ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 11:58

‘Vajzat kosovare janë kaq të mira’,Rita Ora uron Dafinën dhe Tayna-n

‘Vajzat kosovare janë kaq të mira’,Rita Ora uron Dafinën dhe Tayna-n
BRITANI E MADHE Pas suksesit të këngës më të fundit nga Dafina Zeqiri dhe Tayna Rita Ora, nuk ka ngurruar t’i urojë vajzat me anë të një postimi në rrjetet sociale. Rita ka ndarë në ‘Instagram-in’ e saj një foto të ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 21:20
BRITANI E MADHE Pas suksesit të këngës më të fundit nga Dafina Zeqiri dhe Tayna Rita Ora, nuk ka ngurruar t’i urojë vajzat me anë të një postimi në rrjetet sociale. Rita ka ndarë në ‘Instagram-in’ e saj një foto të ...

Asya Gashi ngjitet e treta në iTunes me hitin “Babe Babe”
Këngëtarja Laureta Gashi, e njohur me emrin artistik Asya Gashi, ka sjellë këngën e saj më të re “Babe Babe”, e cila po mirëpritet nga adhuruesit e shumtë. Por, nuk mjafton vetëm kjo, pasi kënga e Asya, e cila dy këngë ...
Indeks Online | 13-Aug-2019 23:39
Këngëtarja Laureta Gashi, e njohur me emrin artistik Asya Gashi, ka sjellë këngën e saj më të re “Babe Babe”, e cila po mirëpritet nga adhuruesit e shumtë. Por, nuk mjafton vetëm kjo, pasi kënga e Asya, e cila dy këngë ...

Asya Gashi ngjitet e treta në iTunes me hitin “Babe Babe” (Video)
Këngëtarja Laureta Gashi, e njohur me emrin artistik Asya Gashi, ka sjellë këngën e saj më të re “Babe Babe”, e cila po mirëpritet nga adhuruesit e shumtë. Por, nuk mjafton vetëm kjo, pasi kënga e Asya, e cila dy këngë ...
InFokusi | 13-Aug-2019 23:13
Këngëtarja Laureta Gashi, e njohur me emrin artistik Asya Gashi, ka sjellë këngën e saj më të re “Babe Babe”, e cila po mirëpritet nga adhuruesit e shumtë. Por, nuk mjafton vetëm kjo, pasi kënga e Asya, e cila dy këngë ...

Asya Gashi ngjitet e treta në iTunes me hitin “Babe Babe” - video
Këngëtarja Laureta Gashi, e njohur me emrin artistik Asya Gashi, ka sjellë këngën e saj më të re “Babe Babe”, e cila po mirëpritet nga adhuruesit e shumtë.
Kosova Press | 13-Aug-2019 22:55
Këngëtarja Laureta Gashi, e njohur me emrin artistik Asya Gashi, ka sjellë këngën e saj më të re “Babe Babe”, e cila po mirëpritet nga adhuruesit e shumtë.

Dua Lipa zbulon shumë me veshje transparente
Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të suksesshme që u pritën mjaft ...
GazetaBlic | 13-Aug-2019 21:19
Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të suksesshme që u pritën mjaft ...

Kënga e re e Taynas dhe Dafina Zeqirit nxit reagimin e Rita Orës
Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes llogarisë së saj në Instagram. “A mund të them pse ne vajzat ...
Arbresh | 13-Aug-2019 21:10
Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes llogarisë së saj në Instagram. “A mund të them pse ne vajzat ...

Rita Ora uron për këngën e tyre të re Dafinën dhe Taynën: Jam e lumtur për vendin prej nga vi
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Rita Ora, duket se është shumë krenare me bashkëatdhetarët e saj. Ajo së fundmi ka shpërndarë në InstaStory projektin më të ri muzikor që dyshja Dafina Zeqiri dhe Tayna sollën së ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 19:05
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Rita Ora, duket se është shumë krenare me bashkëatdhetarët e saj. Ajo së fundmi ka shpërndarë në InstaStory projektin më të ri muzikor që dyshja Dafina Zeqiri dhe Tayna sollën së ...

Po përgatitet hiti i radhës, Tayna së shpejti në bashkëpunim me Azet
Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme, shkruan Indeksonline. Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të ...
Albportali | 13-Aug-2019 20:56
Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme, shkruan Indeksonline. Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të ...

Po përgatitet hiti i radhës, Tayna së shpejti në bashkëpunim me Azet
Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të suksesshme që u pritën mjaft ...
Gazeta Observer | 13-Aug-2019 20:48
Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të suksesshme që u pritën mjaft ...

Françeska Jaçe sjellë një vallëzim sensual, mahnitë fansat e saj
Dafina Zeqiri ka reaguar pasi Rita Ora tha disa fjalë për të dhe Taynën. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të shkëputur nga klipi i ri i Dafina Zeqirit dhe Taynës, shkruan lajmi.net. Pranë saj ajo i ka ...
GazetaBlic | 13-Aug-2019 19:56
Dafina Zeqiri ka reaguar pasi Rita Ora tha disa fjalë për të dhe Taynën. Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të shkëputur nga klipi i ri i Dafina Zeqirit dhe Taynës, shkruan lajmi.net. Pranë saj ajo i ka ...

Kënga e re e Taynas dhe Dafina Zeqirit nxit reagimin e Rita Orës
Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes llogarisë së saj në Instagram. “A mund të them pse ne vajzat ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 19:47
Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes llogarisë së saj në Instagram. “A mund të them pse ne vajzat ...

Paralajmëron Ledri: Jam këtu për të qëndruar
Para pak ditësh dy reperet më të njohura kan publikuar këngën e tyre, e cila po pëlqehet shumë nga publiku, shkruan GazetaBlic. Këngë kjo e titulluar ‘Bye Bye’, e cila për dy ditë ka arritur të mbledhë 2 milionë ...
GazetaBlic | 13-Aug-2019 19:37
Para pak ditësh dy reperet më të njohura kan publikuar këngën e tyre, e cila po pëlqehet shumë nga publiku, shkruan GazetaBlic. Këngë kjo e titulluar ‘Bye Bye’, e cila për dy ditë ka arritur të mbledhë 2 milionë ...

Po përgatitet hiti i radhës, Tayna së shpejti në bashkëpunim me Azet
Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme, shkruan Indeksonline. Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të ...
Indeks Online | 13-Aug-2019 19:37
Këngëtarja e njohur Tayna është parë tejet aktive këtë sezonë me publikimin e këngëve dhe me performancat e saj nëpër koncerte të ndryshme, shkruan Indeksonline. Së fundmi reperja publikoi dy bashkëpunime mjaft të ...

Rita Ora krenare me origjinën, përgëzon Taynën dhe Dafinën për këngën e re
Këngëtarja e famshme shqiptare Rita Ora e cila po korrë suksese gjithandej nëpër botë me projektet e saj muzikore vazhdimisht është shprehur krenare me vendin e origjinës, pra me Kosovën dhe shqiptarët në përgjithësi, ...
Indeks Online | 13-Aug-2019 19:21
Këngëtarja e famshme shqiptare Rita Ora e cila po korrë suksese gjithandej nëpër botë me projektet e saj muzikore vazhdimisht është shprehur krenare me vendin e origjinës, pra me Kosovën dhe shqiptarët në përgjithësi, ...

Rita Ora krenare me origjinën, përgëzon Taynën dhe Dafinën për këngën e re
Këngëtarja e famshme shqiptare Rita Ora e cila po korrë suksese gjithandej nëpër botë me projektet e saj muzikore vazhdimisht është shprehur krenare me vendin e origjinës, pra me Kosovën dhe shqiptarët në përgjithësi ...
Gazeta Observer | 13-Aug-2019 19:16
Këngëtarja e famshme shqiptare Rita Ora e cila po korrë suksese gjithandej nëpër botë me projektet e saj muzikore vazhdimisht është shprehur krenare me vendin e origjinës, pra me Kosovën dhe shqiptarët në përgjithësi ...

Dafina Zeqiri dhe Tayna publikuan këngë bashkë, por ja çfarë ju thotë Rita Ora!
Dafina Zeqiri dhe artistja me e re, Tayna, kanë publikuar një këngë bashkë, e cila është mirëpritur mjaftë mirë jo vetëm nga publiku, por dhe nga artistët. Kjo këngë që po bën namin momentalisht, është komentuar ...
Dritare | 13-Aug-2019 19:10
Dafina Zeqiri dhe artistja me e re, Tayna, kanë publikuar një këngë bashkë, e cila është mirëpritur mjaftë mirë jo vetëm nga publiku, por dhe nga artistët. Kjo këngë që po bën namin momentalisht, është komentuar ...

Dafina Zeqiri dhe Tayna bëjnë ‘twerk’ provokues për publikun në mes të skenës
Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe reperja Tayna publikuan së fundmi bashkëpunimin e tyre më të ri, “Bye bye”. Kënga është pritur mirë nga publiku dhe në vetëm dy ditë ka grumbulluar mbi dy milionë klikime në kanalin YouTube. ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 17:48
Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe reperja Tayna publikuan së fundmi bashkëpunimin e tyre më të ri, “Bye bye”. Kënga është pritur mirë nga publiku dhe në vetëm dy ditë ka grumbulluar mbi dy milionë klikime në kanalin YouTube. ...

Rita Ora befason me atë çka thotë për Taynën dhe Dafinën
Kënga e re e dy këngëtareve Tayna dhe Dafina Zeqiri e titullaur Bye Bye është prit shumë mirë nga publiku, ku për një kohë të shkurtër ka marrë miliona shikime. E kënga e re i ka ra në vesh edhe këngëtares kosovare me ...
InFokusi | 13-Aug-2019 19:05
Kënga e re e dy këngëtareve Tayna dhe Dafina Zeqiri e titullaur Bye Bye është prit shumë mirë nga publiku, ku për një kohë të shkurtër ka marrë miliona shikime. E kënga e re i ka ra në vesh edhe këngëtares kosovare me ...

Rita me fjalë të mëdha për Dafinën e Taynan
Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes InstaStory ku është shprehur: A mund të them pse ne vajzat ...
Prive | 13-Aug-2019 18:59
Dueti mes Taynas dhe Dafina Zeqirit ka marrë vëmendjen edhe të Rita Orës. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka promovuar dy artistet kosovare përmes InstaStory ku është shprehur: A mund të them pse ne vajzat ...

Dy këngëtaret shqiptare na thonë “Bye Bye” me skena të nxehta
Dafina dhe Tayna jane dy këngëtaret më të komentuara të skëns shqiptare. Te dyja këngëtaret kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim. Tayna dhe Dafina Zeqiri kanë nxjerr këngën e tyre më të re një befasi kjo për ...
VizionPlus | 12-Aug-2019 21:36
Dafina dhe Tayna jane dy këngëtaret më të komentuara të skëns shqiptare. Te dyja këngëtaret kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim. Tayna dhe Dafina Zeqiri kanë nxjerr këngën e tyre më të re një befasi kjo për ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved