ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 01:07

Analisti Mourinho: Lampard gaboi, duhej më shumë eksperiencë

Analisti Mourinho: Lampard gaboi, duhej më shumë eksperiencë
Chelsea e nisi kampionatin me një humbje katastrofike 4-0 ndaj Manchester United në “Old Trafford. Jose Mourinho, tani në rolin e opinionistit në “Sky Sport” ka evidentuar Frank Lampard si faktor të këtij dështimi për ...
Telegraf | 12-Aug-2019 16:48
Chelsea e nisi kampionatin me një humbje katastrofike 4-0 ndaj Manchester United në “Old Trafford. Jose Mourinho, tani në rolin e opinionistit në “Sky Sport” ka evidentuar Frank Lampard si faktor të këtij dështimi për ...

Edhe kampioni i NBA-së nuk do të udhëtojë me SHBA-në në botërorin e Kinës
Pasi më shumë se 30 lojtarë të NBA-së refuzuan të luanin për kombëtaren e tyre të basketbollit sepse kishin punë më të zgjuar sesa të luanin në Kupën e Botës në Kinë (31 gusht – 15 shtator), Gregg Popovich mbeti pa një ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 11:21
Pasi më shumë se 30 lojtarë të NBA-së refuzuan të luanin për kombëtaren e tyre të basketbollit sepse kishin punë më të zgjuar sesa të luanin në Kupën e Botës në Kinë (31 gusht – 15 shtator), Gregg Popovich mbeti pa një ...

Çmendet media serbe, e quan skandal festimin e golit me “shqiponjë” nga sulmuesi i Manchester
Mediat serbe tërbohen dhe e quajnë skandal në Premier League mënyrën e festimit të golit nga Marcus Rashford. E kemi fjalën për golin e sulmuesit anglez ndaj Chelsea, në fitoren 4-0 të të tijve, të dielën. Kjo ishte ...
GazetaTema | 12-Aug-2019 09:26
Mediat serbe tërbohen dhe e quajnë skandal në Premier League mënyrën e festimit të golit nga Marcus Rashford. E kemi fjalën për golin e sulmuesit anglez ndaj Chelsea, në fitoren 4-0 të të tijve, të dielën. Kjo ishte ...

Baseli i Xhakës, Ademit e Zhegrovës në shtëpi, eliminohen nga Championsi
Aventura e Baselit në Champons League është mbyllur sonte me humbje e dta në dy ndeshje ndaj vendit të dytë ën Austri Lask Linz. Ekipi i Taulant Xhakës, Kemal Ademit dhe Edon Zhëgrobvës është mposhtur keq me rezultat ...
Zeri | 13-Aug-2019 23:15
Aventura e Baselit në Champons League është mbyllur sonte me humbje e dta në dy ndeshje ndaj vendit të dytë ën Austri Lask Linz. Ekipi i Taulant Xhakës, Kemal Ademit dhe Edon Zhëgrobvës është mposhtur keq me rezultat ...

Edon Zhegrova, prapë nuk ftohet për ndeshjen e Baselit në Champions
Edon Zhegrova po vazhdon që të mos këtë minuta në Basel, pavarësisht se ai kishte ndërruar skuadër për të luajtur më shumë, duke u larguar nga Genk për në Basel Kështu, talenti kosovar nuk është ftuar fare sot në ...
Gazeta Observer | 13-Aug-2019 22:01
Edon Zhegrova po vazhdon që të mos këtë minuta në Basel, pavarësisht se ai kishte ndërruar skuadër për të luajtur më shumë, duke u larguar nga Genk për në Basel Kështu, talenti kosovar nuk është ftuar fare sot në ...

Edon Zhegrova, prapë nuk ftohet për ndeshjen e Baselit në Champions Edon Zhegrova po vazhdon që të mos këtë minuta në Basel, pavarësisht se ai kishte ndërruar skuadër për të luajtur më shumë, duke u larguar nga Genk për në Basel Kështu,...
Edon Zhegrova po vazhdon që të mos këtë minuta në Basel, pavarësisht se ai kishte ndërruar skuadër për të luajtur më shumë, duke u larguar nga Genk për në Basel Kështu, talenti kosovar nuk është ftuar fare sot në ...
Kosova Sot | 13-Aug-2019 21:34
Edon Zhegrova po vazhdon që të mos këtë minuta në Basel, pavarësisht se ai kishte ndërruar skuadër për të luajtur më shumë, duke u larguar nga Genk për në Basel Kështu, talenti kosovar nuk është ftuar fare sot në ...

Manchester United fiton 4-0 kundër Chelsea
Skuadra e Manchester United fitoi derbin ndaj Chelsea me rezultatin 4-0. Nis me humbje debutimi i Lampard si trajner në Premier Leauge Manchester United fitoi bindshëm në derbin ndaj Chelseat. Të besuarit e trajnerit ...
ABCNews | 12-Aug-2019 14:15
Skuadra e Manchester United fitoi derbin ndaj Chelsea me rezultatin 4-0. Nis me humbje debutimi i Lampard si trajner në Premier Leauge Manchester United fitoi bindshëm në derbin ndaj Chelseat. Të besuarit e trajnerit ...

Edon Zhegrova, prapë nuk ftohet për ndeshjen e Baselit në Champions
Edon Zhegrova po vazhdon që të mos këtë minuta në Basel, pavarësisht se ai kishte ndërruar skuadër për të luajtur më shumë, duke u larguar nga Genk për në Basel Kështu, talenti kosovar nuk është ftuar fare sot në ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 21:30
Edon Zhegrova po vazhdon që të mos këtë minuta në Basel, pavarësisht se ai kishte ndërruar skuadër për të luajtur më shumë, duke u larguar nga Genk për në Basel Kështu, talenti kosovar nuk është ftuar fare sot në ...

Goli i veçantë i Daniel James, iu kushtua babait të tij të ndjerë
Anësori i Manchester Unitedit, Daniel James, ia ka kushtuar golin e ndaj Chelseat, babait të tij të ndjerë, i cili vdiq në muajin maj. Pas dy golave nga Marcus Rashford dhe nja nga Anthony Martial, 21-vjeçari që u ...
Telegrafi | 12-Aug-2019 10:05
Anësori i Manchester Unitedit, Daniel James, ia ka kushtuar golin e ndaj Chelseat, babait të tij të ndjerë, i cili vdiq në muajin maj. Pas dy golave nga Marcus Rashford dhe nja nga Anthony Martial, 21-vjeçari që u ...

Super goli i Arijan Ademit ndaj Ferencvaroshit (VIDEO)
Dinamo Zagrebi pjesën e parë të ndeshjes së kthimit në kuadër të raundit të tretë eliminatorë të Ligës së Kampionëve kundër Ferencvaroshit e ka mbyllur me epërsi minimale 1:0, kjo falë golit të shënuar nga futbollisti ...
InfoSport.mk | 13-Aug-2019 20:56
Dinamo Zagrebi pjesën e parë të ndeshjes së kthimit në kuadër të raundit të tretë eliminatorë të Ligës së Kampionëve kundër Ferencvaroshit e ka mbyllur me epërsi minimale 1:0, kjo falë golit të shënuar nga futbollisti ...

Pas largimit të Ajetit, Bazeli i’a beson sulmin një shqiptari tjetër
Edon Zhegrova nuk po ia del assesi të depërtojë te Bazeli, por është sërish një futbollist shqiptar që po udhëheq sulmin e skuadrës së madhe zvicerane. Fjala është për Kemal Ademin, që ngadalë po shndërrohet në lider të ...
InfoSport.mk | 13-Aug-2019 15:18
Edon Zhegrova nuk po ia del assesi të depërtojë te Bazeli, por është sërish një futbollist shqiptar që po udhëheq sulmin e skuadrës së madhe zvicerane. Fjala është për Kemal Ademin, që ngadalë po shndërrohet në lider të ...

Lampard: Nuk ka arsyetime ndaj Liverpoolit
Trajneri i Chelseat, Frank Lampard i ka bërë me dije lojtarëve të tij se nuk mund të kenë arsyetime për finalen e nesërme ndaj Liverpoolit. [...]
VeqSport | 13-Aug-2019 14:23
Trajneri i Chelseat, Frank Lampard i ka bërë me dije lojtarëve të tij se nuk mund të kenë arsyetime për finalen e nesërme ndaj Liverpoolit. [...]

Mediat serbe kundër shqiponjës së Rashford: Festim skandaloz!
Festimi i Marcus Rashford në rastin e golit të parë në fitoren 4-0 të Manchester United ndaj Chelsea-t ka çmendur mediat serbe të cilat e kanë quajtur si provofim festimin e sulmuesit anglez me simbolin e shqiponjës me ...
InFokusi | 13-Aug-2019 10:52
Festimi i Marcus Rashford në rastin e golit të parë në fitoren 4-0 të Manchester United ndaj Chelsea-t ka çmendur mediat serbe të cilat e kanë quajtur si provofim festimin e sulmuesit anglez me simbolin e shqiponjës me ...

Pas largimit të Ajetit, Baseli ia beson sulmin një shqiptari tjetër
Edon Zhegrova nuk po ia del assesi të depërtojë te Baseli, por prapë një futbollist shqiptar po udhëheq sulmin e skuadrës së madhe zvicerane. Bëhet fjalë për Kemal Ademin, që ngadalë po shndërrohet në lider të sulmit të ...
AlbInfo | 13-Aug-2019 10:32
Edon Zhegrova nuk po ia del assesi të depërtojë te Baseli, por prapë një futbollist shqiptar po udhëheq sulmin e skuadrës së madhe zvicerane. Bëhet fjalë për Kemal Ademin, që ngadalë po shndërrohet në lider të sulmit të ...

Pasi u demoluan nga Manchester United, ‘Blutë’ të buzëqeshur aterojnë në Stamboll
Chelsea nuk e nisi mirë sezonin 2019/20 në Premier Ligë. Londinezët u mposhtën 4-0 nga Manchester United në Old Trafford. Megjithatë ata duhet ta harrojnë shpejtë këtë disfatë, sepse në mesjavë do të luajnë kundër ...
Indeks Online | 12-Aug-2019 19:21
Chelsea nuk e nisi mirë sezonin 2019/20 në Premier Ligë. Londinezët u mposhtën 4-0 nga Manchester United në Old Trafford. Megjithatë ata duhet ta harrojnë shpejtë këtë disfatë, sepse në mesjavë do të luajnë kundër ...

Video/ “Djajtë e kuq” mposhtin rivalët. Prishet debutimi i Lampard…
Manchester United e ka nisur frikshëm sezonin 2019-2020 në Premier League. “Djajtë e kuq” kanë shpërndarë katër “shuplaka” në javën e parë të kampionatit ndaj një prej rivalëve më të mëdhenj për titull, Chelsea, me ...
Standard | 12-Aug-2019 19:03
Manchester United e ka nisur frikshëm sezonin 2019-2020 në Premier League. “Djajtë e kuq” kanë shpërndarë katër “shuplaka” në javën e parë të kampionatit ndaj një prej rivalëve më të mëdhenj për titull, Chelsea, me ...

Reaguan mediat serbe kundër shqiponjës së Rashfordit
Festimi i Marcus Rashford në rastin e golit të parë në fitoren 4-0 të Manchester United ndaj Chelsea-t ka çmendur mediat serbe të cilat e kanë quajtur si provokim festimin e sulmuesit anglez me simbolin e shqiponjës me ...
Portalb | 12-Aug-2019 18:15
Festimi i Marcus Rashford në rastin e golit të parë në fitoren 4-0 të Manchester United ndaj Chelsea-t ka çmendur mediat serbe të cilat e kanë quajtur si provokim festimin e sulmuesit anglez me simbolin e shqiponjës me ...

Mediat serbe kundër shqiponjës së Rashford: Festim skandaloz!
Festimi i Marcus Rashford në rastin e golit të parë në fitoren 4-0 të Manchester United ndaj Chelsea-t ka çmendur mediat serbe të cilat e kanë quajtur si provofik festimin e sulmuesit anglez me simbolin e shqiponjës me ...
Koha.mk | 12-Aug-2019 17:35
Festimi i Marcus Rashford në rastin e golit të parë në fitoren 4-0 të Manchester United ndaj Chelsea-t ka çmendur mediat serbe të cilat e kanë quajtur si provofik festimin e sulmuesit anglez me simbolin e shqiponjës me ...

‘Luiz humbje e madhe për Chelsean, Lampard duhet të jetë i kujdesshëm’
Ish futbollisti i Arsenalit tani analistë në Sky Sports, Paul Merson ka deklaruar se trajneri i Chelseat, Frank Lampard duhet të jetë më i kujdesshëm [...]
VeqSport | 12-Aug-2019 17:27
Ish futbollisti i Arsenalit tani analistë në Sky Sports, Paul Merson ka deklaruar se trajneri i Chelseat, Frank Lampard duhet të jetë më i kujdesshëm [...]

Marcus Rashford feston me shqiponjë, reagojnë mediat serbe (VIDEO)
Sulmuesi i Manchester United, Marcus Rashford, ka bërë një festim identik të golit sikur dy lojtarët shqiptar që luajnë me Kombëtarën e Zvicrës, Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka. Rashford pasi shënoi golin e parë ndaj ...
Klan Kosova | 12-Aug-2019 15:21
Sulmuesi i Manchester United, Marcus Rashford, ka bërë një festim identik të golit sikur dy lojtarët shqiptar që luajnë me Kombëtarën e Zvicrës, Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka. Rashford pasi shënoi golin e parë ndaj ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved