ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 09:15

Plani i Solskjaer për t’ia bërë jetën “ferr” Sanchezit

Plani i Solskjaer për t’ia bërë jetën “ferr” Sanchezit
Ole Gunnar Solskjaer është i gatshëm ta dëbojë Alexis Sanchez te rezervat, nëse nuk pranon të largohet nga Mancheser United. Drejtuesit e “Djajve të Kuq” për kërkojnë me dëshpërim të “çlirohen” nga paga e lartë e ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 17:03
Ole Gunnar Solskjaer është i gatshëm ta dëbojë Alexis Sanchez te rezervat, nëse nuk pranon të largohet nga Mancheser United. Drejtuesit e “Djajve të Kuq” për kërkojnë me dëshpërim të “çlirohen” nga paga e lartë e ...

Dorëzohet United, shkarkon yllin e skuadrës
Manchester United duket se ka hequr përfundimisht dorë nga Alexis Sanchez. “Djajtë e Kuq” janë të gatshëm ta transferojnë lojtarin tek ekipi i të rinjve nëse kiliani nuk do të largohet nga klubit. Sipas “The Sun”, ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 20:49
Manchester United duket se ka hequr përfundimisht dorë nga Alexis Sanchez. “Djajtë e Kuq” janë të gatshëm ta transferojnë lojtarin tek ekipi i të rinjve nëse kiliani nuk do të largohet nga klubit. Sipas “The Sun”, ...

Solskjaer nuk e do Sanchezin në skuadër, e detyron të gjejë ekip të ri
Sanchez pritet të largohet nga United, pasi nuk është në planet e teknikut Solskjaer. Sipas asaj që shkruan “The Sun”, sulmuesi kilian duhet të gjejë një skuadër të re për të vazhduar karrierën e tij, pasi i është bërë ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 17:14
Sanchez pritet të largohet nga United, pasi nuk është në planet e teknikut Solskjaer. Sipas asaj që shkruan “The Sun”, sulmuesi kilian duhet të gjejë një skuadër të re për të vazhduar karrierën e tij, pasi i është bërë ...

Ky është vendimi i Solskjaer për Sanchez
Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer po kërkon me patjetër ta shesë sulmuesin, Alexis Sanchez.
Kosova Press | 14-Aug-2019 16:42
Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer po kërkon me patjetër ta shesë sulmuesin, Alexis Sanchez.

Momenti emocional kur tifozi i ri futet për herë të parë në 'Old Trafford'
Në rrjetet sociale ka bërë bujë të madhe momenti kur një tifoz i ri i Manchester Unitedit hodhi sytë në stadiumin “Old Trafford” për herë të parë. I riu ishte i pranishëm në stadium në ndeshjen hapëse të edicionit të ri ...
Zeri | 14-Aug-2019 15:59
Në rrjetet sociale ka bërë bujë të madhe momenti kur një tifoz i ri i Manchester Unitedit hodhi sytë në stadiumin “Old Trafford” për herë të parë. I riu ishte i pranishëm në stadium në ndeshjen hapëse të edicionit të ri ...

Plani i Solskjaer për t’ia bërë jetën “ferr” Sanchezit
Ole Gunnar Solskjaer është i gatshëm ta dëbojë Alexis Sanchez te rezervat, nëse nuk pranon të largohet nga Mancheser United. Drejtuesit e “Djajve të Kuq” për kërkojnë me dëshpërim të “çlirohen” nga paga e lartë e ...
Shenja | 14-Aug-2019 15:08
Ole Gunnar Solskjaer është i gatshëm ta dëbojë Alexis Sanchez te rezervat, nëse nuk pranon të largohet nga Mancheser United. Drejtuesit e “Djajve të Kuq” për kërkojnë me dëshpërim të “çlirohen” nga paga e lartë e ...

Solskjaer e dërgon Sanchezin të stërvitet me ekipin rezervë të Unitedit
Alexis Sanchez pritet që të largohet gjatë këtij afati kalimtar të verës nga skuadra e Manchester Unitedit. Sulmuesi kilian është raportuar se ka pasur një konflikt verbal me futbollistin e ri Mason Greenwood gjersa ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 11:21
Alexis Sanchez pritet që të largohet gjatë këtij afati kalimtar të verës nga skuadra e Manchester Unitedit. Sulmuesi kilian është raportuar se ka pasur një konflikt verbal me futbollistin e ri Mason Greenwood gjersa ...

Solskjaer detyron Alexis Sanchez të largohet nga Manchester United
Ole Gunnar Solskjaer është i gatshëm ta dëbojë Alexis Sanchez te rezervat, nëse nuk pranon të largohet nga Mancheser United. Drejtuesit e “Djajve të Kuq” po kërkojnë me dëshpërim të “çlirohen” nga paga e lartë e ...
Albportali | 14-Aug-2019 13:28
Ole Gunnar Solskjaer është i gatshëm ta dëbojë Alexis Sanchez te rezervat, nëse nuk pranon të largohet nga Mancheser United. Drejtuesit e “Djajve të Kuq” po kërkojnë me dëshpërim të “çlirohen” nga paga e lartë e ...

Solskjaer detyron Alexis Sanchez të largohet nga Manchester United
Ole Gunnar Solskjaer është i gatshëm ta dëbojë Alexis Sanchez te rezervat, nëse nuk pranon të largohet nga Mancheser United. Drejtuesit e “Djajve të Kuq” po kërkojnë me dëshpërim të “çlirohen” nga paga e lartë e ...
InFokusi | 14-Aug-2019 13:19
Ole Gunnar Solskjaer është i gatshëm ta dëbojë Alexis Sanchez te rezervat, nëse nuk pranon të largohet nga Mancheser United. Drejtuesit e “Djajve të Kuq” po kërkojnë me dëshpërim të “çlirohen” nga paga e lartë e ...

Solskjaer e dërgon Sanchezin të stërvitet me ekipin rezervë të Unitedit
Alexis Sanchez pritet që të largohet gjatë këtij afati kalimtar të verës nga skuadra e Manchester Unitedit. Sulmuesi kilian është raportuar se ka pasur një konflikt verbal me futbollistin e ri Mason Greenwood gjersa ...
E Dua Sportin | 14-Aug-2019 13:00
Alexis Sanchez pritet që të largohet gjatë këtij afati kalimtar të verës nga skuadra e Manchester Unitedit. Sulmuesi kilian është raportuar se ka pasur një konflikt verbal me futbollistin e ri Mason Greenwood gjersa ...

Tronditet Sanchez, mund të luajë te rezervat e Man Utd
Ylli kilian nuk është pjesë e planeve të trajnerit norvegjez, dhe një largim nga Manchester United, po kërkohet me ngul. Sipas ‘The Sun’, Manchester United i ka kërkuar Sanchezit që të kërkojë një skuadër të re, dhe ...
Lajminet | 14-Aug-2019 09:55
Ylli kilian nuk është pjesë e planeve të trajnerit norvegjez, dhe një largim nga Manchester United, po kërkohet me ngul. Sipas ‘The Sun’, Manchester United i ka kërkuar Sanchezit që të kërkojë një skuadër të re, dhe ...

Dilema e Man Unitedit: Ta paguajë Romën që ta marrë Sanchezin apo ta dërgojë kilianin te të rinjtë
Alexis Sanchez përballet me mundësinë e stërvitjes me rezervat e Manchester Unitedit gjatë gjithë sezonit të ardhshëm, nëse nuk arrin ta sigurojë një transferim te një klub tjetër. Trajneri i “Djajve të kuq”, Ole Gunnar ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 09:45
Alexis Sanchez përballet me mundësinë e stërvitjes me rezervat e Manchester Unitedit gjatë gjithë sezonit të ardhshëm, nëse nuk arrin ta sigurojë një transferim te një klub tjetër. Trajneri i “Djajve të kuq”, Ole Gunnar ...

Alexis Sanchez sherr në stërvitje me bashkëlojtarin Mason Greenwood
Alexis Sanchez nuk ka kaluar mirë në stërvitjen e fundit pasim ka pasur një sherr me bashkëlojtarin Mason Greenwood. I riu Greenwood ka bërë një ndërhyrje të ashpër ndaj Sanchezit në stërvitjen e fundit dhe kjo nuk i ka ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 18:03
Alexis Sanchez nuk ka kaluar mirë në stërvitjen e fundit pasim ka pasur një sherr me bashkëlojtarin Mason Greenwood. I riu Greenwood ka bërë një ndërhyrje të ashpër ndaj Sanchezit në stërvitjen e fundit dhe kjo nuk i ka ...

Dilema e Man Unitedit: Ta paguajë Romën që ta marrë Sanchezin apo ta dërgojë kilianin te të rinjtë
Alexis Sanchez përballet me mundësinë e stërvitjes me rezervat e Manchester Unitedit gjatë gjithë sezonit të ardhshëm, nëse nuk arrin ta sigurojë një transferim te një klub tjetër. Trajneri i “Djajve të kuq”, Ole Gunnar ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 09:35
Alexis Sanchez përballet me mundësinë e stërvitjes me rezervat e Manchester Unitedit gjatë gjithë sezonit të ardhshëm, nëse nuk arrin ta sigurojë një transferim te një klub tjetër. Trajneri i “Djajve të kuq”, Ole Gunnar ...

Zbulohet përplasja e Sanchez me lojtarin e Man Utd
‘The Sun’ raporton se Alexis Sanchez ka pasur një përplasje me të riun Mason Greenwood, në përgatitjet para sezonale, përcjell . Kiliani që pësoi një dëmtim në fillim të korrikut teksa luajti për Kombëtaren e Kilit në ...
Lajminet | 13-Aug-2019 18:56
‘The Sun’ raporton se Alexis Sanchez ka pasur një përplasje me të riun Mason Greenwood, në përgatitjet para sezonale, përcjell . Kiliani që pësoi një dëmtim në fillim të korrikut teksa luajti për Kombëtaren e Kilit në ...

Alexis Sanchez sherr në stërvitje me bashkëlojtarin Mason Greenwood
Alexis Sanchez nuk ka kaluar mirë në stërvitjen e fundit pasim ka pasur një sherr me bashkëlojtarin Mason Greenwood. I riu Greenwood ka bërë një ndërhyrje të ashpër ndaj Sanchezit në stërvitjen e fundit dhe kjo nuk i ka ...
E Dua Sportin | 13-Aug-2019 18:02
Alexis Sanchez nuk ka kaluar mirë në stërvitjen e fundit pasim ka pasur një sherr me bashkëlojtarin Mason Greenwood. I riu Greenwood ka bërë një ndërhyrje të ashpër ndaj Sanchezit në stërvitjen e fundit dhe kjo nuk i ka ...

Zënkë në stërvitjet e Man Unitedit, Sanchezi kapet me talentin e ri
Alexis Sanchez kishte mbetur jashtëzakonisht i zemëruar gjatë një stërvitjeje gjatë turneut parasezonal, pas një përplasjeje me yllin në ngritje, Mason Greenwoodin. Kjo zënkë kishte ndodhur para pak kohësh, mirëpo e ...
TetovaSot | 13-Aug-2019 16:18
Alexis Sanchez kishte mbetur jashtëzakonisht i zemëruar gjatë një stërvitjeje gjatë turneut parasezonal, pas një përplasjeje me yllin në ngritje, Mason Greenwoodin. Kjo zënkë kishte ndodhur para pak kohësh, mirëpo e ...

15:48 Zënkë në stërvitjet e Man Unitedit, Sanchezi kapet me talentin e ri Alexis Sanchez kishte mbetur jashtëzakonisht...
Alexis Sanchez kishte mbetur jashtëzakonisht i zemëruar gjatë një stërvitjeje gjatë turneut parasezonal, pas një përplasjeje me yllin në ngritje, Mason Greenwoodin. Kjo zënkë kishte ndodhur para pak kohësh, mirëpo e ...
Kosova Sot | 13-Aug-2019 15:51
Alexis Sanchez kishte mbetur jashtëzakonisht i zemëruar gjatë një stërvitjeje gjatë turneut parasezonal, pas një përplasjeje me yllin në ngritje, Mason Greenwoodin. Kjo zënkë kishte ndodhur para pak kohësh, mirëpo e ...

Zënkë në stërvitjet e Man Unitedit, Sanchezi kapet me talentin e ri
Alexis Sanchez kishte mbetur jashtëzakonisht i zemëruar gjatë një stërvitjeje gjatë turneut parasezonal, pas një përplasjeje me yllin në ngritje, Mason Greenwoodin. Kjo zënkë kishte ndodhur para pak kohësh, mirëpo e ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 15:43
Alexis Sanchez kishte mbetur jashtëzakonisht i zemëruar gjatë një stërvitjeje gjatë turneut parasezonal, pas një përplasjeje me yllin në ngritje, Mason Greenwoodin. Kjo zënkë kishte ndodhur para pak kohësh, mirëpo e ...

United i ofron Sanchezin gjigantit italian
Manchester United po mundohet me patjetër ta shesë këtë verë sulmuesin, Alexis Sanchez. Mediat angleze thonë se kiliani i është ofruar Napolit këtë javë. Napoli është duke shikuar për të blerë ndonjë sulmues tjetër, ...
Flaka | 12-Aug-2019 21:18
Manchester United po mundohet me patjetër ta shesë këtë verë sulmuesin, Alexis Sanchez. Mediat angleze thonë se kiliani i është ofruar Napolit këtë javë. Napoli është duke shikuar për të blerë ndonjë sulmues tjetër, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved