ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/12/2019 20:24

Abuzim me legalizimet, gjykata e Durrësit vendos për nëndrejtorin e Kadastrës

Abuzim me legalizimet, gjykata e Durrësit vendos për nëndrejtorin e Kadastrës
Gjykata e Durrësit ka vendosur masën detyrim paraqitje për nëndrejtorin e Kadastrës së qytetit, Arben Isaku. Sipas informacioneve Isaku akuzohej për veprën penale të falsifikimit dhe shpërdorimit të detyrës. Gjithashtu ...
VizionPlus | 14-Aug-2019 18:13
Gjykata e Durrësit ka vendosur masën detyrim paraqitje për nëndrejtorin e Kadastrës së qytetit, Arben Isaku. Sipas informacioneve Isaku akuzohej për veprën penale të falsifikimit dhe shpërdorimit të detyrës. Gjithashtu ...

Abuzime me legalizimet në Durrës, Gjykata merr vendimin për zyrtarët
mapo.al Gjykata e Durrësit ka vendosur masën e sigurisë “detyrim paraqitje” për Arben Isakun, zv. drejtor i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës Durrës i cili akuzohet se është përfshirë në një skemë abuzive të dhënies së ...
Mapo | 14-Aug-2019 17:52
mapo.al Gjykata e Durrësit ka vendosur masën e sigurisë “detyrim paraqitje” për Arben Isakun, zv. drejtor i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës Durrës i cili akuzohet se është përfshirë në një skemë abuzive të dhënies së ...

Detyrim paraqitjeje për nëndrejtorin e ALUIZNI-t Arben Isaku
Detyrim paraqitje ka vendosur gjykata e Durrësit për nëndrejtorin e Agjencisë Shtetërore të Kadastrës Arben Isaku. Ai akuzohet për shpërdorim detyre, pasi dyshohet të jetë i përfshirë në legalizimin e një sipërfaqeje ...
ABCNews | 14-Aug-2019 18:38
Detyrim paraqitje ka vendosur gjykata e Durrësit për nëndrejtorin e Agjencisë Shtetërore të Kadastrës Arben Isaku. Ai akuzohet për shpërdorim detyre, pasi dyshohet të jetë i përfshirë në legalizimin e një sipërfaqeje ...

Abuzime me legalizimet, jepet vendimi për ish-zyrtarët në Durrës…
Gjykata e Durrësit ka dhënë sot vendimin për Arben Isakun, ish-zëvendësdrejtori i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës së Durrësit. Gjykata dha për Isakun masën “detyrim paraqitjeje”. Arben Isaku akuzohet për ‘falsifikim’ ...
Standard | 14-Aug-2019 19:07
Gjykata e Durrësit ka dhënë sot vendimin për Arben Isakun, ish-zëvendësdrejtori i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës së Durrësit. Gjykata dha për Isakun masën “detyrim paraqitjeje”. Arben Isaku akuzohet për ‘falsifikim’ ...

Abuzime me legalizimet, jepet vendimi për ish-zyrtarët në Durrës
DURRËS Gjykata e Durrësit ka dhënë sot vendimin për Arben Isakun, ish-zëvendësdrejtori i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës së Durrësit. Gjykata dha për Isakun masën “detyrim paraqitjeje”. Arben Isaku akuzohet për ...
BalkanWeb | 14-Aug-2019 17:29
DURRËS Gjykata e Durrësit ka dhënë sot vendimin për Arben Isakun, ish-zëvendësdrejtori i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës së Durrësit. Gjykata dha për Isakun masën “detyrim paraqitjeje”. Arben Isaku akuzohet për ...

Gjykata lë të lirë zv.drejtorin e Kadastrës Durrës, akuzohet si i përfshirë në skemë abuzive me pronat
Gjykata e Durrësit ka vendosur masën e sigurisë ‘detyrim paraqitje’ për Arben Isakun, zv. drejtor i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës Durrës i cili akuzohet se është përfshirë në një skemë abuzive të dhënies së ...
Lexo | 14-Aug-2019 18:29
Gjykata e Durrësit ka vendosur masën e sigurisë ‘detyrim paraqitje’ për Arben Isakun, zv. drejtor i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës Durrës i cili akuzohet se është përfshirë në një skemë abuzive të dhënies së ...

Leje legalizimi me dokumente false, gjykata jep vendimin për zyrtarin socialist Arben Isaku
Gjykata e Durrësit ka vendosur sot masën ‘detyrim paraqitje’ për nëndrejtorin e Kadastrës në Durrës, Arben Isaku. Isaku akuzohet për ‘falsifikim’ dhe ‘shpërdorim detyre’. Ai akuzohet për abuzim me legalizimet në qytetin ...
Politiko | 14-Aug-2019 18:05
Gjykata e Durrësit ka vendosur sot masën ‘detyrim paraqitje’ për nëndrejtorin e Kadastrës në Durrës, Arben Isaku. Isaku akuzohet për ‘falsifikim’ dhe ‘shpërdorim detyre’. Ai akuzohet për abuzim me legalizimet në qytetin ...

Vetëdorëzohet zv/drejtori i Kadastrës në Durrës, në kërkim për legalizime false
Arben Isaku është vetëdorëzuar në Policinë e Durrësit. Ai u shpall në kërkim pasi akuzohet për veprat penale ”Korrupsioni pasiv nga persona që ushtrojnë funksione publike” , ”Shpërdorimi të detyrës ” dhe “Falsifikimi i ...
Top Channel | 13-Aug-2019 12:50
Arben Isaku është vetëdorëzuar në Policinë e Durrësit. Ai u shpall në kërkim pasi akuzohet për veprat penale ”Korrupsioni pasiv nga persona që ushtrojnë funksione publike” , ”Shpërdorimi të detyrës ” dhe “Falsifikimi i ...

LAJM I FUNDIT/ U vetëdorëzua dje, lihet i lirë zyrtari socialist
Zv/drejtori i Agjensisë Shtetërore të Kadastrës së Durrësit, Arben Isaku, i cili u vetëdorëzua ditën e djeshme pasi ishte shpallur në kërkim disa ditë më parë nën akuzën e falsifikimit të dokumenteve, është lënë i lirë ...
Lajmi i Fundit | 14-Aug-2019 18:05
Zv/drejtori i Agjensisë Shtetërore të Kadastrës së Durrësit, Arben Isaku, i cili u vetëdorëzua ditën e djeshme pasi ishte shpallur në kërkim disa ditë më parë nën akuzën e falsifikimit të dokumenteve, është lënë i lirë ...

Durrës, gjykata liron zv. drejtorin e Kadastrës, akuzohej se legalizoi me letra false truallin në zonë e plazhit
Gjykata e Durrësit ka vendosur masën e sigurisë ‘detyrim paraqitje’ për Arben Isakun, zv. drejtor i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës Durrës, i cili akuzohet se është përfshirë në një skemë abuzive të dhënies së ...
RTSH | 14-Aug-2019 17:58
Gjykata e Durrësit ka vendosur masën e sigurisë ‘detyrim paraqitje’ për Arben Isakun, zv. drejtor i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës Durrës, i cili akuzohet se është përfshirë në një skemë abuzive të dhënies së ...

U vetëdorëzua dje, Gjykata merr vendimin për zyrtarin socialist
Gjykata e Durrësit ka vendosur masën e sigurisë “detyrim paraqitje” për nëndrejtorin e Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Arben Isaku, i cili akuzohej për veprën penale të falsifikimit të dokumenteve dhe të shpërdorimit ...
Lapsi | 14-Aug-2019 17:32
Gjykata e Durrësit ka vendosur masën e sigurisë “detyrim paraqitje” për nëndrejtorin e Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Arben Isaku, i cili akuzohej për veprën penale të falsifikimit të dokumenteve dhe të shpërdorimit ...

Abuzoi me detyrën, gjykata lë të lirë numrin dy të PS-së në Durrës
Gjykata e Durrësit ka vendosur ta lërë jashtë qelive të burgut zv.drejtorin e kadastrës në qytet Arben Isaku, i cili është dhe numri dy i PS-së dega Durrës. Isaku u akuzua për përfshirje në një skemë abuzive, pasi duke ...
Gazeta Express | 14-Aug-2019 17:38
Gjykata e Durrësit ka vendosur ta lërë jashtë qelive të burgut zv.drejtorin e kadastrës në qytet Arben Isaku, i cili është dhe numri dy i PS-së dega Durrës. Isaku u akuzua për përfshirje në një skemë abuzive, pasi duke ...

Akuza për falsifikim dokumentesh, vetëdorëzohet në polici nëndrejtori i Kadastrës
Disa ditë pasi u shpall në kërkim për falsifikim të dokumenteve të legalizimit është vetëdorëzuar në polici, nëndrejtori i Kadastrës së Durrësit, Arben Isaku. Mësohet se, në polici është dorëzuar edhe ekonomisti i këtij ...
Dritare | 13-Aug-2019 13:26
Disa ditë pasi u shpall në kërkim për falsifikim të dokumenteve të legalizimit është vetëdorëzuar në polici, nëndrejtori i Kadastrës së Durrësit, Arben Isaku. Mësohet se, në polici është dorëzuar edhe ekonomisti i këtij ...

Arrestohet numri 2 i PS-së/ Ja emri dhe akuza
Është vetëdorëzuar në polici nëndrejtori i Kadastrës së Durrësit, Arben Isaku, i cili ishte shpallur në kërkim disa ditë më parë nën akuzën e falsifikimit të dokumenteve. Gjithashtu është vetëdorëzuar në policinë e ...
Telegraf | 13-Aug-2019 12:13
Është vetëdorëzuar në polici nëndrejtori i Kadastrës së Durrësit, Arben Isaku, i cili ishte shpallur në kërkim disa ditë më parë nën akuzën e falsifikimit të dokumenteve. Gjithashtu është vetëdorëzuar në policinë e ...

Vetëdorëzohet në Polici zyrtari i lartë i PS-së, akuzohet për falsifikim
Nëndrejtori i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës së Durrësit, Arben Isaku, i cili mban dhe detyrën politike si sekretar organizativ i Partisë Socialiste, është vetëdorëzuar në Polici disa ditë pasi u shpall në kërkim, ...
Gazeta Express | 13-Aug-2019 12:22
Nëndrejtori i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës së Durrësit, Arben Isaku, i cili mban dhe detyrën politike si sekretar organizativ i Partisë Socialiste, është vetëdorëzuar në Polici disa ditë pasi u shpall në kërkim, ...

Akuzohet për abuzim me legalizimet, vetëdorëzohet në polici nëndrejtori i Kadastrës
Vetëdorëzohet në polici nëndrejtori i Kadastrës së Durrësit, Arben Isaku, pasi akuzohet se ishte pjesë e një skeme abuzime me legalizimet. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se Isaku akuzohet për ‘Falsifikim të ...
Gazeta Dita | 13-Aug-2019 12:20
Vetëdorëzohet në polici nëndrejtori i Kadastrës së Durrësit, Arben Isaku, pasi akuzohet se ishte pjesë e një skeme abuzime me legalizimet. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se Isaku akuzohet për ‘Falsifikim të ...

Abuzimi me legalizimet, vetëdorëzohet nëndrejtori i Kadastrës
DURRES Vetedorezohet në polici nëndrejtori i Kadastrës së Durresit, Arben Isaku, pasi akuzohet se ishte pjesë e një skeme abuzime me legalizimet. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se Isaku akuzohet për ‘Falsifikim ...
BalkanWeb | 13-Aug-2019 12:04
DURRES Vetedorezohet në polici nëndrejtori i Kadastrës së Durresit, Arben Isaku, pasi akuzohet se ishte pjesë e një skeme abuzime me legalizimet. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se Isaku akuzohet për ‘Falsifikim ...

Abuzimi me legalizimet, vetëdorëzohet nëndrejtori i Kadastrës
Është vetëdorëzuar në polici nëndrejtori i Kadastrës së Durrësit, Arben Isaku, i cili ishte shpallur në kërkim disa ditë më parë nën akuzën e falsifikimit të dokumenteve. Gjithashtu është vetëdorëzuar në policinë e ...
Lajmi i Fundit | 13-Aug-2019 12:15
Është vetëdorëzuar në polici nëndrejtori i Kadastrës së Durrësit, Arben Isaku, i cili ishte shpallur në kërkim disa ditë më parë nën akuzën e falsifikimit të dokumenteve. Gjithashtu është vetëdorëzuar në policinë e ...

Abuzimi me legalizimet, vetëdorëzohet në Polici zyrtari i lartë i PS
Nëndrejtori i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës së Durrësit, Arben Isaku, i cili mban dhe detyrën politike si sekretar organizativ i Partisë Socialiste, është vetëdorëzuar në Polici disa ditë pasi u shpall në kërkim, ...
Lapsi | 13-Aug-2019 12:13
Nëndrejtori i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës së Durrësit, Arben Isaku, i cili mban dhe detyrën politike si sekretar organizativ i Partisë Socialiste, është vetëdorëzuar në Polici disa ditë pasi u shpall në kërkim, ...

U arrestuan pasi liruan të ‘fortin’ e Beratit, çfarë do ndodhë me zyrtarët burgut të Lushnjës
Më 30 korrik ministrja e drejtësisë Etilda Gjonaj do të bënte publik prangosjen e Judmir Shurdhit i cili mbante postin e drejtorit të burgut të Kosovës. Ky arrest është rrëzuar në Gjykatë e cila ka vendosur që hetimet ...
Gazeta Express | 12-Aug-2019 15:04
Më 30 korrik ministrja e drejtësisë Etilda Gjonaj do të bënte publik prangosjen e Judmir Shurdhit i cili mbante postin e drejtorit të burgut të Kosovës. Ky arrest është rrëzuar në Gjykatë e cila ka vendosur që hetimet ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved