ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 11:28

‘Vajzat kosovare janë kaq të mira’,Rita Ora uron Dafinën dhe Tayna-n

‘Vajzat kosovare janë kaq të mira’,Rita Ora uron Dafinën dhe Tayna-n
BRITANI E MADHE Pas suksesit të këngës më të fundit nga Dafina Zeqiri dhe Tayna Rita Ora, nuk ka ngurruar t’i urojë vajzat me anë të një postimi në rrjetet sociale. Rita ka ndarë në ‘Instagram-in’ e saj një foto të ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 21:20
BRITANI E MADHE Pas suksesit të këngës më të fundit nga Dafina Zeqiri dhe Tayna Rita Ora, nuk ka ngurruar t’i urojë vajzat me anë të një postimi në rrjetet sociale. Rita ka ndarë në ‘Instagram-in’ e saj një foto të ...

Rita Ora bën shembull Dafinën dhe Taynën,’Vajzat kosovare janë kaq të mira’
Dafina Zeqiri dhe Tayna dy ditë më parë publikuan bashkëpunimin e tyre “Bye Bye”. Kënga ka rezultuar e suksesshme, duke qenë se vetëm në dy ditë ka rritur të ketë rreth 2 milionë e gjysmë klikime. “Bye Bye” ka tërhequr ...
Lapsi | 14-Aug-2019 13:31
Dafina Zeqiri dhe Tayna dy ditë më parë publikuan bashkëpunimin e tyre “Bye Bye”. Kënga ka rezultuar e suksesshme, duke qenë se vetëm në dy ditë ka rritur të ketë rreth 2 milionë e gjysmë klikime. “Bye Bye” ka tërhequr ...

“Bye Bye” nga Tayna dhe Dafina, e para në këto shtete
Dafina Zeqiri dhe Tayna ka pak ditë që kanë publikuar duetin e shumëpërfolur, shkruan . Dy artistet sollën këngën “Bye Bye”, në të cilën erdhën me lëvizje provokuese, ndërsa kënga po pëlqehet shumë në publik. Madje, ajo ...
Lajminet | 14-Aug-2019 15:32
Dafina Zeqiri dhe Tayna ka pak ditë që kanë publikuar duetin e shumëpërfolur, shkruan . Dy artistet sollën këngën “Bye Bye”, në të cilën erdhën me lëvizje provokuese, ndërsa kënga po pëlqehet shumë në publik. Madje, ajo ...

Dueti i Taynas dhe Dafinës prinë e para në dy shtete të njohura
Dafina Zeqiri dhe Tayna ka pak ditë që kanë publikuar duetin e shumëpërfolur. Dy artistet sollën këngën “Bye Bye”, në të cilën erdhën me lëvizje provokuese, ndërsa kënga po pëlqehet shumë në publik. Madje, ajo ka lënë ...
Arbresh | 14-Aug-2019 15:15
Dafina Zeqiri dhe Tayna ka pak ditë që kanë publikuar duetin e shumëpërfolur. Dy artistet sollën këngën “Bye Bye”, në të cilën erdhën me lëvizje provokuese, ndërsa kënga po pëlqehet shumë në publik. Madje, ajo ka lënë ...

Rita dhe Tayna i referohen vetes si “kosovare”, arsyeja pse plasi debati në rrjete sociale
Viteve të fundit, gjegjësisht pas shpalljes së pavarësisë, në Kosovë filluan të dëgjohen debatet mes emërtimit shqiptar apo kosovar. Fillimisht, fjala ‘kosovar/e’ nuk është përdorur, të paktën jo mediatikisht sepse ...
Prive | 14-Aug-2019 12:42
Viteve të fundit, gjegjësisht pas shpalljes së pavarësisë, në Kosovë filluan të dëgjohen debatet mes emërtimit shqiptar apo kosovar. Fillimisht, fjala ‘kosovar/e’ nuk është përdorur, të paktën jo mediatikisht sepse ...

Tayna me 1 milion ndjekës, ky vit ka qenë ëndrra më e bukur
Këngëtarja Tayna thotë se ka realizuar ëndrrën e saj për një vit, duke bërë 11 këngë derisa 1 milion ndjekës i ka në Instagram. Në rrjetet sociale ajo ka publikuar një foto, me ç’rast i ka falënderuar fansat e saj për ...
EkonomiaOnline | 14-Aug-2019 12:42
Këngëtarja Tayna thotë se ka realizuar ëndrrën e saj për një vit, duke bërë 11 këngë derisa 1 milion ndjekës i ka në Instagram. Në rrjetet sociale ajo ka publikuar një foto, me ç’rast i ka falënderuar fansat e saj për ...

Tayna numëron sukseset që arriti për një vit: Ka qenë ëndrra më e bukur (FOTO)
Tayna është artiste, e cila ka pak kohë që u ngjit në skenën muzikore, por sukseset për të nuk kanë të ndalur. Së fundi, përmes një postimi në Instagram reperja ka numëruar sukseset që i arriti për një vit dhe ...
Republika | 14-Aug-2019 10:46
Tayna është artiste, e cila ka pak kohë që u ngjit në skenën muzikore, por sukseset për të nuk kanë të ndalur. Së fundi, përmes një postimi në Instagram reperja ka numëruar sukseset që i arriti për një vit dhe ...

Tayna X Dafina Zeqiri - Bye Bye
Tayna X Dafina Zeqiri - Bye Bye (Official Video), reperja Tayna ka publikuar kengen e saj me te re. kenga e re vjen ne bashkpunim me kengetaren e njohur Dafina Zeqiri. per realizimin e Muzikes te kesaj kenge eshte ...
10minuta.com | 14-Aug-2019 10:16
Tayna X Dafina Zeqiri - Bye Bye (Official Video), reperja Tayna ka publikuar kengen e saj me te re. kenga e re vjen ne bashkpunim me kengetaren e njohur Dafina Zeqiri. per realizimin e Muzikes te kesaj kenge eshte ...

Valza x Don Phenom x Mixey - Andale
Valza x Don Phenom x Mixey - Andale (Official Video), Valza dhe Don Phenom kane publikuar duetin e tyre me te ri. kenga e re titullohet "Andale" dhe vjen e kompletuar me Videoklip te cilin e ka xhiruar Imagine Films, ...
10minuta.com | 14-Aug-2019 10:09
Valza x Don Phenom x Mixey - Andale (Official Video), Valza dhe Don Phenom kane publikuar duetin e tyre me te ri. kenga e re titullohet "Andale" dhe vjen e kompletuar me Videoklip te cilin e ka xhiruar Imagine Films, ...

Anxhela Peristeri poston videon duke notuar në rërë
Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri, ka postaur një video në Instagram. Ajo shfaqet duke notuar, por jo në det, as në pishinë. Anxhela është shtrirë në breg të detiti, dhe noton në rënë. “Duke notuar në rërë”, shkruan ...
Dritare | 13-Aug-2019 21:44
Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri, ka postaur një video në Instagram. Ajo shfaqet duke notuar, por jo në det, as në pishinë. Anxhela është shtrirë në breg të detiti, dhe noton në rënë. “Duke notuar në rërë”, shkruan ...

Dua Lipa zbulon shumë me veshje transparente
Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të suksesshme që u pritën mjaft ...
GazetaBlic | 13-Aug-2019 21:19
Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të suksesshme që u pritën mjaft ...

Kënga e re e Taynas dhe Dafina Zeqirit nxit reagimin e Rita Orës
Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes llogarisë së saj në Instagram. “A mund të them pse ne vajzat ...
Arbresh | 13-Aug-2019 21:10
Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes llogarisë së saj në Instagram. “A mund të them pse ne vajzat ...

Po përgatitet hiti i radhës, Tayna së shpejti në bashkëpunim me Azet
Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme, shkruan Indeksonline. Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të ...
Albportali | 13-Aug-2019 20:56
Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme, shkruan Indeksonline. Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të ...

Po përgatitet hiti i radhës, Tayna së shpejti në bashkëpunim me Azet
Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të suksesshme që u pritën mjaft ...
Gazeta Observer | 13-Aug-2019 20:48
Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të suksesshme që u pritën mjaft ...

Françeska Jaçe sjellë një vallëzim sensual, mahnitë fansat e saj
Dafina Zeqiri ka reaguar pasi Rita Ora tha disa fjalë për të dhe Taynën. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të shkëputur nga klipi i ri i Dafina Zeqirit dhe Taynës, shkruan lajmi.net. Pranë saj ajo i ka ...
GazetaBlic | 13-Aug-2019 19:56
Dafina Zeqiri ka reaguar pasi Rita Ora tha disa fjalë për të dhe Taynën. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të shkëputur nga klipi i ri i Dafina Zeqirit dhe Taynës, shkruan lajmi.net. Pranë saj ajo i ka ...

Kënga e re e Taynas dhe Dafina Zeqirit nxit reagimin e Rita Orës
Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes llogarisë së saj në Instagram. “A mund të them pse ne vajzat ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 19:47
Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes llogarisë së saj në Instagram. “A mund të them pse ne vajzat ...

Paralajmëron Ledri: Jam këtu për të qëndruar
Para pak ditësh dy reperet më të njohura kan publikuar këngën e tyre, e cila po pëlqehet shumë nga publiku, shkruan GazetaBlic. Këngë kjo e titulluar ‘Bye Bye’, e cila për dy ditë ka arritur të mbledhë 2 milionë ...
GazetaBlic | 13-Aug-2019 19:37
Para pak ditësh dy reperet më të njohura kan publikuar këngën e tyre, e cila po pëlqehet shumë nga publiku, shkruan GazetaBlic. Këngë kjo e titulluar ‘Bye Bye’, e cila për dy ditë ka arritur të mbledhë 2 milionë ...

Po përgatitet hiti i radhës, Tayna së shpejti në bashkëpunim me Azet
Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme, shkruan Indeksonline. Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të ...
Indeks Online | 13-Aug-2019 19:37
Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme, shkruan Indeksonline. Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të ...

Rita Ora uron për këngën e tyre të re Dafinën dhe Taynën: Jam e lumtur për vendin prej nga vi
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Rita Ora, duket se është shumë krenare me bashkëatdhetarët e saj. Ajo së fundmi ka shpërndarë në InstaStory projektin më të ri muzikor që dyshja Dafina Zeqiri dhe Tayna sollën së ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 19:05
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Rita Ora, duket se është shumë krenare me bashkëatdhetarët e saj. Ajo së fundmi ka shpërndarë në InstaStory projektin më të ri muzikor që dyshja Dafina Zeqiri dhe Tayna sollën së ...

Rita Ora krenare me origjinën, përgëzon Taynën dhe Dafinën për këngën e re
Këngëtarja e famshme shqiptare Rita Ora e cila po korrë suksese gjithandej nëpër botë me projektet e saj muzikore vazhdimisht është shprehur krenare me vendin e origjinës, pra me Kosovën dhe shqiptarët në përgjithësi, ...
Indeks Online | 13-Aug-2019 19:21
Këngëtarja e famshme shqiptare Rita Ora e cila po korrë suksese gjithandej nëpër botë me projektet e saj muzikore vazhdimisht është shprehur krenare me vendin e origjinës, pra me Kosovën dhe shqiptarët në përgjithësi, ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved