ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 18:45

Rozana ua kalon edhe 20 vjeçareve, e nxehtë me bikini

Rozana ua kalon edhe 20 vjeçareve, e nxehtë me bikini
rtistja e njohur Rozana Radi është mjaft aktive në rrjetet sociale ku sjell foto, video dhe mesazhe nga më të ndryshmet. Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në instagram foto me rroba banje dhe mund të themi se ...
Telegraf | 14-Aug-2019 13:25
rtistja e njohur Rozana Radi është mjaft aktive në rrjetet sociale ku sjell foto, video dhe mesazhe nga më të ndryshmet. Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në instagram foto me rroba banje dhe mund të themi se ...

E tepron Rozana Radi, shfaqet gjysmë e zhveshur
Rozana Radi është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, me zërin e saj të ëmbël ajo ka arritur të përfitoj zemrat e shumë personave. Rozana Radi po shijon pushimet në Greqi, ndërsa nuk i ka kursyer ...
Alsat-M | 14-Aug-2019 19:42
Rozana Radi është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, me zërin e saj të ëmbël ajo ka arritur të përfitoj zemrat e shumë personave. Rozana Radi po shijon pushimet në Greqi, ndërsa nuk i ka kursyer ...

Seksbombën britanike e zë belaja në plazh
Modeles së njohur nuk i shkoi mirë seti i fundit fotografik. Demi Rose njihet për imazhet provokuese, në të cilat vazhdimisht ekspozon linjat perfekte. Modelja, së fundi ka realizuar një set fotografik e veshur në ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 19:16
Modeles së njohur nuk i shkoi mirë seti i fundit fotografik. Demi Rose njihet për imazhet provokuese, në të cilat vazhdimisht ekspozon linjat perfekte. Modelja, së fundi ka realizuar një set fotografik e veshur në ...

Nora me një foto joshëse në fustan të shkurtër
Nora Istrefi u shfaq tejet atraktive në fotografinë e fundit. Nora Istrefi ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq e veshur me një fustan të shkurtër. Këngëtarja tregoi format trupore ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 18:36
Nora Istrefi u shfaq tejet atraktive në fotografinë e fundit. Nora Istrefi ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq e veshur me një fustan të shkurtër. Këngëtarja tregoi format trupore ...

Adriana Lima duket mahnitëse në rroba banje (FOTO)
Adriana Lima është modelja tjetër që ka radhën të shfaqet në bikini. Adriana Lima së fundi ka nisur pushimet, nga ku edhe dolën fotografitë e para të saj. Kësaj radhe, modelja si destinacion për pushime ka zgjedhur ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 18:36
Adriana Lima është modelja tjetër që ka radhën të shfaqet në bikini. Adriana Lima së fundi ka nisur pushimet, nga ku edhe dolën fotografitë e para të saj. Kësaj radhe, modelja si destinacion për pushime ka zgjedhur ...

Publikoi tetë këngë nga fillimi i vitit, Capital T nuk e ka ndërmend të ndalet (FOTO)
Capital T ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave ka treguar se sa këngë publikoi që nga fillimi i vitit. Reperi ka numëruar plot tetë këngë të reja, por thotë se këto janë vetëm gjysma, ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 18:14
Capital T ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave ka treguar se sa këngë publikoi që nga fillimi i vitit. Reperi ka numëruar plot tetë këngë të reja, por thotë se këto janë vetëm gjysma, ...

Rita Ora i lavdëron për këngën, plas sherri në rrjetet sociale
Anastasia dukej ‘përvëluese’ në setin e ri fotografik. Anastasia Kvitko i ka ‘shpërblyer’ 10 milionë ndjekësit e saj me një fotografi të re në Instagram. Modelja ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën u shfaq ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 18:08
Anastasia dukej ‘përvëluese’ në setin e ri fotografik. Anastasia Kvitko i ka ‘shpërblyer’ 10 milionë ndjekësit e saj me një fotografi të re në Instagram. Modelja ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën u shfaq ...

Vështirë ta njihni Xhensilën pas këtij ndryshimi
Xhensila Myrtezaj është bërë bjonde. Xhensila Myrtezaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq më ndryshe prej herave të tjera. Këngëtarja kësaj radhe ndryshoi drastikisht pamjen, nga ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 18:06
Xhensila Myrtezaj është bërë bjonde. Xhensila Myrtezaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq më ndryshe prej herave të tjera. Këngëtarja kësaj radhe ndryshoi drastikisht pamjen, nga ...

Oriola Marashi cmend fansat me fotot pothuajse nudo, largoni te dashuren kur ta shikoni
Oriola Marashi njihet për format bombastike trupore dhe për postimet e shumta provokuese në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo ka postuar një foto ku na shfaqet si një ëngjëll me bikini ngjyrë të gjelbër. Modelja nxjerr në ...
Lexo | 14-Aug-2019 17:14
Oriola Marashi njihet për format bombastike trupore dhe për postimet e shumta provokuese në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo ka postuar një foto ku na shfaqet si një ëngjëll me bikini ngjyrë të gjelbër. Modelja nxjerr në ...

FOTO/ Rozana ua kalon edhe 20 vjeçareve, e nxehtë me bikini
Artistja e njohur Rozana Radi është mjaft aktive në rrjetet sociale ku sjell foto, video dhe mesazhe nga më të ndryshmet. Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në instagram foto me rroba banje dhe mund të themi se ...
Lexo | 14-Aug-2019 16:36
Artistja e njohur Rozana Radi është mjaft aktive në rrjetet sociale ku sjell foto, video dhe mesazhe nga më të ndryshmet. Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në instagram foto me rroba banje dhe mund të themi se ...

Bikinit e vogla mezi ia mbulojnë pjesët intime modeles ruse
Anastasia Kvitko i ka ‘shpërblyer’ 10 milionë ndjekësit e saj me një fotografi të re në Instagram, shkruan . Modelja ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me një palë bikini njëpjesëshe. E ...
Lajminet | 14-Aug-2019 16:07
Anastasia Kvitko i ka ‘shpërblyer’ 10 milionë ndjekësit e saj me një fotografi të re në Instagram, shkruan . Modelja ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me një palë bikini njëpjesëshe. E ...

Modelja shqiptare ‘provokon’ me këmbët e hapura
Modeles së njohur nuk i shkoi mirë seti i fundit fotografik. Demi Rose njihet për imazhet provokuese, në të cilat vazhdimisht ekspozon linjat trupore, shkruan lajmi.net. Modelja, së fundi ka realizuar një fotosesion e ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 15:51
Modeles së njohur nuk i shkoi mirë seti i fundit fotografik. Demi Rose njihet për imazhet provokuese, në të cilat vazhdimisht ekspozon linjat trupore, shkruan lajmi.net. Modelja, së fundi ka realizuar një fotosesion e ...

FOTOT: Demi Rose vjen e “nxehtë” nga Indonezia
Demi Rose po relaksohet në maksimum me pushimet në Indonezi. Modelja e famshme ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja nga pushimet, si zakonisht e veshur me bikini. Gjithashtu ajo ka realizuar disa sete fotografike mjaft ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 11:00
Demi Rose po relaksohet në maksimum me pushimet në Indonezi. Modelja e famshme ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja nga pushimet, si zakonisht e veshur me bikini. Gjithashtu ajo ka realizuar disa sete fotografike mjaft ...

Albatrit Muçiqi kalon kohë të çmuar pranë familjes
Albatrit Muçiqi ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në rrjete sociale, në të cilën u shfaq pranë më të dashurve të tij, shkruan . Këngëtari po relaksohej pranë prindërve dhe dy motrave, të cilët kanë lënë pas ...
Lajminet | 14-Aug-2019 15:32
Albatrit Muçiqi ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në rrjete sociale, në të cilën u shfaq pranë më të dashurve të tij, shkruan . Këngëtari po relaksohej pranë prindërve dhe dy motrave, të cilët kanë lënë pas ...

Po realizonte fotosesion në bikini, modelja gati e pësoi nga qeni
Demi Rose njihet për imazhet provokuese, në të cilat vazhdimisht ekspozon linjat trupore, shkruan . Modelja, së fundi ka realizuar një fotosesion e veshur në bikini të zeza dhe një kapele në kokë, si çdo herë dukej ...
Lajminet | 14-Aug-2019 14:39
Demi Rose njihet për imazhet provokuese, në të cilat vazhdimisht ekspozon linjat trupore, shkruan . Modelja, së fundi ka realizuar një fotosesion e veshur në bikini të zeza dhe një kapele në kokë, si çdo herë dukej ...

Vështirë ta njihni Xhensilën pas këtij ndryshimi
Xhensila Myrtezaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq më ndryshe prej herave të tjera, shkruan . Këngëtarja kësaj radhe ndryshoi drastikisht pamjen, nga brune ajo u shndërrua në ...
Lajminet | 14-Aug-2019 14:39
Xhensila Myrtezaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq më ndryshe prej herave të tjera, shkruan . Këngëtarja kësaj radhe ndryshoi drastikisht pamjen, nga brune ajo u shndërrua në ...

Luana nis punën për sezonin e ri televiziv
Për pushime në Greqi. Këngëtarja e njohur Rozana Radi ka përzgjedhur ishullin Santorini që të kalojë pushimet verore. Ajo po shijon bukuritë greke, teksa është përkujdesur t’i ndaj edhe me miqtë në rrjetet sociale. ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 13:43
Për pushime në Greqi. Këngëtarja e njohur Rozana Radi ka përzgjedhur ishullin Santorini që të kalojë pushimet verore. Ajo po shijon bukuritë greke, teksa është përkujdesur t’i ndaj edhe me miqtë në rrjetet sociale. ...

Rozana provokon keq nga Santorini, ja me çka e mbulon gjoksin
Rozana Radi po shijon në maksimum pushimet në Greqi, ndërsa nuk i ka kursyer aspak fotografitë provokuese, shkruan . Së fundi, këngëtarja ka publikuar një imazh, në të cilin u shfaq gjysmë e zhveshur në plazh, teksa ...
Lajminet | 14-Aug-2019 13:16
Rozana Radi po shijon në maksimum pushimet në Greqi, ndërsa nuk i ka kursyer aspak fotografitë provokuese, shkruan . Së fundi, këngëtarja ka publikuar një imazh, në të cilin u shfaq gjysmë e zhveshur në plazh, teksa ...

Adriana Lima mahnitëse në bikini
Adriana Lima së fundi ka nisur pushimet, nga ku edhe dolën fotografitë e para të saj. Kësaj radhe, modelja si destinacion për pushime ka zgjedhur Maldivet, ku po shoqërohet nga shoqet e saj. 38-vjeçarja, u shfaq në ...
Arbresh | 14-Aug-2019 12:53
Adriana Lima së fundi ka nisur pushimet, nga ku edhe dolën fotografitë e para të saj. Kësaj radhe, modelja si destinacion për pushime ka zgjedhur Maldivet, ku po shoqërohet nga shoqet e saj. 38-vjeçarja, u shfaq në ...

Eni Çobani fotografohet për herë të parë me rroba banjo
Juristja shumë e dashur për shqiptarët, Eni Çobani ka nisur prej disa ditësh pushimet dhe nga këto ditë relaksi ka postuar shpesh foto, herë duke pozuar në vende të mrekullueshme e herë nga deti. Në foton e fundit Eni ...
Lajmi i Fundit | 14-Aug-2019 12:23
Juristja shumë e dashur për shqiptarët, Eni Çobani ka nisur prej disa ditësh pushimet dhe nga këto ditë relaksi ka postuar shpesh foto, herë duke pozuar në vende të mrekullueshme e herë nga deti. Në foton e fundit Eni ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved