ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 11:48

Balotelli e gjen klubin e ri, ja ku do të transferohet italiani

Balotelli e gjen klubin e ri, ja ku do të transferohet italiani
KFF Mitrovica mbrëmë shkroi histori, duke u kualifikuar në raundin tjetër në “Champions League Women”, ku ka hyrë në mesin e 32 skuadrave më të forta të kontinentit të vjetër. Vashat mitrovicase fituan 1-0 ndaj ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 12:13
KFF Mitrovica mbrëmë shkroi histori, duke u kualifikuar në raundin tjetër në “Champions League Women”, ku ka hyrë në mesin e 32 skuadrave më të forta të kontinentit të vjetër. Vashat mitrovicase fituan 1-0 ndaj ...

Për suksesin historik në Ligën e Kampionëve, presidenti ndan shpërblime për skuadrën kosovare
Krahas futbollit të djemëve, edhe femrat po i vazhdojnë sukseset në arenën ndërkombëtare. Klubi i Mitrovicës ka shkruar historinë e futbollit kosovar, duke u bërë skuadra e parë që kalon grupin eliminator të Ligës së ...
Zeri | 14-Aug-2019 08:40
Krahas futbollit të djemëve, edhe femrat po i vazhdojnë sukseset në arenën ndërkombëtare. Klubi i Mitrovicës ka shkruar historinë e futbollit kosovar, duke u bërë skuadra e parë që kalon grupin eliminator të Ligës së ...

Vajzat shkodrane bëjnë historinë në Champions League me Vllazninë
Skuadra e futbollit të femrave të Vllaznisë ka bërë historinë në Champions League, duke arritur të kualifikohet për në turin e dytë të këtij kompeticioni. Vajzat shkodrane i mbyllën ndeshjet e grupit në vendin e parë me ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 20:23
Skuadra e futbollit të femrave të Vllaznisë ka bërë historinë në Champions League, duke arritur të kualifikohet për në turin e dytë të këtij kompeticioni. Vajzat shkodrane i mbyllën ndeshjet e grupit në vendin e parë me ...

E bujshme, e ardhmja e Andre Silva-s është në Spanjë, ja detajet
Bekim Haxhiu uron vashat, trajnerët dhe kryesinë e KFF Mitrovica, të cilat u kualifikuan në garat eliminatore të Ligës së Kampioneve të futbollit shqipëtar. KFF Mitrovica bëhet ekipi i parë në futboll që siguron ...
GazetaBlic | 14-Aug-2019 08:25
Bekim Haxhiu uron vashat, trajnerët dhe kryesinë e KFF Mitrovica, të cilat u kualifikuan në garat eliminatore të Ligës së Kampioneve të futbollit shqipëtar. KFF Mitrovica bëhet ekipi i parë në futboll që siguron ...

Mitrovica arrin sukses historik, kualifikohet në mesin e 32 ekipeve më të mira të “Champions”-it
Skuadra kampione e Kosovës në konkurrencën e femrave, Mitrovica, ka shkruar një faqe të re në historinë e futbollit tonë.
Kosova Press | 14-Aug-2019 07:52
Skuadra kampione e Kosovës në konkurrencën e femrave, Mitrovica, ka shkruar një faqe të re në historinë e futbollit tonë.

Vajzat e KFF Mitrovica arrijnë të kualifikohen në Ligën e Kampionëve
Ndeshja më e rëndësishme për historinë e futbollit femëror kosovarë është zhvilluar sot në mes skuadrës KFF Mitrovica dhe KF Breznica. Kjo ndeshje ka përfunduar me fitoren e vajzave të KFF Mitrovica të cilat kanë ...
AlbInfo | 13-Aug-2019 22:49
Ndeshja më e rëndësishme për historinë e futbollit femëror kosovarë është zhvilluar sot në mes skuadrës KFF Mitrovica dhe KF Breznica. Kjo ndeshje ka përfunduar me fitoren e vajzave të KFF Mitrovica të cilat kanë ...

Mitrovica bën historinë, kualifikohet në rrethin e dytë të “Champions”-it
Skuadra kampione e Kosovës në futboll në konkurrencën e femrave, Mitrovica, ka shkruar një faqe të re në historinë e futbollit tonë. Kampionet e vendit tonë kanë arritur të kualifikohen në rrethin e dytë të Ligës së ...
Flaka | 13-Aug-2019 21:50
Skuadra kampione e Kosovës në futboll në konkurrencën e femrave, Mitrovica, ka shkruar një faqe të re në historinë e futbollit tonë. Kampionet e vendit tonë kanë arritur të kualifikohen në rrethin e dytë të Ligës së ...

Klubi i femrave nga Mitrovica shkruan historinë: Ekipi i parë që kualifikohet në Champions League
Klubi i Futbollistik i femrave nga Mitrovica, FKK Mitrovica, ka shkruajtur historinë në arenën ndërkombëtare të futbollit. Ekipi nga Kosova është në mesin e 32 skuadrave më të mira në Champions League. Vashat ...
Medial | 13-Aug-2019 21:25
Klubi i Futbollistik i femrave nga Mitrovica, FKK Mitrovica, ka shkruajtur historinë në arenën ndërkombëtare të futbollit. Ekipi nga Kosova është në mesin e 32 skuadrave më të mira në Champions League. Vashat ...

Klubi i femrave nga Mitrovica shkruan historinë: Ekipi i parë që kualifikohet në Champions League
Klubi i Futbollistik i femrave nga Mitrovica, FKK Mitrovica, ka shkruajtur historinë në arenën ndërkombëtare të futbollit. Ekipi nga Kosova është në mesin e 32 skuadrave më të mira në Champions League. Vashat ...
Klan Kosova | 13-Aug-2019 21:17
Klubi i Futbollistik i femrave nga Mitrovica, FKK Mitrovica, ka shkruajtur historinë në arenën ndërkombëtare të futbollit. Ekipi nga Kosova është në mesin e 32 skuadrave më të mira në Champions League. Vashat ...

Vajzat e KFF Mitrovica arrijnë të kualifikohen në Ligën e Kampionëve
Ndeshja më e rëndësishme për historinë e futbollit femëror kosovarë është zhvilluar sot në mes skuadrës KFF Mitrovica dhe KF Breznica. Kjo ndeshje ka përfunduar me fitoren e vajzave të KFF Mitrovica të cilat kanë ...
Gazeta Observer | 13-Aug-2019 21:03
Ndeshja më e rëndësishme për historinë e futbollit femëror kosovarë është zhvilluar sot në mes skuadrës KFF Mitrovica dhe KF Breznica. Kjo ndeshje ka përfunduar me fitoren e vajzave të KFF Mitrovica të cilat kanë ...

Vajzat e KFF Mitrovica arrijnë të kualifikohen në Ligën e Kampionëve
Ndeshja më e rëndësishme për historinë e futbollit femëror kosovarë është zhvilluar sot në mes skuadrës KFF Mitrovica dhe KF Breznica. Kjo ndeshje ka përfunduar me fitoren e vajzave të KFF Mitrovica të cilat kanë ...
Indeks Online | 13-Aug-2019 20:41
Ndeshja më e rëndësishme për historinë e futbollit femëror kosovarë është zhvilluar sot në mes skuadrës KFF Mitrovica dhe KF Breznica. Kjo ndeshje ka përfunduar me fitoren e vajzave të KFF Mitrovica të cilat kanë ...

Vllaznia dhe Mitrovica shkruajnë historinë, vashat e Dragonit turpërohen sërish
Derisa dy skuadrat përfaqësuese shqiptare, Vllaznia nga Shqipëria dhe Mitrovica nga Kosova shkruajtën historinë, duke u kualifikuar për në mesin e 32 skuadrave më të mira europaine, ekipi i femrave të Dragon nga ...
InfoSport.mk | 13-Aug-2019 20:26
Derisa dy skuadrat përfaqësuese shqiptare, Vllaznia nga Shqipëria dhe Mitrovica nga Kosova shkruajtën historinë, duke u kualifikuar për në mesin e 32 skuadrave më të mira europaine, ekipi i femrave të Dragon nga ...

Real Madridi “harron” Pogban, në sulm për talentin e Ajax-it
Kampionia e Kosovës në futboll për femra, KFF Mitrovica ka shënuar histori. Kjo pasi, vashat kosovare kanë arritur të shënojnë fitore edhe në ndeshjen e fundit ndaj Breznicës, kampione e Malit të Zi, në ndeshjen që edhe ...
GazetaBlic | 13-Aug-2019 20:04
Kampionia e Kosovës në futboll për femra, KFF Mitrovica ka shënuar histori. Kjo pasi, vashat kosovare kanë arritur të shënojnë fitore edhe në ndeshjen e fundit ndaj Breznicës, kampione e Malit të Zi, në ndeshjen që edhe ...

Historike, femrat e Vllaznisë dhe Mitrovicës kalojnë grupin paraeliminatorë të LK
Dy skuadrat shqiptare në konkurrencë të femrave, Vllaznia e Shkodrës dhe KFF Mitrovica kanë shkruar historinë, teksa sot arritën që të kualifikohen në mesin e 32 skuadrave më të mira europiane, duke kaluar fazën në ...
InfoSport.mk | 13-Aug-2019 19:54
Dy skuadrat shqiptare në konkurrencë të femrave, Vllaznia e Shkodrës dhe KFF Mitrovica kanë shkruar historinë, teksa sot arritën që të kualifikohen në mesin e 32 skuadrave më të mira europiane, duke kaluar fazën në ...

Madheshtore: Skuadra kosovare kalon grupin paraleminator në Ligën e Kampionëve
Skuadra e futbollit të femrave “Mitrovica” ka shënuar një sukses historikë duke dalë e para në grupin e dytë parakualifikues në Ligën e Kampionëve, derisa në ndeshjen e fundit ka triumfuar përballë ZFK Breznicës me ...
Zeri | 13-Aug-2019 19:54
Skuadra e futbollit të femrave “Mitrovica” ka shënuar një sukses historikë duke dalë e para në grupin e dytë parakualifikues në Ligën e Kampionëve, derisa në ndeshjen e fundit ka triumfuar përballë ZFK Breznicës me ...

Historike, KFF Mitrovicë në mesin e 32 skuadrave më të mira në Ligën e Kampionëve Klubi Femrave të Futbollit Mitrovica ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm sonte duke u kualifikuar në mesin e 32 skuadrave më të mira të Ligës së Kampionëve në Eu
Klubi Femrave të Futbollit Mitrovica ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm sonte duke u kualifikuar në mesin e 32 skuadrave më të mira të Ligës së Kampionëve në Europë. KFF Mitrovica kishte shënuar fitoren e parë ...
Kosova Sot | 13-Aug-2019 19:45
Klubi Femrave të Futbollit Mitrovica ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm sonte duke u kualifikuar në mesin e 32 skuadrave më të mira të Ligës së Kampionëve në Europë. KFF Mitrovica kishte shënuar fitoren e parë ...

Historike, KFF Mitrovicë në mesin e 32 skuadrave më të mira në Ligën e Kampionëve
Klubi Femrave të Futbollit Mitrovica ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm sonte duke u kualifikuar në mesin e 32 skuadrave më të mira të Ligës së Kampionëve në Europë KFF Mitrovica kishte shënuar fitoren e parë ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 19:44
Klubi Femrave të Futbollit Mitrovica ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm sonte duke u kualifikuar në mesin e 32 skuadrave më të mira të Ligës së Kampionëve në Europë KFF Mitrovica kishte shënuar fitoren e parë ...

Mitrovica kualifikohet në Champions League
Përderisa ekipet nga Superliga e Kosovës në kategorinë e meshkujve nuk arritën për 3 vite të kualifikohen, atë e bëjnë vashat nga Mitrovica. Me golin e Kaltrina Biqkaj përmes penalltisë në minutën 89 kundër ekipit ...
InFokusi | 13-Aug-2019 19:44
Përderisa ekipet nga Superliga e Kosovës në kategorinë e meshkujve nuk arritën për 3 vite të kualifikohen, atë e bëjnë vashat nga Mitrovica. Me golin e Kaltrina Biqkaj përmes penalltisë në minutën 89 kundër ekipit ...

KFF Mitrovica bën historinë, kualifikohet në rrethin e dytë të Ligës së Kampionëve
Skuadra kampione e Kosovës në konkurrencën e femrave, Mitrovica, ka shkruar një faqe të re në historinë e futbollit tonë. Kampionet e vendit tonë kanë arritur të kualifikohen në rrethin e dytë të Ligës së Kampionëve, ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 19:37
Skuadra kampione e Kosovës në konkurrencën e femrave, Mitrovica, ka shkruar një faqe të re në historinë e futbollit tonë. Kampionet e vendit tonë kanë arritur të kualifikohen në rrethin e dytë të Ligës së Kampionëve, ...

Mitrovica shkruan historinë, kualifikohet në rrethin e dytë të Ligës së Kampionëve
Vashat e Mitrovicës kanë shkruar historinë me fitoren e regjistruar pasditen e sotme (e martë). Kampionet e Kosovës kanë arritur të kualifikohen në rrethin e dytë të Ligës së Kampionëve pas përfundimit si lidere të ...
Arbresh | 13-Aug-2019 19:44
Vashat e Mitrovicës kanë shkruar historinë me fitoren e regjistruar pasditen e sotme (e martë). Kampionet e Kosovës kanë arritur të kualifikohen në rrethin e dytë të Ligës së Kampionëve pas përfundimit si lidere të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved