ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 08:44

“Bild” sulmon Pep Guardiolën: Ai theu rregullin e pashkruar të futbollit

“Bild” sulmon Pep Guardiolën: Ai theu rregullin e pashkruar të futbollit
Më 8 gusht, Manchester City konfirmoi se Leroy Sane ka dëmtuar ligamentin e gjurit dhe pritet të qëndrojë larg fushave për pjesën e mbetur të sezonit. 23-vjeçari kishte javë që përflitej për një kalim te Bayern Munich. ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 19:49
Më 8 gusht, Manchester City konfirmoi se Leroy Sane ka dëmtuar ligamentin e gjurit dhe pritet të qëndrojë larg fushave për pjesën e mbetur të sezonit. 23-vjeçari kishte javë që përflitej për një kalim te Bayern Munich. ...

Perëndojnë kampionet! Bayern drejt fundit të hegjemonisë
Kur duhen edhe pak ditë nga starti i kampionatit gjerman të futbollit, shumëkush mendon se Bundesliga do të ketë një kampion të ri dhe jo rikonfirmimin e Bajernit të Mynihut.
Top Channel | 13-Aug-2019 13:39
Kur duhen edhe pak ditë nga starti i kampionatit gjerman të futbollit, shumëkush mendon se Bundesliga do të ketë një kampion të ri dhe jo rikonfirmimin e Bajernit të Mynihut.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved