ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/08/2019 00:05

Meta “sfidon” lartësitë, shfaqet ndryshe në Bjeshkët e Sharrit

Meta “sfidon” lartësitë, shfaqet ndryshe në Bjeshkët e Sharrit
KOSOVË Presidenti i Republikës, Iliri Meta vijon të shijojë bukuritë përrallore të Bjeshkëve të Sharrit në Kosovë. Kreu i Shtetit edhe pse me pushime, nuk ka ngurruar për asnjë moment t’u bëjë thirrje palëve politike në ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 17:12
KOSOVË Presidenti i Republikës, Iliri Meta vijon të shijojë bukuritë përrallore të Bjeshkëve të Sharrit në Kosovë. Kreu i Shtetit edhe pse me pushime, nuk ka ngurruar për asnjë moment t’u bëjë thirrje palëve politike në ...

Presidenti Meta përshëndet Shqiptarët nga Bjeshkët e Sharrit
Presidenti i Republikës Ilir Meta vijon të shijojë pushimet e tij malore. Këtë herë kreu i shtetit ka zgjedhur të përshëndesë shqiptarët nga Bjeshkët e Sharrit, ku përveç bukurive dhe ajrit të pastër, po shijon edhe ...
Telegraf | 13-Aug-2019 17:20
Presidenti i Republikës Ilir Meta vijon të shijojë pushimet e tij malore. Këtë herë kreu i shtetit ka zgjedhur të përshëndesë shqiptarët nga Bjeshkët e Sharrit, ku përveç bukurive dhe ajrit të pastër, po shijon edhe ...

VIDEO: Ilir Metës i bie dielli në kokë
Presidenti Ilir Meta vazhdon të postojë video në rrjetet sociale, sikur të jetë një adoleshent i parritur, dhe jo kreu i shtetit, post që kërkon seriozitet. Këtë radhë ai ka postuar një video duke bërë not në liqenin e ...
GazetaTema | 13-Aug-2019 11:14
Presidenti Ilir Meta vazhdon të postojë video në rrjetet sociale, sikur të jetë një adoleshent i parritur, dhe jo kreu i shtetit, post që kërkon seriozitet. Këtë radhë ai ka postuar një video duke bërë not në liqenin e ...

Anxhela Peristeri poston videon duke notuar në rërë
Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri, ka postaur një video në Instagram. Ajo shfaqet duke notuar, por jo në det, as në pishinë. Anxhela është shtrirë në breg të detiti, dhe noton në rënë. “Duke notuar në rërë”, shkruan ...
Dritare | 13-Aug-2019 21:44
Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri, ka postaur një video në Instagram. Ajo shfaqet duke notuar, por jo në det, as në pishinë. Anxhela është shtrirë në breg të detiti, dhe noton në rënë. “Duke notuar në rërë”, shkruan ...

Presidenti i Shqipërisë viziton Bjeshkët e Sharrit
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, shpeshherë viziton bukuritë e natyrës së Kosovës. Kësaj radhe për të kaluar kohën e lirë, ai ka zgjedhur të vizitoj Bjeshkët e Sharrit. Me këtë rast Meta ka publikuar një foto në ...
EkonomiaOnline | 13-Aug-2019 19:37
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, shpeshherë viziton bukuritë e natyrës së Kosovës. Kësaj radhe për të kaluar kohën e lirë, ai ka zgjedhur të vizitoj Bjeshkët e Sharrit. Me këtë rast Meta ka publikuar një foto në ...

Ja dy artistët shqiptarë, që sot arritën nga 1 milionë ndjekës në Instagram!
Për personazhet vip, numri i ndjekësve në Instagram, është shumë i rëndësishëm për ta. Ndërsa Enca kryeson mbi të gjithë artistët shqiptarë me 2.1 milionë ndjekës, sot dhe dy artistë të tjerë, kanë arritur të kenë nga 1 ...
Dritare | 13-Aug-2019 19:10
Për personazhet vip, numri i ndjekësve në Instagram, është shumë i rëndësishëm për ta. Ndërsa Enca kryeson mbi të gjithë artistët shqiptarë me 2.1 milionë ndjekës, sot dhe dy artistë të tjerë, kanë arritur të kenë nga 1 ...

FOTO/ Presidenti Meta përshëndet shqiptarët nga destinacioni i radhës…
Presidenti i Republikës Ilir Meta vijon të shijojë pushimet e tij malore. Këtë herë kreu i shtetit ka zgjedhur të përshëndesë shqiptarët nga Bjeshkët e Sharrit, ku përveç bukurive dhe ajrit të pastër, po shijon edhe ...
Standard | 13-Aug-2019 19:05
Presidenti i Republikës Ilir Meta vijon të shijojë pushimet e tij malore. Këtë herë kreu i shtetit ka zgjedhur të përshëndesë shqiptarët nga Bjeshkët e Sharrit, ku përveç bukurive dhe ajrit të pastër, po shijon edhe ...

Presidenti i Shqipërisë viziton Bjeshkët e Sharrit
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, shpeshherë viziton bukuritë e natyrës së Kosovës. Kësaj radhe për të kaluar kohën e lirë, ai ka zgjedhur të vizitoj Bjeshkët e Sharrit. Me këtë rast Meta ka publikuar një foto në ...
Klan Kosova | 13-Aug-2019 18:45
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, shpeshherë viziton bukuritë e natyrës së Kosovës. Kësaj radhe për të kaluar kohën e lirë, ai ka zgjedhur të vizitoj Bjeshkët e Sharrit. Me këtë rast Meta ka publikuar një foto në ...

Meta poston foto me boronicat, në Bjeshkët e Sharrit
Presidenti i Republikës, Ilir Meta vijon pushimet e tij në Bjeshkët e Sharrit, sëbashku me familjen. Ai vazhimisht poston foto në rrjete sociale, duke përshëndetur ndjekësit me pamje të ndryshme të natyrës. Pas videos ...
Dritare | 13-Aug-2019 18:02
Presidenti i Republikës, Ilir Meta vijon pushimet e tij në Bjeshkët e Sharrit, sëbashku me familjen. Ai vazhimisht poston foto në rrjete sociale, duke përshëndetur ndjekësit me pamje të ndryshme të natyrës. Pas videos ...

Ilir Meta nuk u ndahet maleve, shfaqet në Bjeshkët e Sharrit
Presidenti i Republikës, Iliri Meta vijon të shijojë bukuritë përrallore të Bjeshkëve të Sharrit në Kosovë. Kreu i Shtetit edhe pse me pushime, nuk ka ngurruar për asnjë moment t’u bëjë thirrje palëve politike në vend ...
Lexo | 13-Aug-2019 17:34
Presidenti i Republikës, Iliri Meta vijon të shijojë bukuritë përrallore të Bjeshkëve të Sharrit në Kosovë. Kreu i Shtetit edhe pse me pushime, nuk ka ngurruar për asnjë moment t’u bëjë thirrje palëve politike në vend ...

Video nga pushimet në Kosovë, Ilir Meta tregon mrekullinë që ka zbuluar
Presidenti Ilir Meta i ka zhvendosur pushimet në Jazhnicë, ku po shijon freskinë e liqenit dhe relievit malor të zonës. Kreu i shtetit ka postuar një video përshëndetëse për ndjekësit e tij teksa noton në Liqen. ...
Telegraf | 13-Aug-2019 10:17
Presidenti Ilir Meta i ka zhvendosur pushimet në Jazhnicë, ku po shijon freskinë e liqenit dhe relievit malor të zonës. Kreu i shtetit ka postuar një video përshëndetëse për ndjekësit e tij teksa noton në Liqen. ...

Meta not në liqenin e ftohtë mes maleve/VIDEO
Presidenti i Republikës Ilir Meta përmesnjë video të postuar në Facebook, shfaqet duke notuar në një liqen mes malesh. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, kreu i shtetit bën me dije se këtë herë ndodhet në ...
VizionPlus | 13-Aug-2019 09:57
Presidenti i Republikës Ilir Meta përmesnjë video të postuar në Facebook, shfaqet duke notuar në një liqen mes malesh. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, kreu i shtetit bën me dije se këtë herë ndodhet në ...

Ilir Meta në Bjeshkët e Sharrit, shijon boronicat e Kosovës
Derisa politikanët tanë zgjedhin bregdetin shqiptar për të kaluar pushimet e verës, presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta po promovon dhe po relaksohet në malet e Kosovës. Meta madje po eksploron turizmin malor, duke ...
Indeks Online | 13-Aug-2019 17:08
Derisa politikanët tanë zgjedhin bregdetin shqiptar për të kaluar pushimet e verës, presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta po promovon dhe po relaksohet në malet e Kosovës. Meta madje po eksploron turizmin malor, duke ...

Meta not në liqenin e ftohtë mes maleve: Mrekulli e veçantë
TIRANË Presidenti i Republikës Ilir Meta shfaqet këtë herë duke notuar në një liqen mes malesh. Bëhet fjalë për liqenin e Jazhincës në malet e Sharrit në Kosovë, një nga bukuritë natyrore të rralla të Kosovës. “Të ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 09:28
TIRANË Presidenti i Republikës Ilir Meta shfaqet këtë herë duke notuar në një liqen mes malesh. Bëhet fjalë për liqenin e Jazhincës në malet e Sharrit në Kosovë, një nga bukuritë natyrore të rralla të Kosovës. “Të ...

Meta not në liqenin e ftohtë të Jazhincës mes maleve në Kosovë
Presidenti i Republikës Ilir Meta shfaqet këtë herë duke notuar në një liqen mes malesh në Kosovë, ku po kalon pushimet me familjen. Bëhet fjalë për liqenin e Jazhincës në malet e Sharrit në Kosovë, një nga bukuritë ...
Zeri | 13-Aug-2019 16:40
Presidenti i Republikës Ilir Meta shfaqet këtë herë duke notuar në një liqen mes malesh në Kosovë, ku po kalon pushimet me familjen. Bëhet fjalë për liqenin e Jazhincës në malet e Sharrit në Kosovë, një nga bukuritë ...

Video/ Metës i ka rënë dielli në kokë
Presidenti Ilir Meta vazhdon të postojë video në rrjetet sociale, sikur të jetë një adoleshent i parritur, dhe jo kreu i shtetit, post që kërkon seriozitet. Këtë radhë ai ka postuar një video duke bërë not në liqenin e ...
Lexo | 13-Aug-2019 11:34
Presidenti Ilir Meta vazhdon të postojë video në rrjetet sociale, sikur të jetë një adoleshent i parritur, dhe jo kreu i shtetit, post që kërkon seriozitet. Këtë radhë ai ka postuar një video duke bërë not në liqenin e ...

Video/ Meta tregon mrekullinë natyrore që zbuloi sot!
Prej ditësh kreu i shtetit, Ilir Meta pushon në Prevallë të Kosovës. Ai ka ndarë me shqiptarët në Facebook video dhe foto të ndryshme nga pushimet atje. Ndërkohë sot, kreu i shtetit, ka hedhur në Facebook, një video ku ...
Dritare | 13-Aug-2019 11:14
Prej ditësh kreu i shtetit, Ilir Meta pushon në Prevallë të Kosovës. Ai ka ndarë me shqiptarët në Facebook video dhe foto të ndryshme nga pushimet atje. Ndërkohë sot, kreu i shtetit, ka hedhur në Facebook, një video ku ...

Ilir Meta përmes një videoje tregon mrekullinë që ka ‘zbuluar’ në Kosovë
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, është duke i kaluar pushimet në Kosovë. Presidenti shqiptar Ilir Meta i ka zhvendosur pushimet në Jazhnicë, ku po shijon freskinë e liqenit dhe relievit malor të zonës. Kreu i shtetit ...
Zeri | 13-Aug-2019 10:45
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, është duke i kaluar pushimet në Kosovë. Presidenti shqiptar Ilir Meta i ka zhvendosur pushimet në Jazhnicë, ku po shijon freskinë e liqenit dhe relievit malor të zonës. Kreu i shtetit ...

Meta sfidon veten, noton në liqenin e ftohtë të Jazhincës
Presidenti i shqipërisë, Ilir Meta vijon pushimet verore në alpe. Mëngjesin e sotëm ai ka përshëndetur nga liqeni malor i Jazhincës në malet e Sharrit në Kosovë. “Të dashur miq!Një mrekulli e veçantë këtë herë ishte të ...
Alsat-M | 13-Aug-2019 10:45
Presidenti i shqipërisë, Ilir Meta vijon pushimet verore në alpe. Mëngjesin e sotëm ai ka përshëndetur nga liqeni malor i Jazhincës në malet e Sharrit në Kosovë. “Të dashur miq!Një mrekulli e veçantë këtë herë ishte të ...

Ilir Meta përmes një videoje tregon mrekullinë që ka ‘zbuluar’ në Kosovë
Presidenti shqiptar Ilir Meta i ka zhvendosur pushimet në Jazhnicë, ku po shijon freskinë e liqenit dhe relievit malor të zonës. Kreu i shtetit ka postuar një video përshëndetëse për ndjekësit e tij teksa noton në këtë ...
Lajminet | 13-Aug-2019 10:26
Presidenti shqiptar Ilir Meta i ka zhvendosur pushimet në Jazhnicë, ku po shijon freskinë e liqenit dhe relievit malor të zonës. Kreu i shtetit ka postuar një video përshëndetëse për ndjekësit e tij teksa noton në këtë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved