ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 10:57

FOTOT: Aktorja e njohur vjen seksi nga plazhi

FOTOT: Aktorja e njohur vjen seksi nga plazhi
Aktorja e njohur, Scarlett Johansson ka treguar format e saj në plazhet e Hamptons, me një bikini blu. Ajo është fotografuar me të fejuarin e saj Colin Jost. Scarlett është dukur në një formë të mirë, duke treguar se ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 12:46
Aktorja e njohur, Scarlett Johansson ka treguar format e saj në plazhet e Hamptons, me një bikini blu. Ajo është fotografuar me të fejuarin e saj Colin Jost. Scarlett është dukur në një formë të mirë, duke treguar se ...

Rozana ua kalon edhe 20 vjeçareve, e nxehtë me bikini
rtistja e njohur Rozana Radi është mjaft aktive në rrjetet sociale ku sjell foto, video dhe mesazhe nga më të ndryshmet. Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në instagram foto me rroba banje dhe mund të themi se ...
Telegraf | 14-Aug-2019 13:25
rtistja e njohur Rozana Radi është mjaft aktive në rrjetet sociale ku sjell foto, video dhe mesazhe nga më të ndryshmet. Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në instagram foto me rroba banje dhe mund të themi se ...

FOTOT: Demi Rose vjen e “nxehtë” nga Indonezia
Demi Rose po relaksohet në maksimum me pushimet në Indonezi. Modelja e famshme ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja nga pushimet, si zakonisht e veshur me bikini. Gjithashtu ajo ka realizuar disa sete fotografike mjaft ...
GazetaTema | 14-Aug-2019 11:00
Demi Rose po relaksohet në maksimum me pushimet në Indonezi. Modelja e famshme ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja nga pushimet, si zakonisht e veshur me bikini. Gjithashtu ajo ka realizuar disa sete fotografike mjaft ...

Bikinit e vogla mezi ia mbulojnë pjesët intime modeles ruse
Anastasia Kvitko i ka ‘shpërblyer’ 10 milionë ndjekësit e saj me një fotografi të re në Instagram, shkruan . Modelja ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me një palë bikini njëpjesëshe. E ...
Lajminet | 14-Aug-2019 16:07
Anastasia Kvitko i ka ‘shpërblyer’ 10 milionë ndjekësit e saj me një fotografi të re në Instagram, shkruan . Modelja ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me një palë bikini njëpjesëshe. E ...

Modelja shqiptare ‘provokon’ me këmbët e hapura
Modeles së njohur nuk i shkoi mirë seti i fundit fotografik. Demi Rose njihet për imazhet provokuese, në të cilat vazhdimisht ekspozon linjat trupore, shkruan lajmi.net. Modelja, së fundi ka realizuar një fotosesion e ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 15:51
Modeles së njohur nuk i shkoi mirë seti i fundit fotografik. Demi Rose njihet për imazhet provokuese, në të cilat vazhdimisht ekspozon linjat trupore, shkruan lajmi.net. Modelja, së fundi ka realizuar një fotosesion e ...

Mbajeni frymën, kjo seksbombë do t’ju çmend me të pasmet e saj (Foto)
Ajo është një ndër femrat me të pasmet më seksi dhe më të mëdha në botë momentalisht. numëron mbi 230 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, të cilët i qeras vazhdimisht me fotografi joshëse. Se pse modelja seksi ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 15:22
Ajo është një ndër femrat me të pasmet më seksi dhe më të mëdha në botë momentalisht. numëron mbi 230 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, të cilët i qeras vazhdimisht me fotografi joshëse. Se pse modelja seksi ...

Po realizonte fotosesion në bikini, modelja gati e pësoi nga qeni
Demi Rose njihet për imazhet provokuese, në të cilat vazhdimisht ekspozon linjat trupore, shkruan . Modelja, së fundi ka realizuar një fotosesion e veshur në bikini të zeza dhe një kapele në kokë, si çdo herë dukej ...
Lajminet | 14-Aug-2019 14:39
Demi Rose njihet për imazhet provokuese, në të cilat vazhdimisht ekspozon linjat trupore, shkruan . Modelja, së fundi ka realizuar një fotosesion e veshur në bikini të zeza dhe një kapele në kokë, si çdo herë dukej ...

Vështirë ta njihni Xhensilën pas këtij ndryshimi
Xhensila Myrtezaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq më ndryshe prej herave të tjera, shkruan . Këngëtarja kësaj radhe ndryshoi drastikisht pamjen, nga brune ajo u shndërrua në ...
Lajminet | 14-Aug-2019 14:39
Xhensila Myrtezaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq më ndryshe prej herave të tjera, shkruan . Këngëtarja kësaj radhe ndryshoi drastikisht pamjen, nga brune ajo u shndërrua në ...

Nëna e Duas i sfidon vajzat e reja me trupin e saj joshës
Prindërit e Dua Lipës këto ditë po shijojnë në maksimum pushimet në bregdet, por pa Duan. Në këto pushime, ata nuk i kanë harruar fotografitë për fansat, e së fundi ishte nëna e Duas ajo e cila solli një të tillë. E ...
Arbresh | 14-Aug-2019 14:16
Prindërit e Dua Lipës këto ditë po shijojnë në maksimum pushimet në bregdet, por pa Duan. Në këto pushime, ata nuk i kanë harruar fotografitë për fansat, e së fundi ishte nëna e Duas ajo e cila solli një të tillë. E ...

Luana nis punën për sezonin e ri televiziv
Për pushime në Greqi. Këngëtarja e njohur Rozana Radi ka përzgjedhur ishullin Santorini që të kalojë pushimet verore. Ajo po shijon bukuritë greke, teksa është përkujdesur t’i ndaj edhe me miqtë në rrjetet sociale. ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 13:43
Për pushime në Greqi. Këngëtarja e njohur Rozana Radi ka përzgjedhur ishullin Santorini që të kalojë pushimet verore. Ajo po shijon bukuritë greke, teksa është përkujdesur t’i ndaj edhe me miqtë në rrjetet sociale. ...

Rozana provokon keq nga Santorini, ja me çka e mbulon gjoksin
Rozana Radi po shijon në maksimum pushimet në Greqi, ndërsa nuk i ka kursyer aspak fotografitë provokuese, shkruan . Së fundi, këngëtarja ka publikuar një imazh, në të cilin u shfaq gjysmë e zhveshur në plazh, teksa ...
Lajminet | 14-Aug-2019 13:16
Rozana Radi po shijon në maksimum pushimet në Greqi, ndërsa nuk i ka kursyer aspak fotografitë provokuese, shkruan . Së fundi, këngëtarja ka publikuar një imazh, në të cilin u shfaq gjysmë e zhveshur në plazh, teksa ...

Adriana Lima mahnitëse në bikini
Adriana Lima së fundi ka nisur pushimet, nga ku edhe dolën fotografitë e para të saj. Kësaj radhe, modelja si destinacion për pushime ka zgjedhur Maldivet, ku po shoqërohet nga shoqet e saj. 38-vjeçarja, u shfaq në ...
Arbresh | 14-Aug-2019 12:53
Adriana Lima së fundi ka nisur pushimet, nga ku edhe dolën fotografitë e para të saj. Kësaj radhe, modelja si destinacion për pushime ka zgjedhur Maldivet, ku po shoqërohet nga shoqet e saj. 38-vjeçarja, u shfaq në ...

Publikoi tetë këngë nga fillimi i vitit, Capital T nuk e ka ndërmend të ndalet
Capital T ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave ka treguar se sa këngë publikoi që nga fillimi i vitit, shkruan . Reperi ka numëruar plot tetë këngë të reja, por thotë se këto janë vetëm ...
Lajminet | 14-Aug-2019 12:06
Capital T ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave ka treguar se sa këngë publikoi që nga fillimi i vitit, shkruan . Reperi ka numëruar plot tetë këngë të reja, por thotë se këto janë vetëm ...

Adriana Lima duket mahnitëse në rroba banje
Adriana Lima së fundi ka nisur pushimet, nga ku edhe dolën fotografitë e para të saj, shkruan . Kësaj radhe, modelja si destinacion për pushime ka zgjedhur Maldivet, ku po shoqërohet nga shoqet e saj. 38-vjeçarja, u ...
Lajminet | 14-Aug-2019 12:06
Adriana Lima së fundi ka nisur pushimet, nga ku edhe dolën fotografitë e para të saj, shkruan . Kësaj radhe, modelja si destinacion për pushime ka zgjedhur Maldivet, ku po shoqërohet nga shoqet e saj. 38-vjeçarja, u ...

Natyrale dhe në bikini, Adriana Lima nuk lë vend për imagjinatë
Është koha e pushimeve dhe figurat më të njohura në botë po qëndrojnë në vende luksoze dhe bregdetet më të bukura të botës. Këtë sezon të nxehtë vere po e shijon edhe super modelja e njohur, Adriana Lima, transmeton ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 11:52
Është koha e pushimeve dhe figurat më të njohura në botë po qëndrojnë në vende luksoze dhe bregdetet më të bukura të botës. Këtë sezon të nxehtë vere po e shijon edhe super modelja e njohur, Adriana Lima, transmeton ...

Haradinaj me Anitën dhe anëtarë të AAK-së ia ndreqin dasmën familjes Muharremaj
Nora Istrefi ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq e veshur me një fustan të shkurtër Këngëtarja tregoi format trupore në fustan të shkurtër me ngjyrë rozë, ku si çdo herë dukej për ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 11:51
Nora Istrefi ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq e veshur me një fustan të shkurtër Këngëtarja tregoi format trupore në fustan të shkurtër me ngjyrë rozë, ku si çdo herë dukej për ...

Nora e nis ditën me një foto joshëse
Nora Istrefi ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq e veshur me një fustan të shkurtër Këngëtarja tregoi format trupore në fustan të shkurtër me ngjyrë rozë, ku si çdo herë dukej për ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 11:21
Nora Istrefi ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq e veshur me një fustan të shkurtër Këngëtarja tregoi format trupore në fustan të shkurtër me ngjyrë rozë, ku si çdo herë dukej për ...

Rozana ua kalon edhe 20 vjeçareve
Artistja e njohur Rozana Radi është mjaft aktive në rrjetet sociale ku sjell foto, video dhe mesazhe nga më të ndryshmet. Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në instagram foto me rroba banje dhe mund të themi se ...
Lajmi i Fundit | 14-Aug-2019 11:02
Artistja e njohur Rozana Radi është mjaft aktive në rrjetet sociale ku sjell foto, video dhe mesazhe nga më të ndryshmet. Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në instagram foto me rroba banje dhe mund të themi se ...

U akuzua për ‘photoshop’ këngëtarja shqiptare befason me format në bikini
Këngëtarja nga Shqipëria, Anxhela Peristeri ka befasuar edhe një herë me linjat. Ajo teksa po shijon pushimet verore, ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në Instagram e veshur vetëm në rroba banjë, shkruan ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 09:45
Këngëtarja nga Shqipëria, Anxhela Peristeri ka befasuar edhe një herë me linjat. Ajo teksa po shijon pushimet verore, ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në Instagram e veshur vetëm në rroba banjë, shkruan ...

Kim Kardashian ‘shpërblen’ 146 milionë ndjekësit me tri imazhe joshëse
Kim Kardashian është një nga të famshmet më të ndjekura në rrjetin social Instagram, shkruan . Bukuroshja është shumë aktive në këtë rrjet, ku vazhdimisht publikon imazhe të reja nga ato me veshje elegante deri në ato ...
Lajminet | 14-Aug-2019 09:02
Kim Kardashian është një nga të famshmet më të ndjekura në rrjetin social Instagram, shkruan . Bukuroshja është shumë aktive në këtë rrjet, ku vazhdimisht publikon imazhe të reja nga ato me veshje elegante deri në ato ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved