ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 10:57

Coutinho te PSG shtyn Icardin te Roma dhe Dybala-n te … Juve

Coutinho te PSG shtyn Icardin te Roma dhe Dybala-n te … Juve
Philippe Coutinho mund të shkaktojë një efekt domino në merkato. Braziliani mund të përfshihet në një transferim të mundshëm te skuadra e PSG, në marrëveshjen për afrimin e Neymar. Katalanët ofrojnë disa lojtarë në ...
Telegraf | 14-Aug-2019 13:58
Philippe Coutinho mund të shkaktojë një efekt domino në merkato. Braziliani mund të përfshihet në një transferim të mundshëm te skuadra e PSG, në marrëveshjen për afrimin e Neymar. Katalanët ofrojnë disa lojtarë në ...

Batshuayi do ta zëvendësojë Dzekon te Roma
Romakët janë të interesuar të sjellin në radhët e veta sulmuesin e Chelseat, Michy Batshuayi. Sky Sports ka raportuar gjatë ditës së sotme se klubi italian po përpiqet që radhët e veta t’i përforcojë me sulmuesin belg. ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 10:34
Romakët janë të interesuar të sjellin në radhët e veta sulmuesin e Chelseat, Michy Batshuayi. Sky Sports ka raportuar gjatë ditës së sotme se klubi italian po përpiqet që radhët e veta t’i përforcojë me sulmuesin belg. ...

Pas Juventus e Romës, edhe gjigandët francez në kërkim të Icardit
Mauro Icardi ka shpallur “divorcin” me klubin zikaltër dhe se shumë shpejt pritet që të nisë një aventurë të re. Sipas Sky Sport, në kërkim të shërbimeve të sulmuesit argjentinas është vënë Juventus, ndërsa së fundmi ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 19:19
Mauro Icardi ka shpallur “divorcin” me klubin zikaltër dhe se shumë shpejt pritet që të nisë një aventurë të re. Sipas Sky Sport, në kërkim të shërbimeve të sulmuesit argjentinas është vënë Juventus, ndërsa së fundmi ...

Gjigantët italianë ofrojnë nga 70 milionë euro për Chiesan
Dy gjigantët e futbollit italian, Juventus dhe Inter janë të gatshëm t’i ofrojnë nga 70 milionë euro për sulmuesin italian, të cilin synojnë ta transferojnë verën e ardhshme Interi dhe Juventusi do të “luftojnë” për ta ...
Lexo | 14-Aug-2019 13:29
Dy gjigantët e futbollit italian, Juventus dhe Inter janë të gatshëm t’i ofrojnë nga 70 milionë euro për sulmuesin italian, të cilin synojnë ta transferojnë verën e ardhshme Interi dhe Juventusi do të “luftojnë” për ta ...

PSG mendon Icardin si pasues të Neymarit
Paris Saint-Germain është në bisedime për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi për të zëvendësuar Neymarin e lidhur me Barcelonën. Sipas kolumnistit të Tuttomercatoweb , Tancredi Palmeri, Icardi më në fund po hapet për ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 08:25
Paris Saint-Germain është në bisedime për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi për të zëvendësuar Neymarin e lidhur me Barcelonën. Sipas kolumnistit të Tuttomercatoweb , Tancredi Palmeri, Icardi më në fund po hapet për ...

Gjigantët italianë ofrojnë nga 70 milionë euro për Chiesan
Dy gjigantët e futbollit italian, Juventus dhe Inter janë të gatshëm t’i ofrojnë nga 70 milionë euro për sulmuesin italian, të cilin synojnë ta transferojnë verën e ardhshme Interi dhe Juventusi do të “luftojnë” për ta ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 12:17
Dy gjigantët e futbollit italian, Juventus dhe Inter janë të gatshëm t’i ofrojnë nga 70 milionë euro për sulmuesin italian, të cilin synojnë ta transferojnë verën e ardhshme Interi dhe Juventusi do të “luftojnë” për ta ...

Gjigantët italianë ofrojnë nga 70 milionë euro për Chiesan
Dy gjigantët e futbollit italian, Juventus dhe Inter janë të gatshëm t’i ofrojnë nga 70 milionë euro për sulmuesin italian, të cilin synojnë ta transferojnë verën e ardhshme Interi dhe Juventusi do të “luftojnë” për ta ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 12:06
Dy gjigantët e futbollit italian, Juventus dhe Inter janë të gatshëm t’i ofrojnë nga 70 milionë euro për sulmuesin italian, të cilin synojnë ta transferojnë verën e ardhshme Interi dhe Juventusi do të “luftojnë” për ta ...

Roma do ta shesë Dzekon vetëm në shkëmbim me Icardin
Icardi nuk ka më vend në Inter. Argjentinasit së fundmi iu mor edhe numri 9 i fanellës dhe iu dhurua transferit më të ri të Nerazurëve, Lukakut. Destinacioni i mundshëm i Icardit mund të jetë Roma të cilët janë të ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 11:29
Icardi nuk ka më vend në Inter. Argjentinasit së fundmi iu mor edhe numri 9 i fanellës dhe iu dhurua transferit më të ri të Nerazurëve, Lukakut. Destinacioni i mundshëm i Icardit mund të jetë Roma të cilët janë të ...

Batshuayi do ta zëvendësojë Dzekon te Roma
Romakët janë të interesuar të sjellin në radhët e veta sulmuesin e Chelseat, Michy Batshuayi. Sky Sports ka raportuar gjatë ditës së sotme se klubi italian po përpiqet që radhët e veta t’i përforcojë me sulmuesin belg. ...
E Dua Sportin | 14-Aug-2019 11:00
Romakët janë të interesuar të sjellin në radhët e veta sulmuesin e Chelseat, Michy Batshuayi. Sky Sports ka raportuar gjatë ditës së sotme se klubi italian po përpiqet që radhët e veta t’i përforcojë me sulmuesin belg. ...

Lamtumirë Inter, Icardi te gjiganti i Evropës
PSG janë në bisedime për yllin e Interit, Mauro Icardi, për të zëvendësuar Neymar, që vazhdon të jetë i lidhur me një kalim te Barcelona. Sipas TMW, Icardi më në fund ka kuptuar se nuk ka vend te Inter, pasi i është ...
EkonomiaOnline | 14-Aug-2019 10:28
PSG janë në bisedime për yllin e Interit, Mauro Icardi, për të zëvendësuar Neymar, që vazhdon të jetë i lidhur me një kalim te Barcelona. Sipas TMW, Icardi më në fund ka kuptuar se nuk ka vend te Inter, pasi i është ...

10:12 PSG-ja e sheh Icardin si zëvendësues të Neymarit Paris Saint-Germaini është në...
Paris Saint-Germaini është në bisedime për ta transferuar sulmuesin e Interit, Mauro Icardin, për ta zëvendësuar Neymarit i cili e do transferimin në PSG-së. Kjo gjë i shuan shpresat e Juventusit për ta shitur Paulo ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 10:16
Paris Saint-Germaini është në bisedime për ta transferuar sulmuesin e Interit, Mauro Icardin, për ta zëvendësuar Neymarit i cili e do transferimin në PSG-së. Kjo gjë i shuan shpresat e Juventusit për ta shitur Paulo ...

Lamtumirë Inter, Icardi te gjiganti i Evropës
Sipas TMW, Icardi më në fund ka kuptuar se nuk ka vend te Inter, pasi i është marrë numri 9 pas transferimit të Romelu Lukakut, përcjell . Argjentinasi, ende nuk është i përgatitur për një kalim te Roma apo Napoli, ...
Lajminet | 14-Aug-2019 10:09
Sipas TMW, Icardi më në fund ka kuptuar se nuk ka vend te Inter, pasi i është marrë numri 9 pas transferimit të Romelu Lukakut, përcjell . Argjentinasi, ende nuk është i përgatitur për një kalim te Roma apo Napoli, ...

PSG-ja e sheh Icardin si zëvendësues të Neymarit
Paris Saint-Germaini është në bisedime për ta transferuar sulmuesin e Interit, Mauro Icardin, për ta zëvendësuar Neymarit i cili e do transferimin në PSG-së. Kjo gjë i shuan shpresat e Juventusit për ta shitur Paulo ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 10:00
Paris Saint-Germaini është në bisedime për ta transferuar sulmuesin e Interit, Mauro Icardin, për ta zëvendësuar Neymarit i cili e do transferimin në PSG-së. Kjo gjë i shuan shpresat e Juventusit për ta shitur Paulo ...

Del Piero i dërgon mesazh De Rossit përpara debutimit me Boca Juniors
PSG është në bisedime për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi, kjo ndoshta për ta zëvendësuar Neymar, për të cilin thuhet se do t’i bashkohet Barcelonës. Sipas kolumnistit të Tuttomercatoweb, Tancredi Palmeri, Icardi më ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 09:20
PSG është në bisedime për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi, kjo ndoshta për ta zëvendësuar Neymar, për të cilin thuhet se do t’i bashkohet Barcelonës. Sipas kolumnistit të Tuttomercatoweb, Tancredi Palmeri, Icardi më ...

Ndizet ‘lufta’, Inter dhe Juventus kërkojnë talentin italian
‘Gazzetta dello Sport’ raporton se dy gjigantët italianë janë vënë pas talentit Federico Chiesa, përcjell . Të dy skuadrat janë të interesuar për mesfushorin ofensivë, por pronari i ri i Fiorentinës, Rocco Commisso, nuk ...
Lajminet | 14-Aug-2019 09:15
‘Gazzetta dello Sport’ raporton se dy gjigantët italianë janë vënë pas talentit Federico Chiesa, përcjell . Të dy skuadrat janë të interesuar për mesfushorin ofensivë, por pronari i ri i Fiorentinës, Rocco Commisso, nuk ...

PSG mendon Icardin si pasues të Neymarit
Paris Saint-Germain është në bisedime për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi për të zëvendësuar Neymarin e lidhur me Barcelonën. Sipas kolumnistit të Tuttomercatoweb, Tancredi Palmeri, Icardi më në fund po hapet për ...
E Dua Sportin | 14-Aug-2019 09:02
Paris Saint-Germain është në bisedime për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi për të zëvendësuar Neymarin e lidhur me Barcelonën. Sipas kolumnistit të Tuttomercatoweb, Tancredi Palmeri, Icardi më në fund po hapet për ...

PSG interesohet për Icardin nëse Neymar kthehet në Barcelonë
Bisedimet mes Romës dhe Interit ende po vazhdojnë për Edin Dzeko-n. Sipas ‘Corriere Dello Sport’, marrëveshja mund të finalizohet në ditën e fundit të merkatos në Itali, përcjellë GazetaBlic. Pra Roma, mund të vendosë ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 08:54
Bisedimet mes Romës dhe Interit ende po vazhdojnë për Edin Dzeko-n. Sipas ‘Corriere Dello Sport’, marrëveshja mund të finalizohet në ditën e fundit të merkatos në Itali, përcjellë GazetaBlic. Pra Roma, mund të vendosë ...

Interi bllokon kalimin e Chiesas te Juventusi
Inter dhe Fiorentina raportohet se po ndërtojnë forca për të bllokuar transferimin e Federico Chiesas te Juventus, duke e dërguar atë në San Siro në vitin 2020 për 70 milionë euro. Është një hap tjetër drejt një “Lufte ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 10:28
Inter dhe Fiorentina raportohet se po ndërtojnë forca për të bllokuar transferimin e Federico Chiesas te Juventus, duke e dërguar atë në San Siro në vitin 2020 për 70 milionë euro. Është një hap tjetër drejt një “Lufte ...

PSG mendon Icardin si pasues të Neymarit
Paris Saint-Germain është në bisedime për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi për të zëvendësuar Neymarin e lidhur me Barcelonën. Sipas kolumnistit të Tuttomercatoweb, Tancredi Palmeri, Icardi më në fund po hapet për ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 08:33
Paris Saint-Germain është në bisedime për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi për të zëvendësuar Neymarin e lidhur me Barcelonën. Sipas kolumnistit të Tuttomercatoweb, Tancredi Palmeri, Icardi më në fund po hapet për ...

Inter i vendos çmim të ri Icardit
Sipas raportimeve nga Corriere Della Sera, Interi i ka vendosur një çmim të ri Mauro Icardit, pasi sulmuesi argjentinas është i destinuar të largohet këtë verë. Juventus, Napoli dhe Roma janë të interesuar për shërbimet ...
Indeks Online | 13-Aug-2019 21:04
Sipas raportimeve nga Corriere Della Sera, Interi i ka vendosur një çmim të ri Mauro Icardit, pasi sulmuesi argjentinas është i destinuar të largohet këtë verë. Juventus, Napoli dhe Roma janë të interesuar për shërbimet ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved