ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/12/2019 16:27

Bexheti hesht pasi Zaevi hodhi poshtë akuzat për intervenime në Këshillin Gjyqësor

Bexheti hesht pasi Zaevi hodhi poshtë akuzat për intervenime në Këshillin Gjyqësor
Një ditë pasi kryeministri Zaev hodhi poshtë zërat se kinse ka kërkuar të ndikojë në organet e drejtësisë, kreu i Komunës së Sarajit Blerim Bexheti është i pakapshëm për të komentuar mohimet e kryeministrit. Për kreun e ...
Alsat-M | 14-Aug-2019 15:22
Një ditë pasi kryeministri Zaev hodhi poshtë zërat se kinse ka kërkuar të ndikojë në organet e drejtësisë, kreu i Komunës së Sarajit Blerim Bexheti është i pakapshëm për të komentuar mohimet e kryeministrit. Për kreun e ...

Trajneri personal i Majlinda Kelmendit i futet politikës, hyn në AAK
Trajneri i mirënjohur i xhudos, Driton Kuka ka njoftuar publikun se i është bashkuar partisë së Ramush Haradinajt, AAK-së. Ai këtë e ka konfirmuar përmes një postimi në Facebook, ku shkruan se kontributin e tij tash e ...
Albportali | 14-Aug-2019 14:16
Trajneri i mirënjohur i xhudos, Driton Kuka ka njoftuar publikun se i është bashkuar partisë së Ramush Haradinajt, AAK-së. Ai këtë e ka konfirmuar përmes një postimi në Facebook, ku shkruan se kontributin e tij tash e ...

Trajneri që solli në Kosovë shumë medalje të Arta aderon në AAK
Driton Kuka, trajneri i xhudos i cili i solli shumë medalje të arta Kosovës tashmë ia ka mësyer edhe politikës. Kuka përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook ka thënë se tashmë kontributin e tij do t’a jap edhe ...
IliriaNews | 14-Aug-2019 13:58
Driton Kuka, trajneri i xhudos i cili i solli shumë medalje të arta Kosovës tashmë ia ka mësyer edhe politikës. Kuka përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook ka thënë se tashmë kontributin e tij do t’a jap edhe ...

Driton Kuka i bashkohet AAK’së
Trajneri i mirënjohur i xhudos, Driton Kuka ka njoftuar publikun se i është bashkuar partisë së Ramush Haradinajt, AAK-së. Ai këtë e ka konfirmuar përmes një postimi në Facebook, ku shkruan se kontributin e tij tash e ...
Gazeta Monitor | 14-Aug-2019 13:50
Trajneri i mirënjohur i xhudos, Driton Kuka ka njoftuar publikun se i është bashkuar partisë së Ramush Haradinajt, AAK-së. Ai këtë e ka konfirmuar përmes një postimi në Facebook, ku shkruan se kontributin e tij tash e ...

Haradinaj për Driton Kukën: I lumtur që iu bashkua AAK-së
Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka konfirmuar se trajneri i njohur, Driton Kuka i është bashkuar partisë së tij. Kryeministri në largim, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se ndjehet i lumtur që edhe një ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 13:34
Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka konfirmuar se trajneri i njohur, Driton Kuka i është bashkuar partisë së tij. Kryeministri në largim, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se ndjehet i lumtur që edhe një ...

Trajneri Driton Kuka i bashkohet AAK-së
Driton Kuka, trajner i xhudistes shumë të suksesshme të Kosovës ka vendosur t’i hyjë politikës. Ai i është bashkuar partisë së Ramush Haradinaj, AAK-së, shkruan lajmi.net. Këtë e ka bërë të ditur vetë Haradinaj përmes ...
PortaliOnline | 14-Aug-2019 13:28
Driton Kuka, trajner i xhudistes shumë të suksesshme të Kosovës ka vendosur t’i hyjë politikës. Ai i është bashkuar partisë së Ramush Haradinaj, AAK-së, shkruan lajmi.net. Këtë e ka bërë të ditur vetë Haradinaj përmes ...

Gazetari italian e vlerëson lartë miqësoren ndërmjet Feronikelit dhe AC Milanit
Trajneri i suksesshëm kosovar Driton Kuka i është bashkuar Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Këtë e ka bërë të ditur vetë kryetari i AAK-së njëherësh dhe kryeministër në largim Ramush Haradinaj . “I pakompremetuar në ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 13:25
Trajneri i suksesshëm kosovar Driton Kuka i është bashkuar Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Këtë e ka bërë të ditur vetë kryetari i AAK-së njëherësh dhe kryeministër në largim Ramush Haradinaj . “I pakompremetuar në ...

Driton Kuka i hyn politikës, i bashkohet AAK-së
Trajneri i famshëm i xhudos, Driton Kuka, është anëtarësuar në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës. Lajmi për anëtarësimin e Kukës në AAK është bërë i ditur nga kryeministri në dorëheqje dhe kryetar i kësaj partie, Ramush ...
Gazeta Observer | 14-Aug-2019 13:08
Trajneri i famshëm i xhudos, Driton Kuka, është anëtarësuar në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës. Lajmi për anëtarësimin e Kukës në AAK është bërë i ditur nga kryeministri në dorëheqje dhe kryetar i kësaj partie, Ramush ...

ASH: Nuk e bëjnë drejtësinë ata që duhet të përgjigjen para saj
???????? ?? ????????? 14 gusht 2019 I nderuari Kryeministër nuk e dimë cila është e vërteta e deklaratës së Blerim Bexhetit, në pohimet e tija se Ju i keni kërkuar ndihmë, pikërisht atij që të ushtrojë ndikimin e tij ...
Medial | 14-Aug-2019 13:08
???????? ?? ????????? 14 gusht 2019 I nderuari Kryeministër nuk e dimë cila është e vërteta e deklaratës së Blerim Bexhetit, në pohimet e tija se Ju i keni kërkuar ndihmë, pikërisht atij që të ushtrojë ndikimin e tij ...

Trajneri i Majlinda Kelmendit i hyn politikës, bashkohet me AAK-në
Ai i është bashkuar partisë së Ramush Haradinaj, AAK-së, shkruan . Këtë e ka bërë të ditur vetë Haradinaj përmes një postimi në Facebook. Haradinaj është shprehur i nderuar me vendimin e Kukës. Ky është postimi i plotë ...
Lajminet | 14-Aug-2019 13:08
Ai i është bashkuar partisë së Ramush Haradinaj, AAK-së, shkruan . Këtë e ka bërë të ditur vetë Haradinaj përmes një postimi në Facebook. Haradinaj është shprehur i nderuar me vendimin e Kukës. Ky është postimi i plotë ...

Driton Kuka i bashkohet AAK-së
Trajneri i suksesshëm kosovar Driton Kuka, nga sot është pjesë e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Kryeministri në dorëheqje njëherit edhe kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, njoftoi për aderimin e ri në parti përmes një ...
Medial | 14-Aug-2019 13:08
Trajneri i suksesshëm kosovar Driton Kuka, nga sot është pjesë e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Kryeministri në dorëheqje njëherit edhe kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, njoftoi për aderimin e ri në parti përmes një ...

Driton Kuka i bashkohet AAK-së
Trajneri i suksesshëm kosovar Driton Kuka, nga sot është pjesë e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Kryeministri në dorëheqje njëherit edhe kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, njoftoi për aderimin e ri në parti përmes një ...
Klan Kosova | 14-Aug-2019 13:00
Trajneri i suksesshëm kosovar Driton Kuka, nga sot është pjesë e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Kryeministri në dorëheqje njëherit edhe kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, njoftoi për aderimin e ri në parti përmes një ...

Driton Kuka i bashkohet AAK-së
Trajneri i xhudos Driton Kuka, ka njoftuar se i është bashkuar Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Kuka në Facebook ka shkruar se përveç kontributit sport, sipas tij do ta jep edhe në politikë. “Parimet e mia në punë ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 12:53
Trajneri i xhudos Driton Kuka, ka njoftuar se i është bashkuar Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Kuka në Facebook ka shkruar se përveç kontributit sport, sipas tij do ta jep edhe në politikë. “Parimet e mia në punë ...

Gjyqësori, reagon ASH
“I nderuari Kryeministër nuk e dimë cila është e vërteta e deklaratës së Blerim Bexhetit, ne pohimet e tija se Ju i keni kërkuar ndihmë, pikërisht atij që të ushtroj ndikimin e tij për ta shkarkuar Jovo Vangelovskin. ...
Flaka | 14-Aug-2019 12:54
“I nderuari Kryeministër nuk e dimë cila është e vërteta e deklaratës së Blerim Bexhetit, ne pohimet e tija se Ju i keni kërkuar ndihmë, pikërisht atij që të ushtroj ndikimin e tij për ta shkarkuar Jovo Vangelovskin. ...

Trajneri personal i Majlinda Kelmendit i futet politikës, hyn në AAK
Trajneri i mirënjohur i xhudos, Driton Kuka ka njoftuar publikun se i është bashkuar partisë së Ramush Haradinajt, AAK-së. Ai këtë e ka konfirmuar përmes një postimi në Facebook, ku shkruan se kontributin e tij tash e ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 12:54
Trajneri i mirënjohur i xhudos, Driton Kuka ka njoftuar publikun se i është bashkuar partisë së Ramush Haradinajt, AAK-së. Ai këtë e ka konfirmuar përmes një postimi në Facebook, ku shkruan se kontributin e tij tash e ...

Trajneri personal i Majlinda Kelmendit i futet politikës, hyn në AAK
Trajneri i mirënjohur i xhudos, Driton Kuka ka njoftuar publikun se i është bashkuar partisë së Ramush Haradinajt, AAK-së. Ai këtë e ka konfirmuar përmes një postimi në Facebook, ku shkruan se kontributin e tij tash e ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 12:53
Trajneri i mirënjohur i xhudos, Driton Kuka ka njoftuar publikun se i është bashkuar partisë së Ramush Haradinajt, AAK-së. Ai këtë e ka konfirmuar përmes një postimi në Facebook, ku shkruan se kontributin e tij tash e ...

Driton Kuka i bashkohet partisë së Ramush Haradinajt
Trajneri i Majlinda Kelmendit, Driton Kuka, i është bashkuar AAK-së. Këtë informacion e ka bërë të ditur vetë Kuka përmës një postimi në Facebook. “Parimet e mia në punë drejt sukseseve ishin dhe janë qëndrueshmëria ...
Arbresh | 14-Aug-2019 12:53
Trajneri i Majlinda Kelmendit, Driton Kuka, i është bashkuar AAK-së. Këtë informacion e ka bërë të ditur vetë Kuka përmës një postimi në Facebook. “Parimet e mia në punë drejt sukseseve ishin dhe janë qëndrueshmëria ...

Driton Kuka hyn në partinë e Ramush Haradinajt
Trajneri i Majlinda Kelmendit, Driton Kuka, i është bashkuar Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, të kryeministrit Ramush Haradinaj. Kuka ka njoftuar në Facebooj për këtë vendim të tij, shkruan Gazeta inFokus. “Parimet e ...
InFokusi | 14-Aug-2019 12:53
Trajneri i Majlinda Kelmendit, Driton Kuka, i është bashkuar Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, të kryeministrit Ramush Haradinaj. Kuka ka njoftuar në Facebooj për këtë vendim të tij, shkruan Gazeta inFokus. “Parimet e ...

Driton Kuka i bashkohet AAK-së
Trajneri i suksesshëm kosovar, Driton Kuka, nga sot është pjesë e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Kryeministri në dorëheqje njëherit edhe kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, njoftoi për aderimin e ri në parti përmes një ...
EkonomiaOnline | 14-Aug-2019 12:53
Trajneri i suksesshëm kosovar, Driton Kuka, nga sot është pjesë e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës. Kryeministri në dorëheqje njëherit edhe kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, njoftoi për aderimin e ri në parti përmes një ...

Driton Kuka i futet politikës, i bashkohet kësaj partie politike
Trajneri i Majlinda Kelmendit, Driton Kuka, i është bashkuar AAK-së, raporton Sinjali. Këtë informacion e ka bërë të ditur vetë Kuka përmës një postimi në Facebook. “Parimet e mia në punë drejt sukseseve ishin dhe janë ...
Zeri | 14-Aug-2019 12:45
Trajneri i Majlinda Kelmendit, Driton Kuka, i është bashkuar AAK-së, raporton Sinjali. Këtë informacion e ka bërë të ditur vetë Kuka përmës një postimi në Facebook. “Parimet e mia në punë drejt sukseseve ishin dhe janë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved