ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 20:24

Ahmeti: Zaev dhe Bexheti do të sqarohen shumë shpejt

Ahmeti: Zaev dhe Bexheti do të sqarohen shumë shpejt
Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në një konferencë për shtyp tha se pas gjithë këtyre debateve, Zoran Zaev dhe Blerim Bexheti do të zgjidhin mosmarrëveshjet. “Janë çështje që do t’i sqarojnë ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 20:48
Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në një konferencë për shtyp tha se pas gjithë këtyre debateve, Zoran Zaev dhe Blerim Bexheti do të zgjidhin mosmarrëveshjet. “Janë çështje që do t’i sqarojnë ...

Ahmeti: Zaevi dhe Bexheti do sqarohen
Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti ka komentuar përplasjet mes kryeministrit Zaev dhe kryetarit të Sarajit, Blerim Bexheti. Sipas tij, pas gjithë këtyre debateve, Zoran Zaev dhe Blerim Bexheti ...
Ina-Online | 13-Aug-2019 22:01
Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti ka komentuar përplasjet mes kryeministrit Zaev dhe kryetarit të Sarajit, Blerim Bexheti. Sipas tij, pas gjithë këtyre debateve, Zoran Zaev dhe Blerim Bexheti ...

(VIDEO) AHMETI: Zaev dhe Bexheti do të sqarohen shumë shpejt
Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim gjatë një konference për shtyp tha se në fund fare, pas gjithë këtyre debateve, Zoran Zaev dhe Blerim Bexheti do t’i zgjidhin këto mosmarrëveshje dhe se ato keqkuptime që kanë ...
Medial | 13-Aug-2019 21:17
Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim gjatë një konference për shtyp tha se në fund fare, pas gjithë këtyre debateve, Zoran Zaev dhe Blerim Bexheti do t’i zgjidhin këto mosmarrëveshje dhe se ato keqkuptime që kanë ...

Ahmeti: Zaev dhe Bexheti do të sqarohen shumë shpejt (VIDEO)
Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim gjatë një konference për shtyp tha se në fund fare, pas gjithë këtyre debateve, Zoran Zaev dhe Blerim Bexheti do t’i zgjidhin këto mosmarrëveshje dhe se ato keqkuptime që kanë ...
TetovaSot | 13-Aug-2019 20:48
Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim gjatë një konference për shtyp tha se në fund fare, pas gjithë këtyre debateve, Zoran Zaev dhe Blerim Bexheti do t’i zgjidhin këto mosmarrëveshje dhe se ato keqkuptime që kanë ...

Ahmeti: Zaev dhe Bexheti do të sqarohen shumë shpejtë
Shkup, 13 gusht – Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim gjatë një konference për shtyp tha se në fund fare, pas gjithë këtyre debateve, Zoran Zaev dhe Blerim Bexheti do t’i zgjidhin këto mosmarrëveshje dhe se ato ...
Koha.mk | 13-Aug-2019 20:20
Shkup, 13 gusht – Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim gjatë një konference për shtyp tha se në fund fare, pas gjithë këtyre debateve, Zoran Zaev dhe Blerim Bexheti do t’i zgjidhin këto mosmarrëveshje dhe se ato ...

Zaevi-Bexhetit: Të gjithë janë të barabartë para ligjit
Akuzave të Bexhetit, kryeministri Zoran Zaev i është përgjigjur përmes një postimi në rrjetin social Facebook duke mohuar pretendimet e kreut të Sarajit për hakmarrje apo presion për ndërrime në gjyqësor. “Me Bexhetin ...
TetovaSot | 13-Aug-2019 20:14
Akuzave të Bexhetit, kryeministri Zoran Zaev i është përgjigjur përmes një postimi në rrjetin social Facebook duke mohuar pretendimet e kreut të Sarajit për hakmarrje apo presion për ndërrime në gjyqësor. “Me Bexhetin ...

Ahmeti: Zaev dhe Bexheti do të sqarohen shumë shpejt
Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim gjatë një konference për shtyp tha se në fund fare, pas gjithë këtyre debateve, Zoran Zaev dhe Blerim Bexheti do t’i zgjidhin këto mosmarrëveshje dhe se ato keqkuptime që kanë ...
Alsat-M | 13-Aug-2019 20:11
Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim gjatë një konference për shtyp tha se në fund fare, pas gjithë këtyre debateve, Zoran Zaev dhe Blerim Bexheti do t’i zgjidhin këto mosmarrëveshje dhe se ato keqkuptime që kanë ...

Zaev: Nga Bexheti kërkova të veprohet sipas ligjit
Shkup, 13 gusht 2019 (MEDIAL) – Bisedoj me të gjithë kryetarët e komunave për probleme të komunave dhe posaçërisht probleme të cilat i shqetësojnë qytetarët, ndërsa për të cilat mund të ndihmojë Qeveria, ndërkaq me ...
Medial | 13-Aug-2019 19:23
Shkup, 13 gusht 2019 (MEDIAL) – Bisedoj me të gjithë kryetarët e komunave për probleme të komunave dhe posaçërisht probleme të cilat i shqetësojnë qytetarët, ndërsa për të cilat mund të ndihmojë Qeveria, ndërkaq me ...

Zaev: Nga Bexheti kërkova të veprohet sipas ligjit
Shkup, 13 gusht – Bisedoj me të gjithë kryetarët e komunave për probleme të komunave dhe posaçërisht probleme të cilat i shqetësojnë qytetarët, ndërsa për të cilat mund të ndihmojë Qeveria, ndërkaq me kryetarin e ...
Koha.mk | 13-Aug-2019 19:21
Shkup, 13 gusht – Bisedoj me të gjithë kryetarët e komunave për probleme të komunave dhe posaçërisht probleme të cilat i shqetësojnë qytetarët, ndërsa për të cilat mund të ndihmojë Qeveria, ndërkaq me kryetarin e ...

Zaev: Me Blerim Bexhetin kam biseduar për shumë gjëra
Kryeministri Zoran Zaev, përmes rrjetit social në ‘Facebook’ shkroi se ai bisedon me të gjithë kryetarët e komunave kur bëhet fjalë për probleme të komunave dhe probleme të posaçme që shqetësojnë qytetarët e ku Qeveria ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 18:10
Kryeministri Zoran Zaev, përmes rrjetit social në ‘Facebook’ shkroi se ai bisedon me të gjithë kryetarët e komunave kur bëhet fjalë për probleme të komunave dhe probleme të posaçme që shqetësojnë qytetarët e ku Qeveria ...

Zaev i përgjigjet Bexhetit: Të gjithë jemi të barabartë para ligjit
Akuzave të Bexhetit, kryeministri Zoran Zaev i është përgjigjur përmes një postimi në rrjetin social Facebook duke mohuar pretendimet e kreut të Sarajit për hakmarrje apo presion për ndërrime në gjyqësor. “ Me Bexhetin ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 18:49
Akuzave të Bexhetit, kryeministri Zoran Zaev i është përgjigjur përmes një postimi në rrjetin social Facebook duke mohuar pretendimet e kreut të Sarajit për hakmarrje apo presion për ndërrime në gjyqësor. “ Me Bexhetin ...

Zaev i kthen përgjigje Blerim Bexhetit
Kyeministri Zoran Zaev ka reaguar ndaj komentit të kryetarit të komunës së Sarajit, Blerim Bexheti, sipas të cilit Zaev i ka bërë presion që të ndikonte në disa anëtarë të Këshillit Gjyqësor për largimin e një kryetari ...
Ina-Online | 13-Aug-2019 18:45
Kyeministri Zoran Zaev ka reaguar ndaj komentit të kryetarit të komunës së Sarajit, Blerim Bexheti, sipas të cilit Zaev i ka bërë presion që të ndikonte në disa anëtarë të Këshillit Gjyqësor për largimin e një kryetari ...

Zaev: Me Blerim Bexhetin kam biseduar për shumë gjëra
Kryeministri Zoran Zaev, përmes rrjetit social në ‘Facebook’ shkroi se ai bisedon me të gjithë kryetarët e komunave kur bëhet fjalë për probleme të komunave dhe probleme të posaçme që shqetësojnë qytetarët e ku Qeveria ...
Arbresh | 13-Aug-2019 18:45
Kryeministri Zoran Zaev, përmes rrjetit social në ‘Facebook’ shkroi se ai bisedon me të gjithë kryetarët e komunave kur bëhet fjalë për probleme të komunave dhe probleme të posaçme që shqetësojnë qytetarët e ku Qeveria ...

Zaevi-Bexhetit: Të gjithë janë të barabartë para ligjit
Akuzave të Bexhetit, kryeministri Zoran Zaev i është përgjigjur përmes një postimi në rrjetin social Facebook duke mohuar pretendimet e kreut të Sarajit për hakmarrje apo presion për ndërrime në gjyqësor. “ Me Bexhetin ...
Alsat-M | 13-Aug-2019 18:34
Akuzave të Bexhetit, kryeministri Zoran Zaev i është përgjigjur përmes një postimi në rrjetin social Facebook duke mohuar pretendimet e kreut të Sarajit për hakmarrje apo presion për ndërrime në gjyqësor. “ Me Bexhetin ...

Zaevi i përgjigjet Blerim Bexhetit
Pasi kryetari i Komunës së Sarajit, Blerim Bexheti, gjatë ditës pohoi se kryeminstri Zaev po i bën presion që të ndikojë tek anëtarët e Këshillit Gjyqësor Republikan, për të ndërruar një kryetar të një gjykate, ka ...
Shenja | 13-Aug-2019 18:27
Pasi kryetari i Komunës së Sarajit, Blerim Bexheti, gjatë ditës pohoi se kryeminstri Zaev po i bën presion që të ndikojë tek anëtarët e Këshillit Gjyqësor Republikan, për të ndërruar një kryetar të një gjykate, ka ...

(VIDEO) Bexheti akuzon Zaevin për presion
Kryetari i komunës së Sarajit, Blerim Bexheti thotë se kryeministri Zoran Zaev i ka bërë atij presione që të ndikojë tek anëtarët e Këshillit Gjyqësor Republikan, për të ndërruar një kryetar të një gjykate. E për këtë ...
Shenja | 13-Aug-2019 17:56
Kryetari i komunës së Sarajit, Blerim Bexheti thotë se kryeministri Zoran Zaev i ka bërë atij presione që të ndikojë tek anëtarët e Këshillit Gjyqësor Republikan, për të ndërruar një kryetar të një gjykate. E për këtë ...

“Matka”, Bexheti: Zaevi po më hakmerret
Kryetari i komunës së Sarajit Blerim Bexheti ka thënë se iniciativa e anti-korrupsionit për padi ndaj tij është hakmarrje e kryeministrit Zoran Zaev për shkak të refuzimit që i ka bërë një kërkese për ndërhyrje në ...
Alsat-M | 13-Aug-2019 15:43
Kryetari i komunës së Sarajit Blerim Bexheti ka thënë se iniciativa e anti-korrupsionit për padi ndaj tij është hakmarrje e kryeministrit Zoran Zaev për shkak të refuzimit që i ka bërë një kërkese për ndërhyrje në ...

Bexheti: Zaev më ka kërkuar të ndikoj tek anëtarët e Këshillit Gjyqësor, për ndryshimin e një kryetari të gjykatës
Kryetari i Komunës së Sarajit Blerim Bexheti, thotë se kryeministri Zoran Zaev i ka bërë presion që të ndikojë tek anëtarët e Këshillit Gjyqësor, që të ndryshohet kryetari i një gjykate. Në konferencën e sotme për shtyp ...
Telegrafi | 13-Aug-2019 15:10
Kryetari i Komunës së Sarajit Blerim Bexheti, thotë se kryeministri Zoran Zaev i ka bërë presion që të ndikojë tek anëtarët e Këshillit Gjyqësor, që të ndryshohet kryetari i një gjykate. Në konferencën e sotme për shtyp ...

BEXHETI: Zaev më ka kërkuar që të ndikoj mbi Këshillin gjyqësor
Kryetari i komunës së Sarajit, Blerim Bexheti sot ka deklaruar se Komisioni Shtetëror për Parandalimin e Korrupsionit (KSHPK) ka ngritur procedurë kundër tij pasi e ka refuzuar kërkesën e kryeministrit Zoran Zaev “të ...
Medial | 13-Aug-2019 15:27
Kryetari i komunës së Sarajit, Blerim Bexheti sot ka deklaruar se Komisioni Shtetëror për Parandalimin e Korrupsionit (KSHPK) ka ngritur procedurë kundër tij pasi e ka refuzuar kërkesën e kryeministrit Zoran Zaev “të ...

Bexheti: Antikorrupsioni ngriti procedurë kundër meje pasi refuzova të ndikojë në Këshillin gjyqësor
Shkup, 13 gusht – Kryetari i komunës së Sarajit, Blerim Bexheti sot ka deklaruar se Komisioni Shtetëror për Parandalimin e Korrupsionit (KSHPK) ka ngritur procedurë kundër tij pasi e ka refuzuar kërkesën e ...
Koha.mk | 13-Aug-2019 15:27
Shkup, 13 gusht – Kryetari i komunës së Sarajit, Blerim Bexheti sot ka deklaruar se Komisioni Shtetëror për Parandalimin e Korrupsionit (KSHPK) ka ngritur procedurë kundër tij pasi e ka refuzuar kërkesën e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved