajshe si të këndojë (Video)
TIRANE Linda Halimi u bë nënë e një vajze pesw muaj më parë. Ajo dhe bashkëshoeri i saj e pagëzuan vogëlushen me emrin e vecantë, Kaimana. Askush nuk e zbuloi shtatzëninë e saj deri në momentin që e vogla erdhi në jetë. ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 18:28
TIRANE Linda Halimi u bë nënë e një vajze pesw muaj më parë. Ajo dhe bashkëshoeri i saj e pagëzuan vogëlushen me emrin e vecantë, Kaimana. Askush nuk e zbuloi shtatzëninë e saj deri në momentin që e vogla erdhi në jetë. ...

Enca Haxhia publikon sërish fotografi me bikini nga pushimet
Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, është duke shijuar në maksimum pushimet verore. Ajo ka zgjedhur jugun e Shqipërisë për të kaluar disa ditë jo-produktive, larg aktiviteteve të përditshme. View this post on Instagram ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 19:42
Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, është duke shijuar në maksimum pushimet verore. Ajo ka zgjedhur jugun e Shqipërisë për të kaluar disa ditë jo-produktive, larg aktiviteteve të përditshme. View this post on Instagram ...

Ilir Latifi flet pas humbjes: Luftë e vështirë ndaj një kundërshtari të fortë, por do të kthehem
Ilir Latifi ka humbur në përballje me turkun Volkan Ozdemir, në ndeshjen e vlefshme të kategorisë me të ulët të peshave të rënda. Volkan ishte në formë të jashtëzakonshme pasi e dominoi Latifit nga fillimi deri në ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 19:33
Ilir Latifi ka humbur në përballje me turkun Volkan Ozdemir, në ndeshjen e vlefshme të kategorisë me të ulët të peshave të rënda. Volkan ishte në formë të jashtëzakonshme pasi e dominoi Latifit nga fillimi deri në ...

Larg muzikës, Linda Halimi është gati për të nisur biznesin e saj të ri
Këngëtarja e njohur, Linda Halimi, tash e sa vite është shpërngulur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo dikur ishte shumë aktive në muzikë me projekte të shumta, teksa viteve të fundit ka munguar në këtë aspekt. ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 18:45
Këngëtarja e njohur, Linda Halimi, tash e sa vite është shpërngulur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo dikur ishte shumë aktive në muzikë me projekte të shumta, teksa viteve të fundit ka munguar në këtë aspekt. ...

VIDEO: Këngëtarja shqiptare tund të pasmet në skenë, “çmendet” publiku
Dafina Zeqiri dhe Tayna ditë më parë publikuan duetin “Bye Bye”, i cili menjëherë është shndërruar në hit. Mbrëmë, dy artistet kanë performuar bashkë në një skenë, duke dhuruar performancë plot energji. Të veshura ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 10:44
Dafina Zeqiri dhe Tayna ditë më parë publikuan duetin “Bye Bye”, i cili menjëherë është shndërruar në hit. Mbrëmë, dy artistet kanë performuar bashkë në një skenë, duke dhuruar performancë plot energji. Të veshura ...

Blero pozon me të atin, e quan heroin e tij
Këngëtari i njohur, Blero, është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale. Ai publikon shpesh fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme apo aktivitetet e tij muzikore. View this post on Instagram #6 out ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 18:05
Këngëtari i njohur, Blero, është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale. Ai publikon shpesh fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme apo aktivitetet e tij muzikore. View this post on Instagram #6 out ...

Fjolla Morina sjell imazhe nga festa luksoze që i realizoi vajzës në ditëlindjen e saj të katërt
Këngëtarja Fjolla Morina është nënë e dy vajzave. Krahas angazhimeve në karrierë, Fjolla ka potencuar gjithmonë se pavarësisht gjithçkaje nuk e lë familjen prapa. View this post on Instagram For Alayah's birthday with ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 17:35
Këngëtarja Fjolla Morina është nënë e dy vajzave. Krahas angazhimeve në karrierë, Fjolla ka potencuar gjithmonë se pavarësisht gjithçkaje nuk e lë familjen prapa. View this post on Instagram For Alayah's birthday with ...

Ana Kabashi vë në pah figurën trupore në imazhet e reja
Ka pak kohë që është bërë pjesë e estradës shqiptare, por deri më tani ka mbledhur fansa të shumtë. Fjala është për këngëtaren nga Peja, Ana Kabashi, e cila shquhet për zërin e veçantë, madje edhe për projektet që ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 15:59
Ka pak kohë që është bërë pjesë e estradës shqiptare, por deri më tani ka mbledhur fansa të shumtë. Fjala është për këngëtaren nga Peja, Ana Kabashi, e cila shquhet për zërin e veçantë, madje edhe për projektet që ...

Luana Vjollca nis punën për emisionin e ri
Luana Vjollca tashmë njihet si njëra nga prezantueset më të suksesshme shqiptare. Bukuroshja seksi e ekraneve ka nis punën për emisionin e ri, por që nuk dihet nëse këtë herë do vijë me një format më ndryshe televiziv, ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 14:05
Luana Vjollca tashmë njihet si njëra nga prezantueset më të suksesshme shqiptare. Bukuroshja seksi e ekraneve ka nis punën për emisionin e ri, por që nuk dihet nëse këtë herë do vijë me një format më ndryshe televiziv, ...

Nora Istrefi shfaqet joshëse në fustanin rozë
Nora Istrefi si duket po shijon në maksimum bashkëpunimin e fundit me këngëtarin Irkenc Hykën. Këngëtarja shqiptare është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe, video dhe mesazhe të ndryshme. Ajo së fundi ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 13:00
Nora Istrefi si duket po shijon në maksimum bashkëpunimin e fundit me këngëtarin Irkenc Hykën. Këngëtarja shqiptare është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe, video dhe mesazhe të ndryshme. Ajo së fundi ...

Rozana Radi ngacmon imagjinatën e fansave, publikon foto provokuese në Instagram
Rozana Radi gjatë kësaj vere duket se nuk ka vendosur që të angazhohet në koncerte muzikore apo të sjellë ndonjë video projekt. Por, këngëtarja është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe dhe video nga ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 12:30
Rozana Radi gjatë kësaj vere duket se nuk ka vendosur që të angazhohet në koncerte muzikore apo të sjellë ndonjë video projekt. Por, këngëtarja është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe dhe video nga ...

Dukagjin Lipa publikon foto me Calvin Harris nga “Sunny Hill”: Natë e paharruar
Këtë vit festivali ndërkombëtar i muzikës “Sunny Hill” u mbajt me datën 2, 3 dhe 4 gusht, ndërsa u përmbyll me sukses edhe ky edicion. Mijëra adhurues nga vende të ndryshme shijuan tri netë të këtij festivali me plot ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 12:06
Këtë vit festivali ndërkombëtar i muzikës “Sunny Hill” u mbajt me datën 2, 3 dhe 4 gusht, ndërsa u përmbyll me sukses edhe ky edicion. Mijëra adhurues nga vende të ndryshme shijuan tri netë të këtij festivali me plot ...

Georgina e Ronaldos reklamon trupin superseksi
Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay, ka përzgjedhur modelen spanjolle për të reklamuar linjën e re. Georgina duket sikur ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 19:31
Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay, ka përzgjedhur modelen spanjolle për të reklamuar linjën e re. Georgina duket sikur ...

Georgina e Ronaldos reklamon trupin superseksi
Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay, ka përzgjedhur modelen spanjolle për të reklamuar linjën e re. Georgina duket sikur ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 19:12
Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay, ka përzgjedhur modelen spanjolle për të reklamuar linjën e re. Georgina duket sikur ...

Mike Tyson: Konsumoj 40 mijë dollarë marijuanë në muaj, ja sa fitoj
Jemi mësuar ta shikojnë teksa shpallet kampion në ring. Por legjenda e boksit botëror, Mike Tyson është një kampion edhe në një tjetër disiplinë. Tyson ka zbuluar se konsumon rreth 40 mijë dollarë në muaj marijuanë, ...
Alsat-M | 14-Aug-2019 18:38
Jemi mësuar ta shikojnë teksa shpallet kampion në ring. Por legjenda e boksit botëror, Mike Tyson është një kampion edhe në një tjetër disiplinë. Tyson ka zbuluar se konsumon rreth 40 mijë dollarë në muaj marijuanë, ...

Myke Tyson shpenzon 40 mijë dollarë në muaj për marihuanë
Mike Tyson vazhdon me ekstravagancat që e kanë karakterizuar gjithë karrierën e tij si boksier, por edhe jetën jashtë saj. Që prej vitit 2018 ish-kampioni ka ngritur një fermë në Kaliforni ku i është kushtuar ...
Klan Kosova | 14-Aug-2019 18:27
Mike Tyson vazhdon me ekstravagancat që e kanë karakterizuar gjithë karrierën e tij si boksier, por edhe jetën jashtë saj. Që prej vitit 2018 ish-kampioni ka ngritur një fermë në Kaliforni ku i është kushtuar ...

Eksklusive: Ilira vjen në një intervistë për emisionin Sonte në T7
Ilira për herë të parë vjen në një intervistë në gjuhën shqipe. Këngëtarja e re, shqiptarja e cila po ndjek famën në muzikën botërore, vjen në një intervistë ekskluzive në T7. Ilira e cila veçohet me zërin e saj që po ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 18:20
Ilira për herë të parë vjen në një intervistë në gjuhën shqipe. Këngëtarja e re, shqiptarja e cila po ndjek famën në muzikën botërore, vjen në një intervistë ekskluzive në T7. Ilira e cila veçohet me zërin e saj që po ...

Pamje nga festa luksoze për ditëlindjen e katërt të vajzës së Fjolla Morinës
Vajza e vogël e Fjolla Morinës, Alayah, e ka festuar së fundmi ditëlindjen e saj të katërt, shkruan . Me këtë rast, e ëma i ka organizuar një festë përrallore nga e cila i ka ndarë disa fotografi me ndjekësit e saj në ...
Lajminet | 14-Aug-2019 18:11
Vajza e vogël e Fjolla Morinës, Alayah, e ka festuar së fundmi ditëlindjen e saj të katërt, shkruan . Me këtë rast, e ëma i ka organizuar një festë përrallore nga e cila i ka ndarë disa fotografi me ndjekësit e saj në ...

Kim Kardashian prezanton fansat me djalin e saj
Kim Kardashian është një nga personalitetet më të ndjekura nëpër rrjetet sociale, ajo është mjaft atraktive dhe e dashur për fansat dhe vazhdimisht i ‘gëzon’ ata me imazhe të ndryshme, shkruan Indeksonline. Ajo është ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 18:09
Kim Kardashian është një nga personalitetet më të ndjekura nëpër rrjetet sociale, ajo është mjaft atraktive dhe e dashur për fansat dhe vazhdimisht i ‘gëzon’ ata me imazhe të ndryshme, shkruan Indeksonline. Ajo është ...

Anxhela Peristeri shijon pushimet në Greqi, pozon atraktive në bikini
Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri, tash e disa ditë është duke i shijuar pushimet në Greqi. E njëjta është mjaft aktive në rrjetet sociale, derisa në Instagram numëron fansa të shumtë. Me këtë rast, ajo ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 10:32
Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri, tash e disa ditë është duke i shijuar pushimet në Greqi. E njëjta është mjaft aktive në rrjetet sociale, derisa në Instagram numëron fansa të shumtë. Me këtë rast, ajo ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved