ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 04:27

Balotelli me skuadër të re

Balotelli me skuadër të re
Mario Balotelli më në fund është bërë me një skuadër të re. Sulmuesi italian ka arritur marrëveshje me Brescian pasi refuzoi kalimin te Flamengo si lojtar [...]
VeqSport | 14-Aug-2019 17:51
Mario Balotelli më në fund është bërë me një skuadër të re. Sulmuesi italian ka arritur marrëveshje me Brescian pasi refuzoi kalimin te Flamengo si lojtar [...]

Kjo është marrëveshja e Balotellit me Brescian Sulmuesi i Italisë, Mario Balotelli do të fitojë një pagë prej 1-2 milionë euro të Brescia, por ajo mund të rritet me bonuse. Brescia pritet që të nënshkruaj me Balotellin si transfer i...
Sulmuesi i Italisë, Mario Balotelli do të fitojë një pagë prej 1-2 milionë euro të Brescia, por ajo mund të rritet me bonuse. Brescia pritet që të nënshkruaj me Balotellin si transfer i lirë, pasi që 29 vjeçari ka ...
Kosova Sot | 14-Aug-2019 17:30
Sulmuesi i Italisë, Mario Balotelli do të fitojë një pagë prej 1-2 milionë euro të Brescia, por ajo mund të rritet me bonuse. Brescia pritet që të nënshkruaj me Balotellin si transfer i lirë, pasi që 29 vjeçari ka ...

Kjo është marrëveshja e Balotellit me Brescian
Sulmuesi i Italisë, Mario Balotelli do të fitojë një pagë prej 1-2 milionë euro të Brescia, por ajo mund të rritet me bonuse Brescia pritet që të nënshkruaj me Balotellin si transfer i lirë, pasi që 29 vjeçari ka ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 17:23
Sulmuesi i Italisë, Mario Balotelli do të fitojë një pagë prej 1-2 milionë euro të Brescia, por ajo mund të rritet me bonuse Brescia pritet që të nënshkruaj me Balotellin si transfer i lirë, pasi që 29 vjeçari ka ...

Kjo është marrëveshja e Balotellit me Brescian
Sulmuesi i Italisë, Mario Balotelli do të fitojë një pagë prej 1-2 milionë euro të Brescia, por ajo mund të rritet me bonuse Brescia pritet që të nënshkruaj me Balotellin si transfer i lirë, pasi që 29 vjeçari ka ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 17:16
Sulmuesi i Italisë, Mario Balotelli do të fitojë një pagë prej 1-2 milionë euro të Brescia, por ajo mund të rritet me bonuse Brescia pritet që të nënshkruaj me Balotellin si transfer i lirë, pasi që 29 vjeçari ka ...

Balotelli surprizon të gjithë, pranë kalimit te ekipi i sapongjitur në Seria A
Mario Balotelli mund të rikthehet sërish në Seria A. Sipas “Sky Sport”, sulmuesi kërkon të kthehet në Itali, aty ku është ndjerë i dashuruar dhe aty ku është rritur Super Mario është pranë firmës me Brescian dhe ...
Telegraf | 14-Aug-2019 15:15
Mario Balotelli mund të rikthehet sërish në Seria A. Sipas “Sky Sport”, sulmuesi kërkon të kthehet në Itali, aty ku është ndjerë i dashuruar dhe aty ku është rritur Super Mario është pranë firmës me Brescian dhe ...

Kjo është oferta e Flamengos për Balotellin
Mario Balotelli është duke e konsideruar mundësinë për t’u transferuar në Brazil te klubi i Flamengos.
Kosova Press | 14-Aug-2019 16:28
Mario Balotelli është duke e konsideruar mundësinë për t’u transferuar në Brazil te klubi i Flamengos.

Balotelli pritet t'i bashkohet Brescias
Sulmuesi i Italisë, Mario Balotelli raportohet se është në prag të bashkimit me klubin e promovuar këtë sezon në Serie A, Brescia. Sipas mediumit italian Sky Sport Italia, Balotelli i ka dhënë fjalën e tij pronarit të ...
E Dua Sportin | 14-Aug-2019 14:59
Sulmuesi i Italisë, Mario Balotelli raportohet se është në prag të bashkimit me klubin e promovuar këtë sezon në Serie A, Brescia. Sipas mediumit italian Sky Sport Italia, Balotelli i ka dhënë fjalën e tij pronarit të ...

Balotelli pritet t’i bashkohet Brescias
Sulmuesi i Italisë, Mario Balotelli raportohet se është në prag të bashkimit me klubin e promovuar këtë sezon në Serie A, Brescia. Sipas mediumit italian Sky Sport Italia , Balotelli i ka dhënë fjalën e tij pronarit të ...
Telegrafi | 14-Aug-2019 12:23
Sulmuesi i Italisë, Mario Balotelli raportohet se është në prag të bashkimit me klubin e promovuar këtë sezon në Serie A, Brescia. Sipas mediumit italian Sky Sport Italia , Balotelli i ka dhënë fjalën e tij pronarit të ...

Balotelli shumë afër rikthimit në Serie A
Mario Balotelli mund të jetë vërtet në rrugën e kthimit për në Itali, pasi një rikthim në Serie A po afrohet. Sulmuesi, i cili aktualisht është një lojtar i lirë, tani ka dy oferta në tryezë: Brescia dhe Flamengo. ...
Indeks Online | 14-Aug-2019 13:09
Mario Balotelli mund të jetë vërtet në rrugën e kthimit për në Itali, pasi një rikthim në Serie A po afrohet. Sulmuesi, i cili aktualisht është një lojtar i lirë, tani ka dy oferta në tryezë: Brescia dhe Flamengo. ...

AC Milan ia vendos çmimin Rodriguez, ja cila skuadër e kërkon atë
Sulmuesi i Italisë, Mario Balotelli raportohet se është shumë afër të firmos me klubin e Brescia. Sipas ‘Sky Sport Italia’, Balotelli e ka dhënë fjalën e tij pronarit të Brescia, Massimo Cellino dhe ai do të nënshkruajë ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 12:30
Sulmuesi i Italisë, Mario Balotelli raportohet se është shumë afër të firmos me klubin e Brescia. Sipas ‘Sky Sport Italia’, Balotelli e ka dhënë fjalën e tij pronarit të Brescia, Massimo Cellino dhe ai do të nënshkruajë ...

Balotelli në udhëkryq, e kërkojnë dy skuadra
Kjo është pyetja që po kërkon përgjigje kur po vjen fundi i afatit kalimtar veror. Ish anëtari i Interit, Manchester Cityt, Milanit, Liverpoolit, Nice e së fundi Marseille, është lojtar i lirë këtë verë, duke nënkuptuar ...
Lajminet | 13-Aug-2019 19:44
Kjo është pyetja që po kërkon përgjigje kur po vjen fundi i afatit kalimtar veror. Ish anëtari i Interit, Manchester Cityt, Milanit, Liverpoolit, Nice e së fundi Marseille, është lojtar i lirë këtë verë, duke nënkuptuar ...

Drejtuesit e Flamengos zbarkojnë në Itali për Balotellin
Mario Balotelli afrohet gjithnjë e më shumë me Flamengon. E ardhmja e sulmuesit italian i cili sapo ka mbushur 29-vjeç, me shumë gjasa do të jetë sërish e veshur me ngjyrat kuqezi, por këtë herë në kampionatin ...
SuperSport | 13-Aug-2019 10:45
Mario Balotelli afrohet gjithnjë e më shumë me Flamengon. E ardhmja e sulmuesit italian i cili sapo ka mbushur 29-vjeç, me shumë gjasa do të jetë sërish e veshur me ngjyrat kuqezi, por këtë herë në kampionatin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved