ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 17:44

VIDEO: Plas sherri në lokal, gratë kapen prej flokësh

VIDEO: Plas sherri në lokal, gratë kapen prej flokësh
Ky është momenti i tmerrshëm kur plas një sherr midis 2 grave në një lokal . Në pamjet filmike do të shikoni se si gratë godasim me sende të forta njëra-tjetrën. Është dashur ndërhyrja e policisë që gratë të ndahen. Një ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 12:15
Ky është momenti i tmerrshëm kur plas një sherr midis 2 grave në një lokal . Në pamjet filmike do të shikoni se si gratë godasim me sende të forta njëra-tjetrën. Është dashur ndërhyrja e policisë që gratë të ndahen. Një ...

Dy femra rrihen si në filma, midis 'shehri' Dy turiste janë përleshur me njëra-tjetrën në rrugët e Mykonos në Greqi. Pamjet nuk i kanë shpëtuar telefonave te njërezve që ndodheshin aty...
Dy turiste janë përleshur me njëra-tjetrën në rrugët e Mykonos në Greqi. Pamjet nuk i kanë shpëtuar telefonave te njërezve që ndodheshin aty pranë. Në videon e publikuar shihen se si dy femrat shkëmbejnë grushta dhe ...
Kosova Sot | 13-Aug-2019 18:24
Dy turiste janë përleshur me njëra-tjetrën në rrugët e Mykonos në Greqi. Pamjet nuk i kanë shpëtuar telefonave te njërezve që ndodheshin aty pranë. Në videon e publikuar shihen se si dy femrat shkëmbejnë grushta dhe ...

Femrat grushtohen në Greqi, meshkujt mundohen t’i ndajnë
Imazhet e botës së tretë janë parë në rrugët e Mykonos në Greqi. Kështu e përshkruajnë mediat në Greqi një incident mes femrave turiste në ishullin më të frekuentuar. Kamerat amatore kanë kapur momentin kur dy femra ...
Indeks Online | 12-Aug-2019 10:14
Imazhet e botës së tretë janë parë në rrugët e Mykonos në Greqi. Kështu e përshkruajnë mediat në Greqi një incident mes femrave turiste në ishullin më të frekuentuar. Kamerat amatore kanë kapur momentin kur dy femra ...

Grushta dhe shkelma ndërmjet turisteve në Greqi
Imazhet e botës së tretë janë parë në rrugët e Mykonos në Greqi. Kështu e përshkruajnë mediat në Greqi një incident mes femrave turiste në ishullin më të frekuentuar. Kamerat amatore kanë kapur momentin kur dy femra ...
EkonomiaOnline | 12-Aug-2019 10:05
Imazhet e botës së tretë janë parë në rrugët e Mykonos në Greqi. Kështu e përshkruajnë mediat në Greqi një incident mes femrave turiste në ishullin më të frekuentuar. Kamerat amatore kanë kapur momentin kur dy femra ...

Grushta dhe shkelma mes turisteve në Greqi
Imazhet e botës së tretë janë parë në rrugët e Mykonos në Greqi. Kështu e përshkruajnë mediat në Greqi një incident mes femrave turiste në ishullin më të frekuentuar. Kamerat amatore kanë kapur momentin kur dy femra ...
Gazeta Observer | 12-Aug-2019 09:46
Imazhet e botës së tretë janë parë në rrugët e Mykonos në Greqi. Kështu e përshkruajnë mediat në Greqi një incident mes femrave turiste në ishullin më të frekuentuar. Kamerat amatore kanë kapur momentin kur dy femra ...

Grushta dhe shqelma mes turisteve në Mykonos
Kështu e përshkruajnë mediat në Greqi një incident mes femrave turiste në ishullin më të frekuentuar. Kamerat amatore kanë kapur momentin kur dy femra kanë shkëmbyer grushta dhe shkelma me njëra-tjetrën. Siç duket dhe ...
Lajminet | 12-Aug-2019 09:32
Kështu e përshkruajnë mediat në Greqi një incident mes femrave turiste në ishullin më të frekuentuar. Kamerat amatore kanë kapur momentin kur dy femra kanë shkëmbyer grushta dhe shkelma me njëra-tjetrën. Siç duket dhe ...

Grushta dhe shkelma mes turisteve në Greqi Imazhet e botës së tretë janë parë në rrugët e Mykonos në Greqi. Kështu e përshkruajnë mediat në Greqi një incident mes femrave turiste në ishullin më të...
Imazhet e botës së tretë janë parë në rrugët e Mykonos në Greqi. Kështu e përshkruajnë mediat në Greqi një incident mes femrave turiste në ishullin më të frekuentuar. Kamerat amatore kanë kapur momentin kur dy femra ...
Kosova Sot | 12-Aug-2019 09:26
Imazhet e botës së tretë janë parë në rrugët e Mykonos në Greqi. Kështu e përshkruajnë mediat në Greqi një incident mes femrave turiste në ishullin më të frekuentuar. Kamerat amatore kanë kapur momentin kur dy femra ...

Grushta dhe shkelma mes turisteve në Greqi
Imazhet e botës së tretë janë parë në rrugët e Mykonos në Greqi. Kështu e përshkruajnë mediat në Greqi një incident mes femrave turiste në ishullin më të frekuentuar. Kamerat amatore kanë kapur momentin kur dy femra ...
Gazeta Express | 12-Aug-2019 09:23
Imazhet e botës së tretë janë parë në rrugët e Mykonos në Greqi. Kështu e përshkruajnë mediat në Greqi një incident mes femrave turiste në ishullin më të frekuentuar. Kamerat amatore kanë kapur momentin kur dy femra ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved