ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 00:05

Arrestohen dy shkupjanë për shitje të drogës

Arrestohen dy shkupjanë për shitje të drogës
Nëpunësit policor në SPB Ohër mbrëmë në orën 19:40 në rrugën rajonale Ohër-Shën Naum i arrestuan L.G.(34) dhe A.V.(39) të dy nga Shkupi të dyshuar për prodhimtari të paautorizuar dhe lëshim në qarkullim të drogave ...
TetovaSot | 14-Aug-2019 12:14
Nëpunësit policor në SPB Ohër mbrëmë në orën 19:40 në rrugën rajonale Ohër-Shën Naum i arrestuan L.G.(34) dhe A.V.(39) të dy nga Shkupi të dyshuar për prodhimtari të paautorizuar dhe lëshim në qarkullim të drogave ...

Arrestohen dy shkupjanë për shitje të dro.gës
Shkup, 14 gusht 2019 (MEDIAL) – Nëpunësit policor në SPB Ohër mbrëmë në orën 19:40 në rrugën rajonale Ohër-Shën Naum i arrestuan L.G.(34) dhe A.V.(39) të dy nga Shkupi të dyshuar për prodhimtari të paautorizuar dhe ...
Medial | 14-Aug-2019 11:38
Shkup, 14 gusht 2019 (MEDIAL) – Nëpunësit policor në SPB Ohër mbrëmë në orën 19:40 në rrugën rajonale Ohër-Shën Naum i arrestuan L.G.(34) dhe A.V.(39) të dy nga Shkupi të dyshuar për prodhimtari të paautorizuar dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved