ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/08/2019 13:31

Akuzon deputetja serbe, Vuçiq dhe Tony Blair të përfshirë në skeme korruptive me pasaporta

Akuzon deputetja serbe, Vuçiq dhe Tony Blair të përfshirë në skeme korruptive me pasaporta
Tony Blayr u akuzua se ka ndihmuar disa zyrtarë të huaj, nën hetim apo të dënuar për korrupsion, të merrnin nënshtetësi serbe nga kryeministrat Aleksandar Vuçiç dhe Ana Brnabiç. Deputetja e Parlamentit të Serbisë ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 13:12
Tony Blayr u akuzua se ka ndihmuar disa zyrtarë të huaj, nën hetim apo të dënuar për korrupsion, të merrnin nënshtetësi serbe nga kryeministrat Aleksandar Vuçiç dhe Ana Brnabiç. Deputetja e Parlamentit të Serbisë ...

Toni Bler dhe Aleksandar Vuçiç akuzohen për skemë korruptive me pasaportat serbe
Toni Bler u akuzua se ka ndihmuar disa zyrtarë të huaj, nën hetim apo të dënuar për korrupsion, të merrnin nënshtetësi serbe nga kryeministrat Aleksandar Vuçiç dhe Ana Brnabiç. Deputetja e Parlamentit të Serbisë ...
Telegraf | 13-Aug-2019 12:41
Toni Bler u akuzua se ka ndihmuar disa zyrtarë të huaj, nën hetim apo të dënuar për korrupsion, të merrnin nënshtetësi serbe nga kryeministrat Aleksandar Vuçiç dhe Ana Brnabiç. Deputetja e Parlamentit të Serbisë ...

Ish-kryeministrja tajlandeze merr nënshtetësi serbe (VIDEO)
Ish-kryeministrja tajlandeze, Yingluck Shinawatra tashmë ka nënshtetësi serbe. Shinawatra u dë^nua me pesë vjet bu^rg, pasi u ak^uzua për ryshfet, ndërsa iku nga Tajlanda në vitin 2017. Ndërkohë, vëllai i saj, ...
TetovaSot | 12-Aug-2019 16:27
Ish-kryeministrja tajlandeze, Yingluck Shinawatra tashmë ka nënshtetësi serbe. Shinawatra u dë^nua me pesë vjet bu^rg, pasi u ak^uzua për ryshfet, ndërsa iku nga Tajlanda në vitin 2017. Ndërkohë, vëllai i saj, ...

U dënua për korrupsion, ish-kryeministrja tajlandeze merr nënshtetësi serbe
Ish-kryeministrja tajlandeze, Yingluck Shinawatra tashmë ka nënshtetësi serbe. Shinawatra u dënua me pesë vjet burg, pasi u akuzua për ryshfet, ndërsa iku nga Tajlanda në vitin 2017. Ndërkohë, vëllai i saj, ...
GazetaTema | 12-Aug-2019 12:02
Ish-kryeministrja tajlandeze, Yingluck Shinawatra tashmë ka nënshtetësi serbe. Shinawatra u dënua me pesë vjet burg, pasi u akuzua për ryshfet, ndërsa iku nga Tajlanda në vitin 2017. Ndërkohë, vëllai i saj, ...

E dënuar për korrupsion, ish-kryeministrja merr nënshtetësi serbe
Ish-kryeministrja tajlandeze, Yingluck Shinawatra tashmë ka nënshtetësi serbe. Shinawatra u dënua me pesë vjet burg, pasi u akuzua për ryshfet, ndërsa iku nga Tajlanda në vitin 2017. Ndërkohë, vëllai i saj, ...
BalkanWeb | 12-Aug-2019 07:29
Ish-kryeministrja tajlandeze, Yingluck Shinawatra tashmë ka nënshtetësi serbe. Shinawatra u dënua me pesë vjet burg, pasi u akuzua për ryshfet, ndërsa iku nga Tajlanda në vitin 2017. Ndërkohë, vëllai i saj, ...

Serbia i jep nënshtetësi ish-kryeministres tajlandeze të dënuar për korrupsion
Ish-kryeministrja tajlandeze, Yingluck Shinawatra, është pajisur me nënshtetësi serbe. Yingluck Shinawatra u dënua me pesë vjet burg me akuza për marrje ryshfeti pasi iku nga Tajlanda në vitin 2017. Vëllai i saj, ...
EkonomiaOnline | 12-Aug-2019 08:44
Ish-kryeministrja tajlandeze, Yingluck Shinawatra, është pajisur me nënshtetësi serbe. Yingluck Shinawatra u dënua me pesë vjet burg me akuza për marrje ryshfeti pasi iku nga Tajlanda në vitin 2017. Vëllai i saj, ...

Serbia i jep nënshtetësi ish-kryeministres tajlandeze të dënuar për korrupsion
Ish-kryeministrja tajlandeze, Yingluck Shinawatra, është pajisur me nënshtetësi serbe. Yingluck Shinawatra u dënua me pesë vjet burg me akuza për marrje ryshfeti pasi iku nga Tajlanda në vitin 2017. Vëllai i saj, ...
Indeks Online | 12-Aug-2019 08:44
Ish-kryeministrja tajlandeze, Yingluck Shinawatra, është pajisur me nënshtetësi serbe. Yingluck Shinawatra u dënua me pesë vjet burg me akuza për marrje ryshfeti pasi iku nga Tajlanda në vitin 2017. Vëllai i saj, ...

Serbia i jep nënshtetësi ish-kryeministres tajlandeze të dënuar për korrupsion
Ish-kryeministrja tajlandeze, Yingluck Shinawatra, është pajisur me nënshtetësi serbe. Yingluck Shinawatra u dënua me pesë vjet burg me akuza për marrje ryshfeti pasi iku nga Tajlanda në vitin 2017. Vëllai i saj, ...
Arbresh | 12-Aug-2019 07:59
Ish-kryeministrja tajlandeze, Yingluck Shinawatra, është pajisur me nënshtetësi serbe. Yingluck Shinawatra u dënua me pesë vjet burg me akuza për marrje ryshfeti pasi iku nga Tajlanda në vitin 2017. Vëllai i saj, ...

Serbia i jep nënshtetësi ish-kryeministres së dënuar për korrupsion
Ish-kryeministrja tajlandeze, Yingluck Shinawatra, është pajisur me nënshtetësi serbe. Yingluck Shinawatra u dënua me pesë vjet burg me akuza për marrje ryshfeti pasi iku nga Tajlanda në vitin 2017. Vëllai i saj, ...
PortaliOnline | 12-Aug-2019 07:25
Ish-kryeministrja tajlandeze, Yingluck Shinawatra, është pajisur me nënshtetësi serbe. Yingluck Shinawatra u dënua me pesë vjet burg me akuza për marrje ryshfeti pasi iku nga Tajlanda në vitin 2017. Vëllai i saj, ...

Serbia i jep nënshtetësi ish-kryeministres tajlandeze të dënuar për korrupsion
Ish-kryeministrja tajlandeze, Yingluck Shinawatra, është pajisur me nënshtetësi serbe. Yingluck Shinawatra u dënua me pesë vjet burg me akuza për marrje ryshfeti pasi iku nga Tajlanda në vitin 2017. Vëllai i saj, ...
Gazeta Observer | 11-Aug-2019 23:41
Ish-kryeministrja tajlandeze, Yingluck Shinawatra, është pajisur me nënshtetësi serbe. Yingluck Shinawatra u dënua me pesë vjet burg me akuza për marrje ryshfeti pasi iku nga Tajlanda në vitin 2017. Vëllai i saj, ...

Serbia i jep nënshtetësi ish-kryeministres tajlandeze të dënuar për korrupsion
Yingluck Shinawatra u dënua me pesë vjet burg me akuza për marrje ryshfeti pasi iku nga Tajlanda në vitin 2017. Vëllai i saj, ish-kryeministri Thaksin Shinawatra, ka shtetësinë e Malit të Zi Serbia i ka dhënë shtetësi ...
Lajminet | 11-Aug-2019 23:27
Yingluck Shinawatra u dënua me pesë vjet burg me akuza për marrje ryshfeti pasi iku nga Tajlanda në vitin 2017. Vëllai i saj, ish-kryeministri Thaksin Shinawatra, ka shtetësinë e Malit të Zi Serbia i ka dhënë shtetësi ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved