ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 04:27

Dikur Veseli i çonte mesazhe të rënda Haradinajt, tash nuk po guxon ta përmend taksën

Dikur Veseli i çonte mesazhe të rënda Haradinajt, tash nuk po guxon ta përmend taksën
Kadri Veseli dje ka bërë një postim në Facebook pasi shtetet e QUINT’it kërkuan heqjen e taksës për ta nisur dialogun. Veseli shkroi me tone pozitive por nuk premtoi se do ta heq taksën, ndryshe prej muajit të kaluar ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 18:41
Kadri Veseli dje ka bërë një postim në Facebook pasi shtetet e QUINT’it kërkuan heqjen e taksës për ta nisur dialogun. Veseli shkroi me tone pozitive por nuk premtoi se do ta heq taksën, ndryshe prej muajit të kaluar ...

QUINT-i, refuzohet nga partitë politike të Kosovës
Partitë politike në Kosovë po refuzojnë thirrjen e djeshme të shteteve të Quint-it që Kosova ta shfuqizojë taksën e vendosur ndaj mallrave të Serbisë. Subjektet politike kanë hedhur poshtë kërkesën për heqjen e taksës, ...
InFokusi | 14-Aug-2019 16:59
Partitë politike në Kosovë po refuzojnë thirrjen e djeshme të shteteve të Quint-it që Kosova ta shfuqizojë taksën e vendosur ndaj mallrave të Serbisë. Subjektet politike kanë hedhur poshtë kërkesën për heqjen e taksës, ...

Nitaj: Kur Haradinaj u mbështet për muri shkaku i taksës, nuk u përkrah, por më mirë vonë se kurrë!
eputeti i AAK-së, Muharrem Nitaj ka folur për çështjen e taksës, si temë të partive politike. Përmes një postimi në Facebook, ka thënë se është lajm i mirë ripozicionimi i partive politike karshi taksës. Sipas tij, ...
Zeri | 14-Aug-2019 14:57
eputeti i AAK-së, Muharrem Nitaj ka folur për çështjen e taksës, si temë të partive politike. Përmes një postimi në Facebook, ka thënë se është lajm i mirë ripozicionimi i partive politike karshi taksës. Sipas tij, ...

AAK i tallë partitë për taksën thotë se edhe Edi Rama do të kërkojë tash të mos hiqet
Deputeti i AAK-së, Muharrem Nitaj ka shkruar në Facebook se të gjithë partitë tash në kohë zgjedhjesh janë bërë pro taksës. “Krejt pro taksës. Po me pyesin a është kalkulim politik që tash të gjitha partitë janë kundër ...
InFokusi | 14-Aug-2019 13:58
Deputeti i AAK-së, Muharrem Nitaj ka shkruar në Facebook se të gjithë partitë tash në kohë zgjedhjesh janë bërë pro taksës. “Krejt pro taksës. Po me pyesin a është kalkulim politik që tash të gjitha partitë janë kundër ...

AAK i tallë partitë për taksën thotë se edhe Edi Rama do të kërkojë tash të mos hiqet
Deputeti i AAK-së, Muharrem Nitaj ka shkruar në Facebook se të gjithë partitë tash në kohë zgjedhjesh janë bërë pro taksës. “Krejt pro taksës. Po me pyesin a është kalkulim politik që tash të gjitha partitë janë kundër ...
Gazeta Monitor | 14-Aug-2019 13:50
Deputeti i AAK-së, Muharrem Nitaj ka shkruar në Facebook se të gjithë partitë tash në kohë zgjedhjesh janë bërë pro taksës. “Krejt pro taksës. Po me pyesin a është kalkulim politik që tash të gjitha partitë janë kundër ...

Veseli: Këto zgjedhje vendosin pro ose kundër aleatëve
Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli teksa ka pritur në një takim lamtumire ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, deklaroi se këto zgjedhje do të vendosin nëse janë pro apo kundër aleatëve. ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 13:01
Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli teksa ka pritur në një takim lamtumire ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, deklaroi se këto zgjedhje do të vendosin nëse janë pro apo kundër aleatëve. ...

Veseli ambasadorëve: Këto zgjedhje vendosin pro ose kundër aleatëve
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli , ka pritur sot në takime lamrumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...
Gazeta Monitor | 14-Aug-2019 13:50
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli , ka pritur sot në takime lamrumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...

AAK i tallë partitë për taksën thotë se edhe Edi Rama do të kërkojë tash të mos hiqet
Deputeti i AAK-së, Muharrem Nitaj ka shkruar në Facebook se të gjithë partitë tash në kohë zgjedhjesh janë bërë pro taksës. “Krejt pro taksës. Po me pyesin a është kalkulim politik që tash të gjitha partitë janë kundër ...
Arbresh | 14-Aug-2019 13:50
Deputeti i AAK-së, Muharrem Nitaj ka shkruar në Facebook se të gjithë partitë tash në kohë zgjedhjesh janë bërë pro taksës. “Krejt pro taksës. Po me pyesin a është kalkulim politik që tash të gjitha partitë janë kundër ...

AAK i tallë partitë për taksën thotë se edhe Edi Rama do të kërkojë tash të mos hiqet
Deputeti i AAK-së, Muharrem Nitaj ka shkruar në Facebook se të gjithë partitë tash në kohë zgjedhjesh janë bërë pro taksës. “Krejt pro taksës. Po me pyesin a është kalkulim politik që tash të gjitha partitë janë kundër ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 13:43
Deputeti i AAK-së, Muharrem Nitaj ka shkruar në Facebook se të gjithë partitë tash në kohë zgjedhjesh janë bërë pro taksës. “Krejt pro taksës. Po me pyesin a është kalkulim politik që tash të gjitha partitë janë kundër ...

Veseli: Këto zgjedhje vendosin pro ose kundër aleatëve
?Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli , ka pritur sot në takime lamtumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 12:42
?Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli , ka pritur sot në takime lamtumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...

Veseli: Këto zgjedhje vendosin pro ose kundër aleatëve
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli , ka pritur sot në takime lamrumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...
Zeri | 14-Aug-2019 13:08
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli , ka pritur sot në takime lamrumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...

Veseli takon ambasadorët që po e përfundojnë mandatin në Kosovë
Kryeparlamentari Kadri Veseli ka takuar ambasadorin britanik Ruari O’Conell dhe ambasadoren kroate Marija Kapitanoviq, të dy këta që po e përfundojnë mandatin e tyre në Kosovë. Kreu i Kuvendit u shpreh mirënjohës për ...
Klan Kosova | 14-Aug-2019 12:33
Kryeparlamentari Kadri Veseli ka takuar ambasadorin britanik Ruari O’Conell dhe ambasadoren kroate Marija Kapitanoviq, të dy këta që po e përfundojnë mandatin e tyre në Kosovë. Kreu i Kuvendit u shpreh mirënjohës për ...

Veseli: Këto zgjedhje vendosin pro ose kundër aleatëve
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli , ka pritur sot në takime lamtumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...
Alsat-M | 14-Aug-2019 12:27
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli , ka pritur sot në takime lamtumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...

Veseli pas deklaratës së shteteve të Quintit: Ne jemi përkrah aleatëve, por BE ta ndalë Serbinë
?Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se mirëpret qëndrimin e shteteve të Quintit për zhvillimin e dialogut me Serbinë. Veseli ka thënë se, Kosova arriti pavarësinë e saj duke ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 16:32
?Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se mirëpret qëndrimin e shteteve të Quintit për zhvillimin e dialogut me Serbinë. Veseli ka thënë se, Kosova arriti pavarësinë e saj duke ...

Veseli: Këto zgjedhje vendosin pro ose kundër aleatëve
?Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli , ka pritur sot në takime lamtumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...
Kosova Press | 14-Aug-2019 12:23
?Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli , ka pritur sot në takime lamtumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...

Veseli: Këto zgjedhje vendosin pro ose kundër aleatëve
Nëpërmjet një statusi në Facebook, Kadri Veseli ka thënë se falë luftës së UÇK-së në njërën anë dhe krijimit të partneritetit me aleatët perënndimorë, Kosova ka arritur lirinë dhe pavarësinë. Andaj, ai thekson se këto ...
Lajminet | 14-Aug-2019 12:23
Nëpërmjet një statusi në Facebook, Kadri Veseli ka thënë se falë luftës së UÇK-së në njërën anë dhe krijimit të partneritetit me aleatët perënndimorë, Kosova ka arritur lirinë dhe pavarësinë. Andaj, ai thekson se këto ...

Veseli: Këto zgjedhje vendosin pro ose kundër aleatëve
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka pritur sot në takime lamtumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 12:23
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka pritur sot në takime lamtumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...

Veseli në takim lamtumirës me ambasadorin O’Connell dhe Marija Kapitanoviq, mirënjohës për kontributin e tyre
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli sot ka pritur në një takim lamtumirës ambasadorin britanik, Ruairi O’Connell dhe atë kroate, Marija Kapitanoviq. Veseli ka shprehur mirënjohjen për kontributin ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 12:14
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli sot ka pritur në një takim lamtumirës ambasadorin britanik, Ruairi O’Connell dhe atë kroate, Marija Kapitanoviq. Veseli ka shprehur mirënjohjen për kontributin ...

Veseli: Këto zgjedhje vendosin pro ose kundër aleatëve
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli , ka pritur sot në takime lamtumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...
EkonomiaOnline | 14-Aug-2019 12:13
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli , ka pritur sot në takime lamtumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...

Veseli: Këto zgjedhje vendosin pro ose kundër aleatëve
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli , ka pritur sot në takime lamrumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...
Arbresh | 14-Aug-2019 12:13
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli , ka pritur sot në takime lamrumirëse ambasadorët e Mbretërisë së Bashkuar dhe atë të Kroacisë, të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin dhe mbështetjen e vendeve të tyre ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved