ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 11:28

Mungojnë vetëm firmat, Milan godet sërish në merkaton e verës

Mungojnë vetëm firmat, Milan godet sërish në merkaton e verës
Milan godet sërish dhe është shumë pranë finalizmit të atij që ishte objektivi më I rëndësishëm në merkaton e verës. Pritet vetëm zyrtarizimi, por mediat italiane dhe ato spanjolle e bëjnë të sigurt transferimin e Angel ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 13:34
Milan godet sërish dhe është shumë pranë finalizmit të atij që ishte objektivi më I rëndësishëm në merkaton e verës. Pritet vetëm zyrtarizimi, por mediat italiane dhe ato spanjolle e bëjnë të sigurt transferimin e Angel ...

Milan pranë nënshkrimit me Correan, arrin akordin me Atletico Madrid
Milan është gjithmonë e më pranë nënshkrimit me sulmuesin e Atletico Madrid, Angel Correa. Sipas mediave spanjolle, Atletico ka mbyllur marrëveshjen me Valencian për transferimin e sulmuesit Rodrigo për 60 milion euro ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 21:56
Milan është gjithmonë e më pranë nënshkrimit me sulmuesin e Atletico Madrid, Angel Correa. Sipas mediave spanjolle, Atletico ka mbyllur marrëveshjen me Valencian për transferimin e sulmuesit Rodrigo për 60 milion euro ...

Correa shumë pranë Milanit
Angel Correa është gjithnjë e më parë Milanit. Marrëveshja dukej e arrirë që para një muaji, më përpara se kuqezinjtë të arrinin te Rafael Leao. Por klubi milanez duket se mori pak kohë, si për arsye teknike edhe ato ...
RTSH | 14-Aug-2019 13:59
Angel Correa është gjithnjë e më parë Milanit. Marrëveshja dukej e arrirë që para një muaji, më përpara se kuqezinjtë të arrinin te Rafael Leao. Por klubi milanez duket se mori pak kohë, si për arsye teknike edhe ato ...

Suso mund të qëndrojë edhe nëse Correa vjen në Milan
AC Milan do të shpejtojë negociatat për Angel Correa me Atletico Madrid. Blerja e këtij të fundit të Rodrigo është çelësi, pasi kuqezinjtë kanë më shumë interes për të marrë një zbritje. Përveç dy të përmendurve në ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 11:05
AC Milan do të shpejtojë negociatat për Angel Correa me Atletico Madrid. Blerja e këtij të fundit të Rodrigo është çelësi, pasi kuqezinjtë kanë më shumë interes për të marrë një zbritje. Përveç dy të përmendurve në ...

Suso mund të qëndrojë edhe nëse Correa vjen në Milan
AC Milan do të shpejtojë negociatat për Angel Correa me Atletico Madrid. Blerja e këtij të fundit të Rodrigo është çelësi, pasi kuqezinjtë kanë më shumë interes për të marrë një zbritje. Përveç dy të përmendurve në ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 10:54
AC Milan do të shpejtojë negociatat për Angel Correa me Atletico Madrid. Blerja e këtij të fundit të Rodrigo është çelësi, pasi kuqezinjtë kanë më shumë interes për të marrë një zbritje. Përveç dy të përmendurve në ...

Arian Qallaku edhe për një vit me klubin e KB Rahovecit
Sipas gazetarit, Fabrizio Romano të portalit italian ‘Calciomercato.com’, agjenti i Angel Correa do të jetë sot në Milan, i gatshëm që të finalizoj marrëveshjen me klubin italian. Bisedimet midis Atletico Madrid dhe AC ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 10:51
Sipas gazetarit, Fabrizio Romano të portalit italian ‘Calciomercato.com’, agjenti i Angel Correa do të jetë sot në Milan, i gatshëm që të finalizoj marrëveshjen me klubin italian. Bisedimet midis Atletico Madrid dhe AC ...

Kush është tifozi i cili jeton për De Rossin?
Andre Silva do të largohet nga Milani dhe kjo është vetëm çështje ditësh. Disa javë më parë, Jorge Mendes pati një takim me Boban dhe Maldini, dhe në përfundim të takimit, ai premtoi se klienti i tij do të largohet nga ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 08:40
Andre Silva do të largohet nga Milani dhe kjo është vetëm çështje ditësh. Disa javë më parë, Jorge Mendes pati një takim me Boban dhe Maldini, dhe në përfundim të takimit, ai premtoi se klienti i tij do të largohet nga ...

Andre Silva në fokusin e Valencias
Valencia tashmë ka filluar kërkimin e tyre për të zëvendësuar Rodrigon, i cili është në prag të përfundimit të një transferimi në Atletico Madrid. Në listën e dëshirave të transferimeve të drejtorit sportiv Alemany, ...
Indeks Online | 13-Aug-2019 23:21
Valencia tashmë ka filluar kërkimin e tyre për të zëvendësuar Rodrigon, i cili është në prag të përfundimit të një transferimi në Atletico Madrid. Në listën e dëshirave të transferimeve të drejtorit sportiv Alemany, ...

Interi i ndryshon çmimin Icardit, argjentinasi një hap afër largimit nga “Meazza”
Sulmuesi i Valencias, Rodrigo është shumë pranë transferimit në Atletico Madrid. Spanjolli ka refuzuar të trajnohet me klubin e tij, duke kërkuar largimin sa me shpejt që të jetë e mundur. Dy klubet janë duke biseduar ...
GazetaBlic | 13-Aug-2019 22:35
Sulmuesi i Valencias, Rodrigo është shumë pranë transferimit në Atletico Madrid. Spanjolli ka refuzuar të trajnohet me klubin e tij, duke kërkuar largimin sa me shpejt që të jetë e mundur. Dy klubet janë duke biseduar ...

Rodrigo Moreno te Atletico Madrid, Valencia arkëton 55 mln euro
Atletico realizon një tjetër goditje të madhe në sulm. Los Colchoneros kanë arritur akordin me Valencian për transferimin e sulmuesit të kombëtares spanjolle Rodrigo Moreno në kryeqytetin spanjoll. Rodrigo prej kohësh ...
Flaka | 13-Aug-2019 21:53
Atletico realizon një tjetër goditje të madhe në sulm. Los Colchoneros kanë arritur akordin me Valencian për transferimin e sulmuesit të kombëtares spanjolle Rodrigo Moreno në kryeqytetin spanjoll. Rodrigo prej kohësh ...

Andre Silva drejt Valencias Sulmuesi i Milan, Andre Silva raportohet se i është ofruar Valencias si zëvendësues i Rodrigo Morenos që mund të kalojë në Atletico Madrid Mediat spanjolle konsiderojnë se transferi i Rodrigos në...
Sulmuesi i Milan, Andre Silva raportohet se i është ofruar Valencias si zëvendësues i Rodrigo Morenos që mund të kalojë në Atletico Madrid Mediat spanjolle konsiderojnë se transferi i Rodrigos në Atleti është punë e ...
Kosova Sot | 13-Aug-2019 19:16
Sulmuesi i Milan, Andre Silva raportohet se i është ofruar Valencias si zëvendësues i Rodrigo Morenos që mund të kalojë në Atletico Madrid Mediat spanjolle konsiderojnë se transferi i Rodrigos në Atleti është punë e ...

Andre Silva drejt Valencias
Sulmuesi i Milan, Andre Silva raportohet se i është ofruar Valencias si zëvendësues i Rodrigo Morenos që mund të kalojë në Atletico Madrid Mediat spanjolle konsiderojnë se transferi i Rodrigos në Atleti është punë e ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 19:02
Sulmuesi i Milan, Andre Silva raportohet se i është ofruar Valencias si zëvendësues i Rodrigo Morenos që mund të kalojë në Atletico Madrid Mediat spanjolle konsiderojnë se transferi i Rodrigos në Atleti është punë e ...

Atletico pa frena, transferon sulmuesin e Valencias për 60 milionë euro
Atletico Madrid nuk di të ndalet në merkaton e kësaj vere. Pasi transferuan Joao Felix (126 milionë euro), Marcos Llorente (30 milionë euro), Mario Hermoso (25 milionë euro), Kieran Trippier (22 milionë euro), Felipe ...
Telegraf | 13-Aug-2019 13:12
Atletico Madrid nuk di të ndalet në merkaton e kësaj vere. Pasi transferuan Joao Felix (126 milionë euro), Marcos Llorente (30 milionë euro), Mario Hermoso (25 milionë euro), Kieran Trippier (22 milionë euro), Felipe ...

Andre Silva transferohet në La Liga
Andre Silva raportohet se i është ofruar Valencias si një zëvendësim i Rodrigo Moreno, që është i lidhur me Atletico Madridin. Mediet në Spanjë e konsiderojnë transferimin e Rodrigos te Atletico Madrid si punë të kryer, ...
EkonomiaOnline | 13-Aug-2019 17:55
Andre Silva raportohet se i është ofruar Valencias si një zëvendësim i Rodrigo Moreno, që është i lidhur me Atletico Madridin. Mediet në Spanjë e konsiderojnë transferimin e Rodrigos te Atletico Madrid si punë të kryer, ...

Andre Silva transferohet në La Liga
Mediet në Spanjë e konsiderojnë transferimin e Rodrigos te Atletico Madrid si punë të kryer, me testet mjekësore që do të kryhen ditën e mërkurë. Ky transferim mund të ketë një efekt domino, duke përfshirë edhe skuadrat ...
Lajminet | 13-Aug-2019 17:48
Mediet në Spanjë e konsiderojnë transferimin e Rodrigos te Atletico Madrid si punë të kryer, me testet mjekësore që do të kryhen ditën e mërkurë. Ky transferim mund të ketë një efekt domino, duke përfshirë edhe skuadrat ...

Rodrigo Moreno përforcim i radhës i Atletico Madridit
Rodrigo Moreno brenda javës do të jetë lojtari më i ri i skuadrës së Atletico Madridit. Klubi “rojiblanco” raportohet se ka arritur një marrëveshje me Valencian, e cila pritet të arkëtojë rreth 55 milionë euro plus pesë ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 13:30
Rodrigo Moreno brenda javës do të jetë lojtari më i ri i skuadrës së Atletico Madridit. Klubi “rojiblanco” raportohet se ka arritur një marrëveshje me Valencian, e cila pritet të arkëtojë rreth 55 milionë euro plus pesë ...

Atletico Madridi i bën gati 60 milionë euro për Rodrigon
Atletico Madridi është shumë afër ta kompletojë transferimin e yllit të Valencias, Rodrigo Moreno, për 60 milionë euro. Burimet të afërta me njerëzit që po i zhvillojnë negociatat mes dy klubeve kanë zbuluar për Goal se ...
TetovaSot | 13-Aug-2019 16:11
Atletico Madridi është shumë afër ta kompletojë transferimin e yllit të Valencias, Rodrigo Moreno, për 60 milionë euro. Burimet të afërta me njerëzit që po i zhvillojnë negociatat mes dy klubeve kanë zbuluar për Goal se ...

Atletico Madridi i bën gati 60 milionë euro për Rodrigon
Atletico Madridi është shumë afër ta kompletojë transferimin e yllit të Valencias, Rodrigo Moreno, për 60 milionë euro. Burimet të afërta me njerëzit që po i zhvillojnë negociatat mes dy klubeve kanë zbuluar për Goal se ...
Kosova Sot | 13-Aug-2019 15:45
Atletico Madridi është shumë afër ta kompletojë transferimin e yllit të Valencias, Rodrigo Moreno, për 60 milionë euro. Burimet të afërta me njerëzit që po i zhvillojnë negociatat mes dy klubeve kanë zbuluar për Goal se ...

Atletico Madridi i bën gati 60 milionë euro për Rodrigon
Atletico Madridi është shumë afër ta kompletojë transferimin e yllit të Valencias, Rodrigo Moreno, për 60 milionë euro. Burimet të afërta me njerëzit që po i zhvillojnë negociatat mes dy klubeve kanë zbuluar për Goal se ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 15:35
Atletico Madridi është shumë afër ta kompletojë transferimin e yllit të Valencias, Rodrigo Moreno, për 60 milionë euro. Burimet të afërta me njerëzit që po i zhvillojnë negociatat mes dy klubeve kanë zbuluar për Goal se ...

Rodrigo Moreno përforcim i radhës i Atletico Madridit
Rodrigo Moreno brenda javës do të jetë lojtari më i ri i skuadrës së Atletico Madridit. Klubi “rojiblanco” raportohet se ka arritur një marrëveshje me Valencian, e cila pritet të arkëtojë rreth 55 milionë euro plus pesë ...
E Dua Sportin | 13-Aug-2019 14:00
Rodrigo Moreno brenda javës do të jetë lojtari më i ri i skuadrës së Atletico Madridit. Klubi “rojiblanco” raportohet se ka arritur një marrëveshje me Valencian, e cila pritet të arkëtojë rreth 55 milionë euro plus pesë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved