ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 10:57

Burgu në të cilin ia “vlen” të vuash dënim

Burgu në të cilin ia “vlen” të vuash dënim
Të dënuarit do të kenë telefonat dhe kompjuterët e tyre në burgun më të ri e më të madh që pritet të hapet në Britani. “HMP Berwyn” që do të hapet në Wrexham, ka një kapacitet prej 2100 të dënuarish. Një qeli, nëse mund ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 16:29
Të dënuarit do të kenë telefonat dhe kompjuterët e tyre në burgun më të ri e më të madh që pritet të hapet në Britani. “HMP Berwyn” që do të hapet në Wrexham, ka një kapacitet prej 2100 të dënuarish. Një qeli, nëse mund ...

?Burgu ku ia “vlen” të vuash dënimin – FOTO
Të dënuarit do të kenë telefonat dhe kompjuterët e tyre në burgun më të ri e më të madh që pritet të hapet në Britani.
Kosova Press | 14-Aug-2019 14:23
Të dënuarit do të kenë telefonat dhe kompjuterët e tyre në burgun më të ri e më të madh që pritet të hapet në Britani.

Burgu në të cilin të gjithë po kërkojnë të futen
Të dënuarit do të kenë telefonat dhe kompjuterët e tyre në burgun më të ri e më të madh që pritet të hapet në Britani. “HMP Berëyn” që do të hapet në Ërexham, ka një kapacitet prej 2100 të dënuarish. Një qeli, nëse mund ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 14:07
Të dënuarit do të kenë telefonat dhe kompjuterët e tyre në burgun më të ri e më të madh që pritet të hapet në Britani. “HMP Berëyn” që do të hapet në Ërexham, ka një kapacitet prej 2100 të dënuarish. Një qeli, nëse mund ...

Burgu në të cilin ia “vlen” të vuash dënim
“HMP Berwyn” që do të hapet në Wrexham, ka një kapacitet prej 2100 të dënuarish, transmeton tch. Një qeli, nëse mund të quhet e tillë, do të ndahet mes dy personave dhe brenda tyre janë të përfshirë kompjuteri, ...
Lajminet | 14-Aug-2019 13:16
“HMP Berwyn” që do të hapet në Wrexham, ka një kapacitet prej 2100 të dënuarish, transmeton tch. Një qeli, nëse mund të quhet e tillë, do të ndahet mes dy personave dhe brenda tyre janë të përfshirë kompjuteri, ...

Burgu në të cilin ia 'vlenë' të vuash dënim
Të dënuarit do të kenë telefonat dhe kompjuterët e tyre në burgun më të ri e më të madh që pritet të hapet në Britani. “HMP Berwyn” që do të hapet në Wrexham, ka një kapacitet prej 2100 të dënuarish, transmeton tch. ...
Zeri | 14-Aug-2019 13:16
Të dënuarit do të kenë telefonat dhe kompjuterët e tyre në burgun më të ri e më të madh që pritet të hapet në Britani. “HMP Berwyn” që do të hapet në Wrexham, ka një kapacitet prej 2100 të dënuarish, transmeton tch. ...

Burgu ku ia “vlen” të vuash dënimin – FOTO
Të dënuarit do të kenë telefonat dhe kompjuterët e tyre në burgun më të ri e më të madh që pritet të hapet në Britani.
Top Channel | 14-Aug-2019 12:26
Të dënuarit do të kenë telefonat dhe kompjuterët e tyre në burgun më të ri e më të madh që pritet të hapet në Britani.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved