ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 13:10

Ekonomia gjermane shënon ulje të lehtë

Ekonomia gjermane shënon ulje të lehtë
Ekonomia gjermane shënoi rënie me 0.1 për qind në tremujorin e dytë, ndërsa konfliktet dhe problemet të tregtisë botërore në industrinë e automobilistike i shkaktuan vështirësi ekonomisë më të madhe të Evropës. Agjencia ...
EkonomiaOnline | 14-Aug-2019 14:16
Ekonomia gjermane shënoi rënie me 0.1 për qind në tremujorin e dytë, ndërsa konfliktet dhe problemet të tregtisë botërore në industrinë e automobilistike i shkaktuan vështirësi ekonomisë më të madhe të Evropës. Agjencia ...

Ekonomia gjermane shënon ulje të lehtë
Ekonomia gjermane shënoi rënie me 0.1 për qind në tremujorin e dytë, ndërsa konfliktet dhe problemet të tregtisë botërore në industrinë e automobilistike i shkaktuan vështirësi ekonomisë më të madhe të Evropës. Agjencia ...
Arbresh | 14-Aug-2019 13:43
Ekonomia gjermane shënoi rënie me 0.1 për qind në tremujorin e dytë, ndërsa konfliktet dhe problemet të tregtisë botërore në industrinë e automobilistike i shkaktuan vështirësi ekonomisë më të madhe të Evropës. Agjencia ...

Tkurret ekonomia gjermane, rikthehet frika për recesion
Ekonomia gjermane është tkurrur gjatë tremujorit të dytë të këtij viti, tregojnë statistikat e fundit të publikuara nga Eurostat. Të njëjtin rezultat patën edhe disa nga ekonomitë më të forta të vendeve të Bashkimit ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 13:09
Ekonomia gjermane është tkurrur gjatë tremujorit të dytë të këtij viti, tregojnë statistikat e fundit të publikuara nga Eurostat. Të njëjtin rezultat patën edhe disa nga ekonomitë më të forta të vendeve të Bashkimit ...

Ekonomia gjermane shënon ulje të lehtë
Ekonomia gjermane shënoi rënie me 0.1 për qind në tremujorin e dytë, ndërsa konfliktet dhe problemet të tregtisë botërore në industrinë e automobilistike i shkaktuan vështirësi ekonomisë më të madhe të Evropës. Agjencia ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 12:30
Ekonomia gjermane shënoi rënie me 0.1 për qind në tremujorin e dytë, ndërsa konfliktet dhe problemet të tregtisë botërore në industrinë e automobilistike i shkaktuan vështirësi ekonomisë më të madhe të Evropës. Agjencia ...

Ekonomia e Britanisë së Madhe tkurret para daljes nga BE-ja
Ekonomia britanike u tkurr në tremujorin e dytë të vitit, për herë të parë që prej 2012-s, një sinjal negativ ky teksa vendi bëhet gati të largohet nga Bashkimi Evropian më 31 tetor. Sipas mediave ndërkombëtare, ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 08:25
Ekonomia britanike u tkurr në tremujorin e dytë të vitit, për herë të parë që prej 2012-s, një sinjal negativ ky teksa vendi bëhet gati të largohet nga Bashkimi Evropian më 31 tetor. Sipas mediave ndërkombëtare, ...

Ekonomia britanike tkurret ndërsa vendi pritet të largohet nga BE
Ekonomia britanike u tkurr në tremujorin e dytë të vitit, për herë të parë që prej 2012-s, një sinjal negativ ky teksa vendi bëhet gati të largohet nga Bashkimi Europian më 31 tetor. Sipas mediave ndërkombëtare, ...
Arbresh | 14-Aug-2019 00:59
Ekonomia britanike u tkurr në tremujorin e dytë të vitit, për herë të parë që prej 2012-s, një sinjal negativ ky teksa vendi bëhet gati të largohet nga Bashkimi Europian më 31 tetor. Sipas mediave ndërkombëtare, ...

Britania e Madhe, rritja më e shpejtë e pagave në 11 vjet
Shifrat zyrtare tregojnë se pagat në Britani janë duke u rritur në nivelin më të shpejtë të tyre që kur shpërtheu kriza globale financiare një dekadë më parë, transmeton AA. Zyra nacionale për statistika sot u shpreh se ...
Shenja | 13-Aug-2019 21:11
Shifrat zyrtare tregojnë se pagat në Britani janë duke u rritur në nivelin më të shpejtë të tyre që kur shpërtheu kriza globale financiare një dekadë më parë, transmeton AA. Zyra nacionale për statistika sot u shpreh se ...

Britania e Madhe, rritja më e shpejtë e pagave në 11 vjet
Shifrat zyrtare tregojnë se pagat në Britani janë duke u rritur në nivelin më të shpejtë të tyre që kur shpërtheu kriza globale financiare një dekadë më parë, transmeton Anadolu Agency (AA). Zyra nacionale për ...
Medial | 13-Aug-2019 13:34
Shifrat zyrtare tregojnë se pagat në Britani janë duke u rritur në nivelin më të shpejtë të tyre që kur shpërtheu kriza globale financiare një dekadë më parë, transmeton Anadolu Agency (AA). Zyra nacionale për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved