ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 09:35

Samir Mane, njeriu më i pasur në Shqipëri zbulon ëndrrën e madhe

Samir Mane, njeriu më i pasur në Shqipëri zbulon ëndrrën e madhe
Nga nje shites televizoresh sot kompanite e tij operojne ne disa fusha dhe kane rreth 5.500 te punesuar. Rrugetimi ka qene i gjate dhe me shume pengesa, por gradual dhe gjithmone ne rritje “Çdo gje ka marre rrjedhen e ...
ikub.al | 14-Aug-2019 09:46
Nga nje shites televizoresh sot kompanite e tij operojne ne disa fusha dhe kane rreth 5.500 te punesuar. Rrugetimi ka qene i gjate dhe me shume pengesa, por gradual dhe gjithmone ne rritje “Çdo gje ka marre rrjedhen e ...

Samir Mane rrëfen si u kthye në njeriun më të pasur në Shqipëri
Pasditen e sotme i ftuar në “Pushime on Top” ishte sipërmarrësi shqiptar Samir Mane. Përballë Ori Nebiajt, Mane foli gjatë për jetën e tij, pasionet, dëshirat si dhe historinë frymëzuese se si arriti të kthehej në ...
Top Channel | 14-Aug-2019 09:10
Pasditen e sotme i ftuar në “Pushime on Top” ishte sipërmarrësi shqiptar Samir Mane. Përballë Ori Nebiajt, Mane foli gjatë për jetën e tij, pasionet, dëshirat si dhe historinë frymëzuese se si arriti të kthehej në ...

Burgu në të cilin ia “vlen” të vuash dënim
Pasditen e sotme në emisionin “Pushime on Top” me moderatoren Ori Nebijaj, ka qenë i ftuar biznesmeni shqiptar Saimir Mane, i cili ka ndarë pak nga historia e tij frymëzuese, por edhe pasionet dhe dëshirat e një ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 13:43
Pasditen e sotme në emisionin “Pushime on Top” me moderatoren Ori Nebijaj, ka qenë i ftuar biznesmeni shqiptar Saimir Mane, i cili ka ndarë pak nga historia e tij frymëzuese, por edhe pasionet dhe dëshirat e një ...

Rrëfimi i Saimir Manes, nga shitës i televizorësh, tani një biznesmen i fuqishëm
Pasditen e sotme në emisionin “Pushime on Top”, në televizionin Top Channel, ka qenë i ftuar biznesmeni shqiptar Saimir Mane, i cili ka ndarë pak nga historia e tij frymëzuese, por edhe pasionet dhe dëshirat e një ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 07:32
Pasditen e sotme në emisionin “Pushime on Top”, në televizionin Top Channel, ka qenë i ftuar biznesmeni shqiptar Saimir Mane, i cili ka ndarë pak nga historia e tij frymëzuese, por edhe pasionet dhe dëshirat e një ...

Dikur shiste televizorë, sot ka 5500 të punësuar
Pasditen e sotme në emisionin “Pushime on Top” me moderatoren Ori Nebijaj, ka qenë i ftuar biznesmeni shqiptar Saimir Mane, i cili ka ndarë pak nga historia e tij frymëzuese, por edhe pasionet dhe dëshirat e një ...
EkonomiaOnline | 13-Aug-2019 21:58
Pasditen e sotme në emisionin “Pushime on Top” me moderatoren Ori Nebijaj, ka qenë i ftuar biznesmeni shqiptar Saimir Mane, i cili ka ndarë pak nga historia e tij frymëzuese, por edhe pasionet dhe dëshirat e një ...

Si u kthye në shqiptarin më të pasur, Saimir Mane: Dikur shisja televizorë, sot kam 5500 të punësuar
Pasditen e sotme në emisionin “Pushime on Top” me moderatoren Ori Nebijaj, ka qenë i ftuar biznesmeni shqiptar Saimir Mane, i cili ka ndarë pak nga historia e tij frymëzuese, por edhe pasionet dhe dëshirat e një ...
Politiko | 13-Aug-2019 21:03
Pasditen e sotme në emisionin “Pushime on Top” me moderatoren Ori Nebijaj, ka qenë i ftuar biznesmeni shqiptar Saimir Mane, i cili ka ndarë pak nga historia e tij frymëzuese, por edhe pasionet dhe dëshirat e një ...

Samir Mane: Ëndrra ime të bëhem rajonal dhe ndërkombëtar
Samir Mane në një intervistë me Ori Nebiaj, shprehu në pasditen e sotme në “Pushime on Top” pak nga historia e tij frymëzuese, por edhe pasionet dhe dëshirat e një mutimilioneri. Ai tregoi se si nga një shitës ...
Lajmi i Fundit | 13-Aug-2019 21:03
Samir Mane në një intervistë me Ori Nebiaj, shprehu në pasditen e sotme në “Pushime on Top” pak nga historia e tij frymëzuese, por edhe pasionet dhe dëshirat e një mutimilioneri. Ai tregoi se si nga një shitës ...

Samir Mane: Ëndrra ime të bëhem rajonal dhe ndërkombëtar
mapo.al Samir Mane në një intervistë me Ori Nebiaj, shprehu në pasditen e sotme në “Pushime on Top” pak nga historia e tij frymëzuese, por edhe pasionet dhe dëshirat e një mutimilioneri. Ai tregoi se si nga një shitës ...
Mapo | 13-Aug-2019 20:48
mapo.al Samir Mane në një intervistë me Ori Nebiaj, shprehu në pasditen e sotme në “Pushime on Top” pak nga historia e tij frymëzuese, por edhe pasionet dhe dëshirat e një mutimilioneri. Ai tregoi se si nga një shitës ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved