ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 09:35

Zbulimi shokues, Emiliano Sala vdiq nga helmimi me monoksid karboni

Zbulimi shokues, Emiliano Sala vdiq nga helmimi me monoksid karboni
Agjencia e hetimeve e Uk Air Accidents ka zbuluar detaje të reja në lidhje me aksidentin ajror që i kushtoi vdekjen sulmuesit argjentinas Emiliano Sala. Sipas analizave të fundit, 28-vjeçari mësohet të jetë ekspozuar ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 18:36
Agjencia e hetimeve e Uk Air Accidents ka zbuluar detaje të reja në lidhje me aksidentin ajror që i kushtoi vdekjen sulmuesit argjentinas Emiliano Sala. Sipas analizave të fundit, 28-vjeçari mësohet të jetë ekspozuar ...

Dalin detaje të frikshme pas vdekjes së futbollistit
Futbollisti Emiliano Sala i cili vdiq në një tragjedi ajrore në Kanalin Anglez, ka ekspozuar nivel të lartë të monoksidit të karbonit, zbulojnë raportet e reja. Sala dhe piloti David Ibbotson humbën jetën më 21 janar ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 22:39
Futbollisti Emiliano Sala i cili vdiq në një tragjedi ajrore në Kanalin Anglez, ka ekspozuar nivel të lartë të monoksidit të karbonit, zbulojnë raportet e reja. Sala dhe piloti David Ibbotson humbën jetën më 21 janar ...

Detaje të reja nga vdekja e Sala, ja me çfarë u helmua në avion
U bënë plot shtatë muaj nga vdekja e futbollistit argjentinas Emiliano Sala dhe e pilotit anglez David Ibotson. Hetimet vijojnë pa ndërprerje dhe sot, “Air Accidents Investigation Branch”, agjencia që po kryen hetimet, ...
Flaka | 14-Aug-2019 21:29
U bënë plot shtatë muaj nga vdekja e futbollistit argjentinas Emiliano Sala dhe e pilotit anglez David Ibotson. Hetimet vijojnë pa ndërprerje dhe sot, “Air Accidents Investigation Branch”, agjencia që po kryen hetimet, ...

Detaje të reja nga vdekja e Sala, ja me çfarë u helmua në avion
mapo.al U bënë plot shtatë muaj nga vdekja e futbollistit argjentinas Emiliano Sala dhe e pilotit anglez David Ibotson. Hetimet vijojnë pa ndërprerje dhe sot, “Air Accidents Investigation Branch”, agjencia që po kryen ...
Mapo | 14-Aug-2019 18:36
mapo.al U bënë plot shtatë muaj nga vdekja e futbollistit argjentinas Emiliano Sala dhe e pilotit anglez David Ibotson. Hetimet vijojnë pa ndërprerje dhe sot, “Air Accidents Investigation Branch”, agjencia që po kryen ...

Detaje të reja nga ndarja nga jeta e Salës, ja me çfarë u helmua në avion
U bënë plot shtatë muaj nga vdekja e futbollistit argjentinas Emiliano Sala dhe e pilotit anglez David Ibotson. Hetimet vijojnë pa ndërprerje dhe sot, “Air Accidents Investigation Branch”, agjencia që po kryen hetimet, ...
Lajmi i Fundit | 14-Aug-2019 19:33
U bënë plot shtatë muaj nga vdekja e futbollistit argjentinas Emiliano Sala dhe e pilotit anglez David Ibotson. Hetimet vijojnë pa ndërprerje dhe sot, “Air Accidents Investigation Branch”, agjencia që po kryen hetimet, ...

Detaje të reja nga vdekja e Sala, ja me çfarë u helmua në avion
U bënë plot shtatë muaj nga vdekja e futbollistit argjentinas Emiliano Sala dhe e pilotit anglez David Ibotson. Hetimet vijojnë pa ndërprerje dhe sot, “Air Accidents Investigation Branch”, agjencia që po kryen hetimet, ...
Koha.mk | 14-Aug-2019 19:24
U bënë plot shtatë muaj nga vdekja e futbollistit argjentinas Emiliano Sala dhe e pilotit anglez David Ibotson. Hetimet vijojnë pa ndërprerje dhe sot, “Air Accidents Investigation Branch”, agjencia që po kryen hetimet, ...

Vdekja e Emiliano Sala, atopsia zbulon detaje të reja
Pistë e re rreth vdekjes tragjike të ish-futbollistit, Emiliano Sala. Sulmuesi i Nantes, i cili kishte arritur akordin për tu bashkuar me skuadrën e Cardiff City në Premier League angleze u nda nga jeta pasi aeroplani ...
Alsat-M | 14-Aug-2019 19:22
Pistë e re rreth vdekjes tragjike të ish-futbollistit, Emiliano Sala. Sulmuesi i Nantes, i cili kishte arritur akordin për tu bashkuar me skuadrën e Cardiff City në Premier League angleze u nda nga jeta pasi aeroplani ...

Vdekja e Emiliano Sala, hetimet nxjerrin fakte të reja tronditëse
Shtatë muaj nga vdekja e futbollistit argjentinas Emiliano Sala dhe e pilotit anglez David Ibotson, hetuesit janë ende në terr sa i takon dinamikës që solli rrëzimin në La Mansh të avionit ku udhëtonte sulmuesi. Hetimet ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 17:52
Shtatë muaj nga vdekja e futbollistit argjentinas Emiliano Sala dhe e pilotit anglez David Ibotson, hetuesit janë ende në terr sa i takon dinamikës që solli rrëzimin në La Mansh të avionit ku udhëtonte sulmuesi. Hetimet ...

Vdekja e Emiliano Sala, hetimet nxjerrin fakte të reja tronditëse
Shtatë muaj nga vdekja e futbollistit argjentinas Emiliano Sala dhe e pilotit anglez David Ibotson, hetuesit janë ende në terr sa i takon dinamikës që solli rrëzimin në La Mansh të avionit ku udhëtonte sulmuesi. Hetimet ...
Gazeta Monitor | 14-Aug-2019 19:07
Shtatë muaj nga vdekja e futbollistit argjentinas Emiliano Sala dhe e pilotit anglez David Ibotson, hetuesit janë ende në terr sa i takon dinamikës që solli rrëzimin në La Mansh të avionit ku udhëtonte sulmuesi. Hetimet ...

Vdekja e Emiliano Sala, hetimet nxjerrin fakte të reja tronditëse
Shtatë muaj nga vdekja e futbollistit argjentinas Emiliano Sala dhe e pilotit anglez David Ibotson, hetuesit janë ende në terr sa i takon dinamikës që solli rrëzimin në La Mansh të avionit ku udhëtonte sulmuesi. Hetimet ...
Telegraf | 14-Aug-2019 18:05
Shtatë muaj nga vdekja e futbollistit argjentinas Emiliano Sala dhe e pilotit anglez David Ibotson, hetuesit janë ende në terr sa i takon dinamikës që solli rrëzimin në La Mansh të avionit ku udhëtonte sulmuesi. Hetimet ...

Vazhdojnë hetimet, të tjera detaje dalin në dritë nga vdekja e Emiliano Sala
Shtatë muaj nga vdekja e futbollistit argjentinas Emiliano Sala dhe e pilotit anglez David Ibotson, hetuesit janë ende në terr sa i takon dinamikës që solli rrëzimin në La Mansh të avionit ku udhëtonte sulmuesi. Hetimet ...
Gazeta Dita | 14-Aug-2019 19:07
Shtatë muaj nga vdekja e futbollistit argjentinas Emiliano Sala dhe e pilotit anglez David Ibotson, hetuesit janë ende në terr sa i takon dinamikës që solli rrëzimin në La Mansh të avionit ku udhëtonte sulmuesi. Hetimet ...

Emiliano Salah vdiq nga helmimi me monoksid karboni, para se aeroplani të përplasej në det
Agjencia e hetimeve e Uk Air Accidents ka zbuluar detaje të reja në lidhje me aksidentin ajror që i ia mori jetën sulmuesit argjentinas Emiliano Sala, i cili kishte nënshkruar me Cardiff Cityn. Sipas analizave të ...
E Dua Sportin | 14-Aug-2019 19:00
Agjencia e hetimeve e Uk Air Accidents ka zbuluar detaje të reja në lidhje me aksidentin ajror që i ia mori jetën sulmuesit argjentinas Emiliano Sala, i cili kishte nënshkruar me Cardiff Cityn. Sipas analizave të ...

Pas vdekjes së futbollistit Emiliano Sala, dalin detaje të frikshme
Futbollisti Emiliano Sala i cili vdiq në një tragjedi ajrore në Kanalin Anglez, ka ekspozuar nivel të lartë të monoksidit të karbonit, zbulojnë raportet e reja.
Kosova Press | 14-Aug-2019 18:52
Futbollisti Emiliano Sala i cili vdiq në një tragjedi ajrore në Kanalin Anglez, ka ekspozuar nivel të lartë të monoksidit të karbonit, zbulojnë raportet e reja.

Emiliano Salah vdiq nga helmimi me monoksid karboni, para se aeroplani të përplasej në det
Agjencia e hetimeve e Uk Air Accidents ka zbuluar detaje të reja në lidhje me aksidentin ajror që i ia mori jetën sulmuesit argjentinas Emiliano Sala, i cili kishte nënshkruar me Cardiff Cityn. Sipas analizave të ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 17:38
Agjencia e hetimeve e Uk Air Accidents ka zbuluar detaje të reja në lidhje me aksidentin ajror që i ia mori jetën sulmuesit argjentinas Emiliano Sala, i cili kishte nënshkruar me Cardiff Cityn. Sipas analizave të ...

Detaje të reja nga vdekja e futbollistit Emiliano Sala
Emiliano Sala ishte ekspozuar ndaj një niveli të dëmshëm të monoksidit të karbonit, përderisa po udhëtonte me aeroplanin që u rrëzua mbi Kanalin Anglez në janar. Këtë lajm e bënë të ditur hetuesit. Në janar, sulmuesi ...
Albportali | 14-Aug-2019 16:42
Emiliano Sala ishte ekspozuar ndaj një niveli të dëmshëm të monoksidit të karbonit, përderisa po udhëtonte me aeroplanin që u rrëzua mbi Kanalin Anglez në janar. Këtë lajm e bënë të ditur hetuesit. Në janar, sulmuesi ...

Interi heq dorë nga Icardi vetëm me një kusht, mësoni cili është ai
Futbollisti Emiliano Sala dhe piloti i tij David Ibbotson ishin ekspozuar ndaj niveleve të dëmshme të monoksidit të karbonit në kabinën e aeroplanit të tyre privat kur u rrëzua në Kanalin anglez më 21 janar, tha Dega e ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 16:20
Futbollisti Emiliano Sala dhe piloti i tij David Ibbotson ishin ekspozuar ndaj niveleve të dëmshme të monoksidit të karbonit në kabinën e aeroplanit të tyre privat kur u rrëzua në Kanalin anglez më 21 janar, tha Dega e ...

Zbulohen detaje të reja nga vdekja e futbollistit Emiliano Sala
Emiliano Sala ishte ekspozuar ndaj një niveli të dëmshëm të monoksidit të karbonit, përderisa po udhëtonte me aeroplanin që u rrëzua mbi Kanalin Anglez në janar. Këtë lajm e bënë të ditur hetuesit. Në janar, sulmuesi ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 16:07
Emiliano Sala ishte ekspozuar ndaj një niveli të dëmshëm të monoksidit të karbonit, përderisa po udhëtonte me aeroplanin që u rrëzua mbi Kanalin Anglez në janar. Këtë lajm e bënë të ditur hetuesit. Në janar, sulmuesi ...

Zbulohen detaje të reja nga vdekja e futbollistit Emiliano Sala
Emiliano Sala ishte ekspozuar ndaj një niveli të dëmshëm të monoksidit të karbonit, përderisa po udhëtonte me aeroplanin që u rrëzua mbi Kanalin Anglez në janar. Këtë lajm e bënë të ditur hetuesit. Në janar, sulmuesi ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 15:59
Emiliano Sala ishte ekspozuar ndaj një niveli të dëmshëm të monoksidit të karbonit, përderisa po udhëtonte me aeroplanin që u rrëzua mbi Kanalin Anglez në janar. Këtë lajm e bënë të ditur hetuesit. Në janar, sulmuesi ...

Lajmi i fundit: Dalin detaje të frikshme pas vdekjes së futbollistit Emiliano Sala
Futbollisti Emiliano Sala i cili vdiq në një tragjedi ajrore në Kanalin Anglez, ka ekspozuar nivel të lartë të monoksidit të karbonit, zbulojnë raportet e reja. Sala dhe piloti David Ibbotson humbën jetën më 21 janar ...
Zeri | 14-Aug-2019 15:51
Futbollisti Emiliano Sala i cili vdiq në një tragjedi ajrore në Kanalin Anglez, ka ekspozuar nivel të lartë të monoksidit të karbonit, zbulojnë raportet e reja. Sala dhe piloti David Ibbotson humbën jetën më 21 janar ...

Sala, para rrëzimit u ‘godit’ nga monoksidi i karbonit?
Futbollisti Emiliano Sala dhe piloti David Ibotson ishin ekspozuar ndaj niveleve të dëmshme të monoksidit të karbonit në kabinën e aeroplanit të tyre privat, kur u rrëzua në Kanalin anglez më 21 janar, tha Dega e ...
Alsat-M | 14-Aug-2019 15:51
Futbollisti Emiliano Sala dhe piloti David Ibotson ishin ekspozuar ndaj niveleve të dëmshme të monoksidit të karbonit në kabinën e aeroplanit të tyre privat, kur u rrëzua në Kanalin anglez më 21 janar, tha Dega e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved