ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/08/2019 02:29

Agim Sulaj me karikaturën e Trumpit rrëmben çmimin e parë në Brazil

Agim Sulaj me karikaturën e Trumpit rrëmben çmimin e parë në Brazil
Festivali Ndërkombëtar i Karikaturës, që u mbajt në Piracicaba të Brazilit, ka shpallur fitues të çmimit të parë artistin shqiptar Agim Sulajn. Vepra fituese e artistit të njohur shqiptar u vlerësua këtë vit për ...
Zeri | 14-Aug-2019 09:55
Festivali Ndërkombëtar i Karikaturës, që u mbajt në Piracicaba të Brazilit, ka shpallur fitues të çmimit të parë artistin shqiptar Agim Sulajn. Vepra fituese e artistit të njohur shqiptar u vlerësua këtë vit për ...

Leonardo DiCaprio: 15 milionë dollarë për të mbrojtur mjedisin
Paratë do të dhurohen përmes fondacionit që mban emrin e aktorit. Fondacioni i tij u krijua me idenë për të mbrojtur vendet e fundit të egra të botës dhe për të shpëtuar jetën e egër të rrezikuar nga zhdukja. Aktori ...
AlbInfo | 13-Aug-2019 20:20
Paratë do të dhurohen përmes fondacionit që mban emrin e aktorit. Fondacioni i tij u krijua me idenë për të mbrojtur vendet e fundit të egra të botës dhe për të shpëtuar jetën e egër të rrezikuar nga zhdukja. Aktori ...

Agim Sulaj, vendin e parë në Festivalin Ndërkombëtar të Karikaturës
Artisti i vendosur prej vitesh në Rimini të Italisë, Agim Sulaj, fitoi çmimin e parë në Festivalin Ndërkombëtar të Karikaturës 2019 në Piracicaba të Brazilit, përcjell albinfo.ch. Artisti, i vendosur prej vitesh në ...
AlbInfo | 13-Aug-2019 17:41
Artisti i vendosur prej vitesh në Rimini të Italisë, Agim Sulaj, fitoi çmimin e parë në Festivalin Ndërkombëtar të Karikaturës 2019 në Piracicaba të Brazilit, përcjell albinfo.ch. Artisti, i vendosur prej vitesh në ...

Agim Sula fiton çmimin e parë në Festivalin e Karikaturës në Brazil
Artisti Agim Sulaj është fitues i çmimit të parë në Festivalin Ndërkombëtar të Karikaturës në Piracicaba të Brazilit. Vepra fituese e artistit të njohur shqiptar u vlerësua këtë vit ishte karikaturë e presidentit Donald ...
Gazeta Observer | 13-Aug-2019 15:55
Artisti Agim Sulaj është fitues i çmimit të parë në Festivalin Ndërkombëtar të Karikaturës në Piracicaba të Brazilit. Vepra fituese e artistit të njohur shqiptar u vlerësua këtë vit ishte karikaturë e presidentit Donald ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved